Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grześkowi Ziółkowskiemu z CD Projektu!

427 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 17:40, PanicZIUT napisał:

> Pewnie od głównego wydawcy który stara się trzymać łapska na pieniądzach ]:->

> Ja czekam na Złotą Edycję Rome nie-w-platynie i się doczekać nie mogę...

No ba, względy ekonomiczne są na pewno bardzo ważne ;o)
Developerzy i wydawcy nie stać na bycie instytucją charytatywną.
Nasz dział robi wszystko żeby wyrywać im fajne tytuły i dawać do naszych serii :o)
Niestety niektóre tytuły są po blokowane jeśli chodzi o przejścia i reedycje.

Jeśli dobrze myślę to Blizzard nie jest chętny do takiej ''charytatywnej'' współpracy :P
Mimo wszystko uważam że ze spadkami cen gier jest coraz lepiej, większość gier po kilku miesiącach (no dobra, pół roku ;o)) od premiery możemy znaleźć w tańszych seriach ;)
Ale tego Rome TW nie odpuszczę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:44, AdamJam napisał:

No fajnie, przeczesałem temat post po poście, ale odpowiedzi nie znalazłem. Czyżby wykręcanie
się od odpowiedzi?:)


A tutaj?
07.11.2008, 16:25
Szanowni, reasumując...
Raz na jakiś czas muszę to powiedzieć.
Nie podaję kiedy, co i gdzie trafi - jeśli nie jest to ujawnione w planie wydawniczym jest najnormalniej w świecie tajemnicą handlową firmy.
Możemy sobie pospekulować, ale nie miejcie potem do mnie pretensji jeśli się nie sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 18:08, Amadeusz1 napisał:

Czy jest szansa na wydanie RACE 07: WTCC Game z TOPSELLERa w EXK do końca roku? Albo
chociaż wrzucenie do promocji "WPLN"?


Co do przejścia do XK - na obecną chwile (a na pewno do końca roku) nie jest to możliwe.
Jeśli zaś chodzi o WPLN to proszę męczyć sklep gram.pl to ich poletko :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 21:02, Zimek1990 napisał:

Jeśli dobrze myślę to Blizzard nie jest chętny do takiej ''charytatywnej'' współpracy
:P
Mimo wszystko uważam że ze spadkami cen gier jest coraz lepiej, większość gier po kilku
miesiącach (no dobra, pół roku ;o)) od premiery możemy znaleźć w tańszych seriach ;)
Ale tego Rome TW nie odpuszczę! :P


Tak :o)
Przy Blizzard dochodzi jeszcze ich własne pozycjonowanie marki oraz tytułów, które są tak dobre i ponad czasowe że nie znikną z rynku jeszcze długo pomimo braku edycji w tańszych seriach.

Co do Total War, będzie niespodzianka przed końcem roku ale nie będzie tania ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 09:38, PanicZIUT napisał:

> Jeśli dobrze myślę to Blizzard nie jest chętny do takiej ''charytatywnej'' współpracy

> :P
> Mimo wszystko uważam że ze spadkami cen gier jest coraz lepiej, większość gier po
kilku
> miesiącach (no dobra, pół roku ;o)) od premiery możemy znaleźć w tańszych seriach
;)
> Ale tego Rome TW nie odpuszczę! :P

Tak :o)
Przy Blizzard dochodzi jeszcze ich własne pozycjonowanie marki oraz tytułów, które są
tak dobre i ponad czasowe że nie znikną z rynku jeszcze długo pomimo braku edycji w tańszych
seriach.

Co do Total War, będzie niespodzianka przed końcem roku ale nie będzie tania ;o)

Pewnie w Topsellerze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to skoro takie kolekcje teraz wypływają to ja też spytam: Czy jest szansa na wydanie wszystkich wersji Trainza jakie do tej pory pojawiły się na rynku w formie antologii np. w Złotej czy Platynowej Kolekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 15:56, Evil Khan napisał:

Total War Edycja Wszech czasów za 239 zł....


Blisko,
W pełnym klaserze wszystkich gier wydanych przez CD Projekt od 1994 roku za 121328664533031787834256123 WPLNów ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:29, Amadeusz1 napisał:

Ok, to skoro takie kolekcje teraz wypływają to ja też spytam: Czy jest szansa na wydanie
wszystkich wersji Trainza jakie do tej pory pojawiły się na rynku w formie antologii
np. w Złotej czy Platynowej Kolekcji?


Hmm...
To dość trudny temat, gry są bardzo niszowe i nie liczył bym na szybkie ruchy w tym temacie.
Jednakowoż nie ma co przesądzać że nigdy i że nie ma szansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 15:56, Evil Khan napisał:

> > Pewnie w Topsellerze ;P
>
> Nie :o)
Total War Edycja Wszech czasów za 239 zł....


Jajca se robisz? No nie dobijajcie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeżeli zadaję pytanie w złym temacie, ale nie wiem gdzie o to zapytać :-)

Chciałbym się dowiedzieć czegoś o najnowszym rzucie gier, który ukaże się w "Biedronce" 01.12.2008.

Ciekawi mnie czy będą to edycje premierowe, czy też wersje z eXtra Klasyki, lub jakiejś innej serii? Interesuje mnie zwłaszcza "Fable" i to czy w wydaniu "biedronkowym" będzie dodatkowa piąta płyta, której niestety zabrakło w eXtra Klasyce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:42, Inuki napisał:

Przepraszam, jeżeli zadaję pytanie w złym temacie, ale nie wiem gdzie o to zapytać :-)


Chciałbym się dowiedzieć czegoś o najnowszym rzucie gier, który ukaże się w "Biedronce"
01.12.2008.

Ciekawi mnie czy będą to edycje premierowe, czy też wersje z eXtra Klasyki, lub jakiejś
innej serii? Interesuje mnie zwłaszcza "Fable" i to czy w wydaniu "biedronkowym" będzie
dodatkowa piąta płyta, której niestety zabrakło w eXtra Klasyce :-(


Wydanie "biedronkowe" jest wydaniem szczególnym – nie tylko ze względu na okazyjną cenę (10zł) – ale również tego co pudełka zawierają.
Będą to różne wydania naszych gier – właściwie ze wszystkich naszych serii + wydania premierowe. Jednak jeśli chodzi o FABLE to będzie to tylko wersja 1 DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 15:18, PanicZIUT napisał:

Wydanie "biedronkowe" jest wydaniem szczególnym – nie tylko ze względu na okazyjną
cenę (10zł) – ale również tego co pudełka zawierają.
Będą to różne wydania naszych gier – właściwie ze wszystkich naszych serii + wydania
premierowe. Jednak jeśli chodzi o FABLE to będzie to tylko wersja 1 DVD.


1DVD? Jeżeli to prawda, to na 100% kupię tą wersję. W eXtra Klasyce były 4 płyty CD, a ja jakoś nie lubię żonglerki płytami :-) Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 22:07, Puotek89 napisał:

"Czy wersja gry Gothic 3 w wydaniu Złota Kolekcja będzie już "załatana" do wersji 1.6?"
i czy będą w niej poprawione błędy lokalizacji?

To pytanie do konsulów Milana i Łukasza z działu lokalizacji CDP (nie mylić z moim CDP LC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
gratuluję pomysłu z wydaniem całej serii Heroes of Might & Magic. Zastanawiam się nad Might & Magic - która jest bardziej wiekowa, więc mogłaby być wydana w jakiejś serii. Czy jest szansa na taki ciekawy, sentymentalny zestaw wszystkich gier z serii M&M (te do części V jako zemulowany bonus)?
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować