Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grześkowi Ziółkowskiemu z CD Projektu!

427 postów w tym temacie

Witam!
Dołączam się do pytania kolegi wyżej (lolko7). Ale mam też pytanie:
Czy moglibyście wydać tą grę w innym opakowaniu niż extra klasyka?
Może jakieś specjalne opakowanie ze względu na tak wielkie (moim zdaniem) wydarzenie?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie, skoro CDP dało radę ponownie wynegocjować z Atari licencję na wydawanie Sag Baldur''s Gate i Icewind Dale, to mam nadzieję, że w końcu doczekamy się również i Tormenta w reedycji :) Mam co prawda premierow wydanie tej gry, ale niestety jedna z płytek uległa uszkodzeniu - dlatego bardzo chętnie ponownie zakupiłbym tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos reedycji Tormenta - gdy uda Wam się wreszcie zdobyć do niej prawa (kiedykolwiek to będzie) zapewne planujecie wydanie w stylu Sagi BG, Fallout czy IWD, czyli gra z masą dodatków. I tu mam pytanie - czy w przygotowaniu tychże materiałów dodatkowych będzie Wam potrzebna pomoc fanów tej świetnej gry? Sam byłbym zainteresowany pomocą w takim przedsięwzięciu, a pewnie kilku starych wyjadaczy z tego forum też chętnie przyczyniłoby się do poprawy jakości tego wydania.
Nie oczekuję jakichś deklaracji, po prostu jestem ciekawy, czy przyjęlibyście ewentualną pomoc w wypadku uzyskania praw do reedycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 11:38, lolko7 napisał:

Witam
Czy już coś bliżej wiadomo na temat powtórnego wydania Sagi Baldur''s Gate ? Czy będzie
tak samo wydana jak obecna seria Extra Klasyki Gold tzn w białym opakowaniu ?
Pozdrawiam


Obie SAGI ukarzą się nakładem XK GOLD - więc będą w ślicznych złotych pudełkach :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 15:53, junior17 napisał:

Witam!
Dołączam się do pytania kolegi wyżej (lolko7). Ale mam też pytanie:
Czy moglibyście wydać tą grę w innym opakowaniu niż extra klasyka?
Może jakieś specjalne opakowanie ze względu na tak wielkie (moim zdaniem) wydarzenie?
Pozdrawiam


No tak jak mówiłem powyżej - eXtra Klasyka GOLD.
Rozumiem że jest to wielkie wydarzenie ale jeśli byśmy chcieli wydać je inaczej nie mogli byśmy utrzymać tak korzystnej ceny - 26,99 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 19:02, Łowca Gier napisał:

A propos reedycji Tormenta - gdy uda Wam się wreszcie zdobyć do niej prawa (kiedykolwiek
to będzie) zapewne planujecie wydanie w stylu Sagi BG, Fallout czy IWD, czyli gra z masą
dodatków. I tu mam pytanie - czy w przygotowaniu tychże materiałów dodatkowych będzie
Wam potrzebna pomoc fanów tej świetnej gry? Sam byłbym zainteresowany pomocą w takim
przedsięwzięciu, a pewnie kilku starych wyjadaczy z tego forum też chętnie przyczyniłoby
się do poprawy jakości tego wydania.
Nie oczekuję jakichś deklaracji, po prostu jestem ciekawy, czy przyjęlibyście ewentualną
pomoc w wypadku uzyskania praw do reedycji.


Oczywiście, pomoc fanów przy takich wydaniach jest nie oceniona :o)
Niestety w chwili obecnej wydanie tego tytułu jest dość odległe i za wcześnie mówić o konkretach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:28, Twardy101 napisał:

Witam
Czy można kupić grę " Fifa 09 " w pełni za wPLN ?
Ile wynosi koszt przesyłki ?

Pozdrawiam


Witam,
To jest pytanie do sklepu gram.pl, ja szczerze mówiąc nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy możliwym jest granie w Fable Zapomniane Opowiesci (PC) na padzie? Próbuję ustawić sterowanie w grze na pada ale nie idzie nic zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 13:23, Sipso2008 napisał:

Witam

Czy możliwym jest granie w Fable Zapomniane Opowiesci (PC) na padzie? Próbuję ustawić
sterowanie w grze na pada ale nie idzie nic zmienic.


Witam,
Obawiam się że to pytanie trzeba skierować do pomocy technicznej gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, przychodzę z zapytaniem odnoście gry Supreme Commander. Bodajże 23 października podstawka (SupComm) wychodzi w Extra Klasyka HIT. Ale powstaje pytanie co z dodatkiem W obliczy wroga? Jest w TopSellerze, kosztuje ok.40zł.
Czy są jakieś plany wrzucenia dodatku W obliczy wroga do Extra Klasyki? I czy będzie wtedy razem z podstawką czy oddzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 13:23, Sipso2008 napisał:

Czy możliwym jest granie w Fable Zapomniane Opowiesci (PC) na padzie? Próbuję ustawić
sterowanie w grze na pada ale nie idzie nic zmienic.

W razie czego zawsze możesz skorzystać z programu Xpadder (trochę trzeba się pomęczyć konfigurując), pozwala on na przypisanie odpowiednim opcjom pada klawiszy klawiatury, czy funkcji myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wrócę do dyżurnych tematów:
+ Mega Total War Eras, jeżeli się poddaliście i nie wydacie w takiej formie, to może proszę o przekazanie sugestii do działu nowych tytułow, aby podczas wydawania Empire:Total War, wersja kolekcjonerska była w składzie "Mega Total War Eras", podobnie jak to było przy wydaniu "NeverWinter Nights 2", albo właśnie dwie odmiany kolekcjonerek "Mega Total War Eras " i skromniejsza kolekcjonerka...?

+ Kolejna kwestia to Infinity Saga, w pismach są już reklamy powrotu BG i IWD... poczekamy na Mega sagę dłużej, czy krócej (do Nowego Roku)?

+ Saga Worms?

+ Heroes Complete (pytanie podobnie jak przy Infinity Saga)?

+ Kiedy wznowienie MS FS X z dodatkiem w Polsce....?

+ Przydałby się ktoś do komunikacji w sprawie GOGa na gram.pl (wiem, że projekt jest skierowany szczególniej dla net-userów z poza Polski)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 17:50, PioMrex napisał:

Ja wrócę do dyżurnych tematów:
+ Mega Total War Eras, jeżeli się poddaliście i nie wydacie w takiej formie, to
może proszę o przekazanie sugestii do działu nowych tytułow, aby podczas wydawania Empire:Total
War, wersja kolekcjonerska była w składzie "Mega Total War Eras", podobnie jak to było
przy wydaniu "NeverWinter Nights 2", albo właśnie dwie odmiany kolekcjonerek "Mega Total
War Eras " i skromniejsza kolekcjonerka...?


My się nigdy nie poddajemy :) Czego dowody zaprezentujemy już wkrótce.

Dnia 22.10.2008 o 17:50, PioMrex napisał:

+ Kolejna kwestia to Infinity Saga, w pismach są już reklamy powrotu BG i IWD...
poczekamy na Mega sagę dłużej, czy krócej (do Nowego Roku)?


Obawiam się że nie do końca rozumiem, oba tytuły będą dostępne w listopadzie.

Dnia 22.10.2008 o 17:50, PioMrex napisał:

+ Saga Worms?


Oj, nie prędko, ale nie stawiał bym fanów robaków na straconej pozycji.

Dnia 22.10.2008 o 17:50, PioMrex napisał:

+ Heroes Complete (pytanie podobnie jak przy Infinity Saga)?


Według obecnych notek prasowych premiera w listopadzie.

Dnia 22.10.2008 o 17:50, PioMrex napisał:

+ Kiedy wznowienie MS FS X z dodatkiem w Polsce....?


Obecnie nie ma takich planów.

Dnia 22.10.2008 o 17:50, PioMrex napisał:

+ Przydałby się ktoś do komunikacji w sprawie GOGa na gram.pl (wiem, że projekt jest
skierowany szczególniej dla net-userów z poza Polski)...


GOG się przez cały czas rozwija, myślę że wkrótce zostanie ktoś taki wyznaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 16:13, PanicZIUT napisał:

> War Eras " i skromniejsza kolekcjonerka...?
My się nigdy nie poddajemy :) Czego dowody zaprezentujemy już wkrótce.

Mniami... :)

Dnia 24.10.2008 o 16:13, PanicZIUT napisał:

> poczekamy na Mega sagę dłużej, czy krócej (do Nowego Roku)?
Obawiam się że nie do końca rozumiem, oba tytuły będą dostępne w listopadzie.

Miałem na mysli wydanie BG+IWD+Torment.

Dnia 24.10.2008 o 16:13, PanicZIUT napisał:

> + Saga Worms?
Oj, nie prędko, ale nie stawiał bym fanów robaków na straconej pozycji.

OK, więc czekam.

Dnia 24.10.2008 o 16:13, PanicZIUT napisał:

> + Heroes Complete (pytanie podobnie jak przy Infinity Saga)?
Według obecnych notek prasowych premiera w listopadzie.

Oby było tyle dużo sztuk, że nie będzie trzeba w ciągu godziny bić się na wyścigi...

Dnia 24.10.2008 o 16:13, PanicZIUT napisał:

> + Kiedy wznowienie MS FS X z dodatkiem w Polsce....?
Obecnie nie ma takich planów.

Uuuu :( a czemóż to, jeżeli można wiedzieć? CDP wydawał podstawkę, kto teraz ma niby to na polski rynek dostarczać?

Dnia 24.10.2008 o 16:13, PanicZIUT napisał:

> + Przydałby się ktoś do komunikacji w sprawie GOGa na gram.pl
GOG się przez cały czas rozwija, myślę że wkrótce zostanie ktoś taki wyznaczony.

Było by super

Pozytywnie zaskoczyło mnie przeniesienie Unreal Antology do Golda, sądziłem, że jak Warcraft 2, czy Diablo, saga ta nie spadnie z platyny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 22:16, PioMrex napisał:

> > + Heroes Complete (pytanie podobnie jak przy Infinity Saga)?
> Według obecnych notek prasowych premiera w listopadzie.
Oby było tyle dużo sztuk, że nie będzie trzeba w ciągu godziny bić się na wyścigi...


Oj nie będzie trzeba! Sądząc po cenie jaką zaproponował CD Projekt to raczej Complete znajdzie niewielu nabywców, przynajmniej do momentu, gdy cena nie zostanie obniżona. A teraz pytanie do konsula. Co się podziało ze wcześniejszymi zapowiedziami o cenie ok. 160zł? Jakoś ta stówka szybko wyskoczyła. Nieładnie, nieładnie. Tak się nie robi! Mam nadzieję, że to żart albo, że się sparzycie na tym produkcie (nie żebym wam źle życzył...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować