Zaloguj się, aby obserwować  
yerko

Co wasi rodzice mówią jak kupujecie kolejne gry?

291 postów w tym temacie

Zupełnie nic nie mają przeciwko. Mamie spodobał się najnowszy Prince of Persia, a dokładnie to wersja w edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dają za wszelką cenę kupić xD

Ostatnio chciałem CoD:WaW kupić ale nie pozwolili więc zacząłem się interesować Air softem, i kupiłem AK74 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary mówi - nie szkoda ci pieniędzy na nowe gry, jeszcze tamtych nie przeszedłeś a już kupujesz nowe
Mama zaś nic nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi baaaardzo różnie. Ojciec często sam się interesuje danym tytułem, bo od czasu do czasu lubi zagrać. Jeśli kupuję gry sam to ogólnie dowiadują się o tym w różnych terminach ale nerwowo raczej nie reagują. Powiedzmy, że zrozumieli moje zainteresowanie i tylko jeśli czasami przegnę to zwracają uwagę - ale tylko zwracają.

Tak wedle moich obliczeń w zeszłym roku nie licząc kosztów przesyłki za gry kupione przez neta wydałem około 1020 zł na tytuły. Ot, taka ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 23:01, Adamo 55 napisał:

Nie dają za wszelką cenę kupić xD

Ostatnio chciałem CoD:WaW kupić ale nie pozwolili więc zacząłem się interesować Air softem,
i kupiłem AK74 :D


To nie pozwolili Ci kupić grę, a pozwolili kałacha? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 23:01, Adamo 55 napisał:

Nie dają za wszelką cenę kupić xD

Ostatnio chciałem CoD:WaW kupić ale nie pozwolili więc zacząłem się interesować Air softem,
i kupiłem AK74 :D


Przynajmniej trochę się poruszasz ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można wypowiadać się w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18814&tpage=20
Ta... wiem, że tam pisze "paczka z Cenega lub z CDP", ale ludzie piszą ogólnie o kupowaniu gier...

Co do tematu... nic nie mówią, rzadko kupuję grę, a jak już mi się zdarzy to za swoje pieniądze, więc nie mają nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moi też nic nie gadają tym bardziej że jak kupię grę to max 30 zł mam inne wydatki jak kupić grę za 100 zł :] A jak bym chciał coś lepszego to mój brat ma sporo gier więc pożyczam od niego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gra jest premierowa, podniecam się nią jak cholera, przedstawiam staruszkom tytuł, jego cechy itp., a rodzice patrzą na mnie ( jak zawsze) w stylu: "tak, tak... faaantastycznie. Ale i tak wiem, że te gry odmóżdżają..."
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej najpierw muszę przetrzymać flame''ing i teksty w stylu "masz już tyle tych gier, a już kupujesz nowe", tudzież "znowu gra ? kup sobie lepiej książkę". Potem najczęściej zapominają o sprawie i mam spokój do kolejnego zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu już gier nie kupuje (GW i CS wystarczają) ale kiedyś to leciały teksty w stylu "po co ci tyle gier" "przepuszczasz wszystkie pieniądze" lub "przecież te gry są wszystkie takie same" fakt to po co ja to kupowałem jak są takie same :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają kilka tesktów :D

Tata:
Podoba Ci się?
A jest edycja kolekcjonerska?
I o czym to jest?
Jest jakieś "szersze: wydanie?
Mama:
I znów cały dzie przed komputerem ;/ ?
NIe szkoda Ci pieniędzy?
Od ilu to lat?

I wspólny tekst:
Ile to kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mój rodzic (rodzic bo tata się nie czepia bo go to mało interesuje )czyli mama zawsze jak kupuje następną grę to tylko jest : ,,A przecież niedawno kupowałeś jakąś grę po co ci nowe będą leżeć i się kurzyć " .
Stałe powiedzonka mojej mamy ,ale nie kupuje tyle co kiedyś bo kiedyś zamówiłem jedną grę a za tydzień już drugą teraz to gre raz na pół roku kupuje :D.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mówią? Marudzą i tyle. Ciekawe co powiedzą na abonament do Age of Conan :D. Ojciec wyskoczy, że gra to fikcja nie warto płacić. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować