Zaloguj się, aby obserwować  
yerko

Co wasi rodzice mówią jak kupujecie kolejne gry?

291 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2009 o 13:41, Don Zorro napisał:

Co mówią? Marudzą i tyle. Ciekawe co powiedzą na abonament do Age of Conan :D. Ojciec
wyskoczy, że gra to fikcja nie warto płacić. Żal.

Ja jak powieziałem że chcę wpłacić 70zł na mangragorę do wiedzmina versus. To matka zaprzeczała i mówiła że "będę sobie gry wypożyczał". Ojciec też. A jak nie zdam szkoły przez te gry to będę się dokładał na podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:33, Don Zorro napisał:

No tak ,ale 70zł to chyba lekka przesada, nie sadzisz? Zwłaszcza za darmową grę... Toż
to 2 miesiace abonamentu AoC!

Nie to nie jest przesada. Te 70zł starczy mi na 1,5 roku. Więc na miesiąc wychodzi 3,80zł. Czyli nie tak dużo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:43, xD ominik napisał:

> No tak ,ale 70zł to chyba lekka przesada, nie sadzisz? Zwłaszcza za darmową grę...
Toż
> to 2 miesiace abonamentu AoC!
Nie to nie jest przesada. Te 70zł starczy mi na 1,5 roku. Więc na miesiąc wychodzi 3,80zł.
Czyli nie tak dużo co?


Hmm... 3,80 za miesiąc to mało. Ale 70 za ta gierkę od razu, to chyba nie warto. Ale cóż - twoja kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:47, Don Zorro napisał:

> > No tak ,ale 70zł to chyba lekka przesada, nie sadzisz? Zwłaszcza za darmową
grę...
> Toż
> > to 2 miesiace abonamentu AoC!
> Nie to nie jest przesada. Te 70zł starczy mi na 1,5 roku. Więc na miesiąc wychodzi
3,80zł.
> Czyli nie tak dużo co?

Hmm... 3,80 za miesiąc to mało. Ale 70 za ta gierkę od razu, to chyba nie warto. Ale
cóż - twoja kasa.

Ty chyba nie wiesz co to jest wiedzmin versus. Ja za gierkę nie płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak, że rodzice ogółem krzywo się patrzą na nowo kupowane gry, ale nie powstrzymują przed zakupem. Powoli zaczynaja rozumieć, że to moja pasja ;] No, może ojciec wygląda jakby zaraz miał w niego trafić piorun, gdy proszę go o wpłacenie sumy za gry na konto sklepu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje rodzice nigdy nie sal ztym bardzo zadowoleni, ale moge sobie kupowac jak chcem ;o) Tylko raz powiedzieli ze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak,że się wkurzają jak kupuje nowe gry ale i tak sami kupują mi je na urodziny albo święta.Chociaż ojca jakoś jeszcze da się przekonać bo sam gra.Gorzej z matką,ona uważa że gry to zło wcielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:41, watti napisał:

U mnie jest tak,że się wkurzają jak kupuje nowe gry ale i tak sami kupują mi je na urodziny
albo święta.Chociaż ojca jakoś jeszcze da się przekonać bo sam gra.Gorzej z matką,ona
uważa że gry to zło wcielone.

No to na prezent kupią bo nie maja może co kupić :p ale zamiast kupić sobie jakąś bluzę czy inne badziewie. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie rodzice ze bardzo nie marudzą że kupuje nowe gry, ale chyba dlatego że nie robie tego często. ;p
Musze sam nazbierać więc wydatek około 100zł to nie byle co. Najczęściej siostra męczy że te gry takie drogie, że po co to kupywać czy coś. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 17:05, yerko napisał:

> U mnie jest tak,że się wkurzają jak kupuje nowe gry ale i tak sami kupują mi je
na urodziny
> albo święta.Chociaż ojca jakoś jeszcze da się przekonać bo sam gra.Gorzej z matką,ona

> uważa że gry to zło wcielone.
No to na prezent kupią bo nie maja może co kupić :p ale zamiast kupić sobie jakąś bluzę
czy inne badziewie. :d


Akurat ubrań mam aż za nadto,a co do gier to i tak co raz rzadziej kupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama zazwyczaj jak dostaje jakies fundusze na wlasne sporzytkowanie to oczywiscie zawsze ta sama gatka
Lepiej sobie kup jakies ubrania albo cos bardziej pozytecznego...
I zawsze tak jest ^^ a ubran oczywiscie mam pod dostatkiem :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robie to za moje pieniadze a takze nie robie tego czesto.
Odkad Zakupilem World of Warcraft z oboma dodatkami prawie wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest różnica , jak kupuje grę za moją kasę to nikt się nie czepia, ale jak poprosze mamę o gre to często słyszę " A spróbuj jej pajacu nie przejść " i tak za każdym razem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:05, KrzysiuKrólik napisał:

jest różnica , jak kupuje grę za moją kasę to nikt się nie czepia, ale jak poprosze mamę
o gre to często słyszę " A spróbuj jej pajacu nie przejść " i tak za każdym razem .

To dobrze że tobie da na tę grę ;D A twoja mam jest trochę obcykana w tych grach? Bo ja na przykład jak bym swojej powiedział coś o grze to zaraz by było " A daj mi spokój i tak nic nie wiem o tych grach tylko szkoda pieniędzy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 08:26, zelekwilus napisał:

starsza się czepia i mówi po co wydajesz pieniądze na te głupoty,teraz jak kupuję to
staram się zeby nie widziała

A ie zauważy że tobie funduszy brakuje? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować