Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Fotografia cyfrowa - zdjęcia, aparaty, porady

7885 postów w tym temacie

Niektórzy tu zaglądają regularnie... :]
Tylko poprostu pisze coś jak wiem, że mam coś do powiedzenia, a nie z byle powodu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... ja zagladam codziennie ... niestety ostatnio aparat sie nudzi na polce, a wszystkie starocie jakie mialem w miare ciekawe, juz pokazalem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 16:57, Galdor napisał:

Może nie jest to wielkie dzieło, ale wymagało dużej odwagi - efekt mojego szlifowania bezczelności fotograficznej...


Nie przesadzaj znowu. Może faktycznie troche to nie elegancko robić komuś zdjęcie w plecy... Ale aż tak strasznie imtymna sytuacja to nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 18:40, Golem napisał:

Ale aż tak strasznie imtymna sytuacja to nie była.


Aż taka nie była, ale suche liście wszędzie na trawie były dużym składnikiem, wpływającym na mój stres ;) Pozatym to było pierwsze zdjęcie. Przy próbie zrobienia drugiego za głośno podszedłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 18:42, buras napisał:

sorki za offtop, ale ciekawosc mnie zjada ... i jak zareagowala ?


Po prostu się odwróciła przestraszona, a ja jako człowiek pokojowy zwinąłem aparat, uśmiechnąłem się i poszedłem w poszukiwaniu innych ujęć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Możecie poradzić mi jaki model (dobry , i w przystępnej cenie ) powinien kupić początkujacy fotograf amator , jednoczesnie taki , który potrzebuje sprzetu , który pomoże mu wyrazić to co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 21:27, upiordliwy napisał:

A ja mam pytanie (...)


Powiedz ile ten, chcący wyrazić siebie, fotograf ma do rozdysponowania środków ograniczających jego wyobraźnię, pieniędzmi zwanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obieałem kiedyś wrzucić jeszcze kilka zdjęć ;-)
Oba zrobione tym samym aparatem, co poprzednie - Fuji FinePix 3800, w tym samym czasie - sierpień 2004 i w tym samym miejscu - w Budapeszcie.
Niestety nie pamiętam gdzie dokładnie pstryknąłem pierwsze, ale drugie przedstawia fragment ruin klasztoru na wyspie św. Małgorzaty (na środku Dunaju).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 21:40, Galdor napisał:

> A ja mam pytanie (...)

Powiedz ile ten, chcący wyrazić siebie, fotograf ma do rozdysponowania środków ograniczających
jego wyobraźnię, pieniędzmi zwanymi?



Na razie się nad tym zastanawiałem ale nie wiem jeszcze ile będę mógł na to wydać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mumin ---> Szkoda, że w pierwszym tak strasznie uciąłeś ten portal... Ale figury faktycznie fajnie ujęte. Drugie mi sie w ogóle nie podoba :]

Galdor ---> Drugie mi się bardzo podoba.

upiordliwy ---> To lepiej się nad tym zastanów, bo to główny problem przy wyborze aparatu. Podaj chociaż przybliżoną ilość funkuszy, jakie jesteś w stanie na ten cel poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niezle ... okazuje sie ze nawet roztopy potrafia byc fotogeniczne :D
A tak serio, to tak po prostu wyszlo, czy bylo inscenizowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 01:08, buras napisał:

No niezle ... okazuje sie ze nawet roztopy potrafia byc fotogeniczne :D
A tak serio, to tak po prostu wyszlo, czy bylo inscenizowane ?


Poprostu zauważyłem, że w balkonu dość obficie leci woda i rozbyzguje się na poręczy. A potem tylko podlałem, zrobiłem kilkanaście zdjęć, aż wkońcu wyszło jak chciałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 19:06, Golem napisał:

Mumin ---> Szkoda, że w pierwszym tak strasznie uciąłeś ten portal... Ale figury faktycznie
fajnie ujęte.

No niestety. Ale ja jestem kompletnym amatorem, więc nie oczekujcie ode mnie za wiele ;-) A zdjęcie było zrobione raczej na pamiątkę niż po to, żeby było ładne i artystyczne - ten cień to w sumie przypadek :-D

Dnia 18.02.2006 o 19:06, Golem napisał:

Drugie mi sie w ogóle nie podoba :]

Cóż - trudno :-) Wrzuciłem, bo było miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc. gdzie jest w warszawie punkt gdzie mozna za jak dam swoj obrazek odpowiedniejwielkosci na plycie to mi wydrukuja na plakacie A3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować