Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed 2 i Splinter Cell: Conviction - nowe filmiki

45 postów w tym temacie

Niech już będą te targi E3 informacji będzie na tony, wszędzie przy każdym info jest adnotacja: więcej na E3, oczywiście nie mówię o samym gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy filmik to nic specjalnego, za to drugi wzbudził we mnie lekką nadzieję, że może jednak Ubi poszło po rozum do głowy i zmieniło Conviction w porządnego SC, a nie "jestem żulem i chowam się w tłumie przed psami". Fisher nie ma brody i długich włosów, są szpiedzy, jest nowoczesna broń.
Ja chcę E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khasim popieram w 100% mam podobną nadzieje jak Ty... Sam przynajmniej nie wygląda już jak żul :P oby to się znów nie zmieniło... nie mogę się doczekać nowych informacji na temat SC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC II wymiata. Przypominają się pierwsze trailery z "jedynki" ale tym razem myślę że będzie o wiele ciekawiej. Co do SP. To albo Sam zrobił sobie operację plastyczną albo ma konkurenta. xD

DarkFool
Aktor? Przecież to wirtualny bohater wykreowany przez grafików i programistów gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 21:43, DarkFool napisał:


Kraju

Chodzi mi o jego głos :P


Nie no coś Ty, to nadal głoś Michaela Ironside''a :)

Kraju jaką operacje?:P po prostu włosy mu odrosły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"jestem żulem i chowam się w tłumie przed psami".

To mnie rozwaliło, co do filmiku jak napisałeś jest cień szansy, że SC wróci do korzeni. Zobaczymy potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to całe szczęście że mi się wydawało :)
A co do gry to ten urywek nie przypomina wcześniejszych filmików... Całe szczęście!!! Mam nadzieję, że przewrócili cały projekt do góry nogami, bo Sam zaczynał mi przypominać takiego łysego gościa z kodem kreskowym z tyłu głowy... Hitmana lubię ale od Splinter Cella oczekuję czegoś innego! Mam nadzieję, że będzie to świetna gra.

Co do AC2 to tej gry również nie mogę się doczekać, ale mam nadzieję, że sporo się zmieni w stosunku do jedynki. A swoją drogą to Enzio ma bardzo podobne ruchy do Altaira ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że Sam Fisher będzie taki jak dawniej tylko na początku. A potem będzie żulem ukrywającym się przed NSA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC2 zapowiada się fajnie, cały czas utrzymują świetną reżyserię. Ale czy on nie spadł przypadkiem z dachu kilkupiętrowego budynku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2009 o 21:44, Ambr0ktn napisał:

Nie no coś Ty, to nadal głoś Michaela Ironside''a :)



Z tego co wiem to w SC:C nie będzie podkładał głosu Michael Ironside bo się nie zgodził z jakiegoś powodu i znaleźli kogoś z bardzo podobnym głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie MW2, to byłby rok Assasins Creeda II, mam tylko nadzieję, że gra nie będzie kosztowała 239,90 zł jak RE5 w dniu premiery (na szczęście kupiłem gdzie indziej o wiele taniej nówkę), bo tak trzeba będzie kupić np na allegro i czekać parę dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed 2 - fajny fragment z łapaniem krawędzi
Splinter Cell - filmik niezły, ale głos Sama...wolę pana Michała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować