• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Na firefox i ie nie mogę dodać własnego czasu gry.. W ogóle jak przechodzę na stronę czas gry to mimo że jestem zalogowany i tak mnie nie pamięta, a po powrocie na gram cały czas jestem zalogowany. Kiedy nie jestem zalogowany, po kliknięcu dodaj czas przenosi mnie na stronę logowania, gdzie się poprawnie loguję ale przenosi mnie na główną stronę i znów mnie nie pamięta. różnica jednak jest.. system gdzieś tam widzi że jestem zalogowany bo po kliknięciu dodaj własny czas nie przenosi mnie na stronę logowania tylko na stronę główną "czas gry". Jedynie na chromie udało mi się dodać czas. Firefox w wersji 7.0.1, IE najnowszy.

P.S. Zgłosiłem to już telefonicznie kilka dni temu, usunąłem cookie i historię i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.11.2011 o 14:39, Moonrake napisał:

P.S. Zgłosiłem to już telefonicznie kilka dni temu, usunąłem cookie i historię i nic.


Tak, jest problem - postaramy się to szybko naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam taki problem, próbuję zakupić grę w sklepie, wszystko wydaje się być w porządku i zakup wchodzi do koszyka. Naciskam Złóż zamówienie, przechodzę dalej i wyskakuje mi błąd jakobym korzystał z internet Explorera, mimo, że korzystałem z Mozilli (wersja 8.0), później nawet spróbowałem dokonać zakupu na ie, ale skończyło się tak samo. W wyskakującym komunikacie jest napisane, iż zespół gram.pl już nad tym pracuje. Czy ktoś inny ma ten problem?

P.s. Czy związek z tą sprawą ma, że niedawno anulowałem zamówienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2011 o 20:02, tomani napisał:

P.s. Czy związek z tą sprawą ma, że niedawno anulowałem zamówienie??


Z pewnością nie - ale napisz proszę czy ten błąd powoduje, że nie możesz złożyć zamówienia? Może wystarczy zamknąć to okno z błędem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie próbowałem złożyć zamówienia, ponieważ chciałem wybrać punkt odbioru osobistego i po naduszeniu na województwo komunikat o błędzie wyskakuje ponownie, a lista dostępnych w województwie miast z pkt. odbioru się nie wyświetla. A skoro nie mam go wybranego nie mogę przejść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam taki problem, jak widać na obrazku. Minowicie : przy avatarku nie pisze jako kto jestem zalogowany (nie ma mojego nicka) i nie wiem czemu? Czy to błąd na stronie, czy co?

20111117190400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy tylko mi forum dzisiaj nie trzyma ustawień i po każdym odświeżeniu oznacza wszystkie tematy jako już przeczytane oraz rozwija wszystkie podfora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.11.2011 o 17:10, Karharot napisał:

Czy tylko mi forum dzisiaj nie trzyma ustawień i po każdym odświeżeniu oznacza wszystkie
tematy jako już przeczytane oraz rozwija wszystkie podfora?


A jakiej przeglądarki używasz bo mi na google chrome działa wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.11.2011 o 18:15, Karharot napisał:

Firefox.


W takim razie potwierdzam, na Firefoxie występuje ten sam problem. Może wykasuj ciasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.11.2011 o 17:10, Karharot napisał:

Czy tylko mi forum dzisiaj nie trzyma ustawień i po każdym odświeżeniu oznacza wszystkie
tematy jako już przeczytane oraz rozwija wszystkie podfora?


Nie masz przypadkiem wyłączonej obsługi ciasteczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.11.2011 o 18:16, Isildur napisał:

W takim razie potwierdzam, na Firefoxie występuje ten sam problem. Może wykasuj ciasteczka.

Wykasowałem i na razie trzyma. Dzięki za radę, myślałem o tym ale doszedłem do (błędnego) wniosku że to nic nie da ;)

-> rob006
Nie. Aż taki nierozgarnięty nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Naprawiamy stronę? Kilka tematów nie ładuje się mnie, a w reszcie widnieje takie coś:
"Microsoft VBScript runtime error ''800a000e''

Out of string space: ''Replace''

/inc/forum_common_lib_shared.asp, line 74 "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.11.2011 o 21:33, Piotrek_K napisał:

Napisalbym posta o problemach na forum, ale nie moge sie zalogowac

Ale żeby napisać tego posta problemów z zalogowaniem nie miałeś XD
Czy nie jest to swego rodzaju paradox :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A czy to nie jest ukryta informacja, że jego problemem jest brak możliwości zalogowania się? I udało mu się raz w końcu, albo pisze z innego kompa? :P

Ja mam taki problem jak Karharot http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&pid=4432 + na dodatek ostatnio mnie notorycznie wylogowywało, spróbuję z tymi ciasteczkami.

Poza tym, w statystykach, w zakładkach z userami, tematami i zestawieniami miesięcznymi, jak najadę myszką na tabele to podkreślają mi się treści wszystkich kolumn i wierszy jednocześnie - odnośniki są ok, tylko wkradł się jakiś błąd graficzny. Mam tak od jakiegoś czasu.

20111124143408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować