• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A myślałem, że to jakiś problem techniczny z tymi reklamami na moim kompie, ale jak widać większość osób tak ma. Przecież to kur... mega przegięcie. Wchodzenie na gram.pl aktualnie traci dla mnie sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.12.2011 o 12:34, Laid_back napisał:

W dalszym ciągu wyświetla Ci się reklama przy każdym odświeżeniu?

Tak w dalszym ciągu. Jedynie wczoraj lub przedwczoraj był dzień spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.11.2011 o 09:45, Laid_back napisał:

Problem sprzed paru miesięcy, ale był już naprawiony - ciekawe, że wrócił po tak długim
czasie, sprawdzimy to


Właśnie mi się przytrafiło zalogowanie jako karolekx23x :D

Edit: Ale chyba chwilowe. Poza tym, odkąd zmieniłem nick z krótszego na dłuższy to pole w prawym górnym rogu ekranu się jakby nie przystosowało do nowej długości nicka i wygląda on nieco inaczej niż powinien.
Edit2: Aktualnie mam tam wpisany swój stary nick.
W ciągu 3 minut były 3 różne, niezły wynik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli mógłbym się wtrącić, to mi wyświetla się reklama przy każdym dodaniu posta, jego edycji, odświeżaniu forum, wchodzeniu do nowego tematu i przechodzeniu do kolejnych stron. To "trochę" wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2011 o 19:13, Tyler_D napisał:

To samo jest z odnośnikami do grasza i irca.


Wszystkie strony stojące na serwerze Kolektywu mają to samo. Znaczy się, że jest dość poważna awaria. Mam tylko nadzieję, że nie będę musiał wgrywać kopii zapasowej strony na serwer, bo będę przynajmniej dwa miechy do tyłu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.12.2011 o 00:00, Alamut napisał:

U mnie akurat jest ze statystykami inaczej - jak w nie wchodzę to wyskakuje mi strona
główna kolektywu.


Dokładnie, zamiast statystyk przekierowuje mnie na stronę główną kolektywu :P fix !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W sumie nie, ale akurat tego dnia którego zostały zdjęte chciałem kilka rzeczy sprawdzić i ciągle nie mogę tego zrobić.
Pech chciał, że jak mi akurat jest ta funkcja potrzebna [a zdarza się to rzadko] to jej nie ma =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I don''t think so ... choć rozumiem takie zapytanie w momencie gdy serwis [ lub jego kluczowe elementy jak serwery czy coś takiego ] doznają awarii x razy do roku. Wtedy można się zastanawiać jak i czy w ogóle ktoś tutaj o to dba, interesuje się tym że coś padło i tak dalej. Oczywiście jakiejkolwiek informacji poza typowym ''będzie zrobione jak będzie działało'' bym się nie spodziewał, wystarczy popatrzeć co było kiedyś, akurat w tej kwestii niezbyt wiele się zmieniło. Dodanie paru ustrojstw na gramsajtach i samym forum to jedno ale to że awarie są / są coraz częstsze to druga sprawa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować