• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Widać, że ten problem z grami roku gdzie ludzie łapią Logouta nie dotyczy się tylko pojedynczych jednostek...
Co raz więcej ludzi ma ten problem... ciekaw jestem czy ten konkurs na lapka będzie fair skoro wielu nie może oddać głosów. Albo tak jak ma ManweKallahan.... głosy oddał a ich nie oddał same się oddały ?
Żeby zdjąć głupi znaczek "gram.pl6lat razem z wami" [który był od pewnego czasu] na zimową wersję gram.pl [przysypaną śniegiem xD] to migiem żeśta zrobili ale naprawiać błędy dotyczące strony [które powinny być priorytetem] Na nie akurat czasu nie macie ^^

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2011 o 15:09, Braveheart napisał:

Widać, że ten problem z grami roku gdzie ludzie łapią Logouta nie dotyczy się tylko pojedynczych
jednostek...
Co raz więcej ludzi ma ten problem... ciekaw jestem czy ten konkurs na lapka będzie fair
skoro wielu nie może oddać głosów. Albo tak jak ma ManweKallahan.... głosy oddał
a ich nie oddał same się oddały ?
Żeby zdjąć głupi znaczek "gram.pl6lat razem z wami" [który był od pewnego czasu] na zimową
wersję gram.pl [przysypaną śniegiem xD] to migiem żeśta zrobili ale naprawiać błędy dotyczące
strony [które powinny być priorytetem] Na nie akurat czasu nie macie ^^

Pozdrawiam.


Uspokój się... Ekipa techniczna ostatnimi czasy jest bardzo skromna, a podmiana jednego pliku graficznego jest na tyle prosta, że osoba niemająca pojęcia o działaniu serwera, czy programowaniu może to zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2011 o 15:29, Piterus_Von_Drackus napisał:

Uspokój się..

Jestem spokojny :D. Niematerialna rzecz jak fora internetowe i ich bugi czy coś tam mnie nie wpieniają.. Za dużo w realu mam problemów i ciśnień. [Jeszcze by tylko brakowało właśnie wpienianie się na jakiś forach :P] Wyraziłem tylko swoje zdanie.

Dnia 27.12.2011 o 15:29, Piterus_Von_Drackus napisał:

a podmiana jednego pliku graficznego jest na tyle prosta, że osoba niemająca pojęcia o działaniu serwera,
czy programowaniu może to zmienić...

Zapomniałem tego wziąć pod uwagę. Masz rację :-)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wrócą i to szybko, ale nie powiem dokładnie kiedy- potem będzie, że oszukuję, jestem kłamca i w ogóle...;)
a tak generalnie, to co Wam te statystyki takie do życia niezbędne? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.01.2012 o 10:27, Laid_back napisał:

a tak generalnie, to co Wam te statystyki takie do życia niezbędne? :>


Żeby sprawdzić, które tematy są danego dnia popularne, zobaczyć inne posty jakiegoś użytkownika... To może zabrzmi dziwnie, ale dopiero, gdy Statystyki zniknęły, przekonałem się, jak często z nich korzystałem i jak mi ich brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.01.2012 o 10:27, Laid_back napisał:

a tak generalnie, to co Wam te statystyki takie do życia niezbędne? :>


Jak to zwykle w życiu bywa- nie zdajesz sobie sprawy jak coś było dla Ciebie ważne póki tego nie stracisz ;). Na forum prawie tydzień mnie nie było to myślałem, że co jak co ale po tak długim czasie wszystko już będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zauważyłem, że jest problem z usuwaniem obrazków, dodanych w trakcie pisania posta. Przed chwilą dodałem niewłaściwy obrazek, próbowałem go usunąć, w okienku pisania posta pojawiła mi się informacja, że połączenie zostało zresetowane. Na szczęście prawy klick + "Wstecz" uratował posta, ale obrazek nadal widniał. Machnąłem na to ręką, dodałem posta i tu kolejny zonk - zamiast obrazka jest tylko ramka z napisem "Obrazek 1" (link do posta => http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39724&pid=2341 ). Musiałem robić dubla, żeby mieć posta z obrazkiem. Nie dałoby się opcji dodawania/usuwania obrazków dorzucić do okienka edycji postów?

PS. Co ze "Statystykami"? W grudniu była mowa, że w ciągu kilku dni będą, potem, że wrócą "szybko"... Jakieś info w tej sprawie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.01.2012 o 22:58, Ring5 napisał:

PS. Co ze "Statystykami"? W grudniu była mowa, że w ciągu kilku dni będą, potem, że wrócą
"szybko"... Jakieś info w tej sprawie? :)


Panie, kryzys jest i na etaty dla programistów już nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.01.2012 o 22:58, Ring5 napisał:

PS. Co ze "Statystykami"? W grudniu była mowa, że w ciągu kilku dni będą, potem, że wrócą
"szybko"... Jakieś info w tej sprawie? :)


Pamiętamy o statystykach, jak tylko uznamy, że można je uruchomić to na pewno to zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy tylko mi nie działa sprawdzanie pisowni w FF ?
Dzis wpadam, patrzę - cos mi FF zupełnie nic na całej ścianie tekstu nie podkreślił ani jednej literówki [nie żebym był jakis strasznie tragiczny, ale czasem jakiś babol wpadnie, gdzieś się alt nie dociśnie itp]... sprawdzam, wpisuję np : podurznik a tu dupa xD
Nic, zero, null żeby nie wiem jak dziada resetował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam tak samo. Dotąd myślałem że to nowa aktualizacją FF coś z tym wysypała ale teraz jak zwróciłeś na to uwagę to widzę że problem dotyczy tylko gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co ciekawe na Chromie sprawdzanie pisowni działa bez zarzutów xD

Przynajmniej teraz jeden plus - wyjdzie kto robi : najfiencej błenduf ortokraficznych =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować