• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.01.2012 o 23:19, kindziukxxx napisał:

teraz na gs też zawsze coś można podejrzeć, wiec całkowicie ich nie jesteśmy pozbawieni :)

Własne statystyki mało mnie interesują, ale statystyki niektórych obywateli (najczęściej nie mających gs''a), żeby zobaczyć, czy nie stworzyli konta tylko po to, żeby napisać jeden komentarz i kogoś sporóbować naciągnąć/nabrać już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.01.2012 o 12:52, doflamingo napisał:

> teraz na gs też zawsze coś można podejrzeć, wiec całkowicie ich nie jesteśmy pozbawieni
:)
Własne statystyki mało mnie interesują, ale statystyki niektórych obywateli (najczęściej
nie mających gs''a), żeby zobaczyć, czy nie stworzyli konta tylko po to, żeby napisać
jeden komentarz i kogoś sporóbować naciągnąć/nabrać już tak.

fakt, były już różne przypadki przy sprzedaży i wymianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jestem zaskoczony, bowiem od wczoraj dzieje się coś, co nie działo się naprawdę od dawna, że aż uznałem problem za rozwiązany - mianowicie wylogowywania co jakiś czas. Od dawna mi się to już na gramie nie zdarzało, a od wczoraj stało się to nagminne, że przeglądam forum, albo je odświeżam i zostaję wylogowany. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.01.2012 o 00:58, Outlander-pro napisał:

Jestem zaskoczony, bowiem od wczoraj dzieje się coś, co nie działo się naprawdę od dawna,
że aż uznałem problem za rozwiązany - mianowicie wylogowywania co jakiś czas. Od dawna
mi się to już na gramie nie zdarzało, a od wczoraj stało się to nagminne, że przeglądam
forum, albo je odświeżam i zostaję wylogowany. Też tak macie?


Nigdy tego nie miałem i do tej pory nie uświadczyłem :) Mówiąc szczerze to forum się sypie kawałek po kawałeczku od dłuższego czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

"Czysta magia"
a) Temat powstał w 2009 roku
b) McFlash odpowiedział w tym temacie w roku 2001 na posta KrzysztofMareka
c) Mimo tego, że post McFlasha nie jest przypięty widnieje on jako drugi. (Z prawej strony ma numerek [5])
Żródło: "ACTA zniszczy istotę internetu?" http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=52910&tpage=1

Jak to możliwe? :)

20120121185420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Choc post byl napisany jako piaty w kolejnosci, to data samej wiadomosci w systemie widnieje jako 01.01.2001, 06:47. Gdyby nie bylo przypietej wiadomosci, rzeczony post bylby widoczny jao pierwszy-pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2012 o 19:56, Piotrek_K napisał:

Gdyby nie bylo przypietej wiadomosci, rzeczony post bylby widoczny jao pierwszy-pierwszy.

No, wtedy to by się dopiero rzucał w oczy. Sam autor newsu jest zdziwiony "przypiętą" wiadomością, nie prosił o jej "przyklejenie". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2012 o 19:04, doflamingo napisał:

/cut/

E, tam. To jest nic. Przejdź sobie na ostatnią stronę forum a przekonasz się że kilka najstarszych tematów założono tu o północy 01.01.1900 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja nie wiedzieć czemu na forum w ulubionych mam temat Might and Magic VII zazwyczaj w ulubionych pojawiają się tematy w których ktoś mi odpowiedział na post tyle że w tym temacie wcale się nie udzielałem i nie chce zniknąć. Coś strona się sypie ponieważ nadal nie mam zmienionego nicku z dużej litery chodź pisałem do pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2012 o 21:20, kryst90 napisał:

Ja nie wiedzieć czemu na forum w ulubionych mam temat Might and Magic VII zazwyczaj w ulubionych pojawiają się tematy w których ktoś mi odpowiedział na post tyle że w tym temacie wcale się nie udzielałem i nie chce zniknąć.

A masz go przypiętego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2012 o 21:19, Karharot napisał:

> /cut/
Przejdź sobie na ostatnią stronę forum a przekonasz się że /.../

Ale nie ma w nich żadnych postów :P

Zresztą teraz się skapnąłem, że jest cała masa takich błędów, przykładowo w temacie "Tekst: Twórcy Heavy Rain bronią prawa do seksu w grach" założonym 01.11.2009, 10:45 jest podobny błąd do tego co wyżej podałem, Różni się tym, że w tym przypadku ostatni post [27] (który widnieje nad postem [1] w temacie) ma błędną datę, przez co cały temat w wyszukiwarce tematów widnieje jako jeden z najstarszych (tuż nad datą z tematami z 1900 roku) 01.01.2001, 06:53 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2012 o 22:22, kryst90 napisał:

Nie wiem. Po prostu jest. Nigdy w ten temat nie wchodziłem, sam się pojawił.

Przez to czy masz go przypiętego mam na myśli czy masz przy nim odhaczoną kratkę po prawej stronie na liście tematów. Mogło się zdażyć że temat zaznaczyłeś przypadkiem po prostu klikając niechcący na to pole, w takim wypadku wystarczy kliknąć na nie ponownie a temat zniknie z listy przypiętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Pominę na wstępie niedziałające statystyki i inne. Pominę "lol.gram.pl"

Sklep też zaczyna się kaszanić. Dział PC->RPG->A-D i tu robi teleport do działu Wii. Proponuję przestać zajmować się chłodno przyjętym projektem growych demotywatorów, a zajęcie się tym, co nie działa, a powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować