Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2007 o 18:17, Vanmati napisał:

POLECAM WAM LAST CHAOS COS JAK SILKROAD TYLKO LEPSZE,MACIE PARE SCREENOW


Pamiętam jak chciałem stestowac to, ale straszecznie mi sie cieło [nawet w miejscach gdzie nie powinno tak bardzo], chociaż inne gry z lepszą grafą mi chodzą lepiej ... no cóż trudno.

Teraz gram w KwonHo, a jeszcze mam na dysku Cabala, którego nie ruszałem już od jakiś 2 tygodni i 2Moons gdzie nadal czekam na początek Open Bety, który jest co chwila przesówany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepsz gra MMORPG jest http://[m] jak chcecie to morzeci zostac moimi sługami to wam zawsze pomoge na gg 6238245

20070726141142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieeee a pozadnie narazie mozna zagrac tylko w gry typu diablo i hellgate london ewentualnie to call of duty i conter strike ale to fpp-ki wiec nie kazdemu sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem w MMORPG, ponieważ od kiedy wymieniłem router żadna z takich gier nie chce działać.
Maple Story, Silkroad i kilka innych. Każda z nich wyświetla komunikat o tym, że albo nie mogę się połączyc, albo coś jest naprawiane i radzą odwiedzić ich stronę.

Myślę, że trzeba coś pozmieniać w konfiguracji routera (Netgear), tylko, że nie mam pojęcia co. Jeśli ktoś może miał podobny problem lub zna rozwiązanie to z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 14:06, st-Luke napisał:

mam pytanie czy Polacy zrobili jakiegoś MMORPG''a ??


Polskie projekty gier MMORPG:
- Black Ice Tales - prezentuje się nieźle - oficjalna strona http://blackicetales.com/
- Shedrock Crest - słaba grafika, ale zobaczymy - oficjalna strona http://krelion.dyndns.org/~shedrock/index.php?main=1
- Szlachcic - jakoś nie mogę wejść na stronę główną, ale dam linka do screenów http://szczerbiec.com/skriny.php

Widać, że nasi rodacy jednak też mają talent do robienia gier MMORPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zacząć grać w jakiegoś MMORPG. Waham się między Guild Wars a WoW. Z jednej strony żal mi 50 dych miesięcznie na WoW, a z drugiej to GW wydaje się odrobinę mniej wciągające. Pomożecie w wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 18:26, micaa napisał:

Polecam Cabal Online. Jak osiagnie sie tam odpowiedni lvl do można craftowac (tworzyć przedmioty).

Oj tak Cabal jest najelpszą z tych wszystkich darmowych badziewi!(ZWŁASZCZA TIBIA!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... No to zaczynamy ;)

Guild Wars - jest to dobra gra dla ludzi, którzy nie mają za dużo czasu na granie, a na komputerze siadają po 2-3 godziny dziennie. Samo Guild Wars opiera się na PVP, więc jak nie lubisz PVP to nie radzę inwestować w GW. Jeżeli jednak lubisz PVP, postaram Ci się Guild Wars opisać. :) Guild Wars jest grą mało rozbudowaną, jedynie fajnie się buduje własne buildy. Questy zazwyczaj polegają na tym, żeby kogoś zabić, co nie jest zbyt ciekawe. Fabuła może jest i nieco lepsza niż w WoW''ie, ale liczba questów w GW przeraża w porównaniu do WoW''a. Jest tego po prostu za mało. Mało jest również itemów - nie spotkałem się jeszcze z takim MMORPG, w którym było by więcej itemów niż w World of Warcraft. Dla mnie Guild Wars jest strasznie monotonne i dlatego nie polecam.

World of Warcraft - zmiatacz, wyjadacz, pożeracz mózgu i czasu. Gra z pewnością dla tych, którzy mają dużo czasu na questowanie, raidowanie z gildiami i poznawanie ogromnego świata. Te 40 złotych abonamentu to wcale nie jest dużo - w końcu miesiąc to jednak trochę czasu jest. W WoW''ie masz kilka trybów rozgrywki, PVP, Normal, RPPVP, i PvE. Jest to już jakiś wybór, a w GW nie masz żadnego. Klas i ras jest również więcej. Skillów jest więcej, tworzenie postaci jest strasznie rozbudowane, trudno się tym znudzić... Ogólnie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 19:47, Szperacz Robson napisał:

Chcę zacząć grać w jakiegoś MMORPG. Waham się między Guild Wars a WoW. Z jednej strony żal
mi 50 dych miesięcznie na WoW, a z drugiej to GW wydaje się odrobinę mniej wciągające. Pomożecie
w wyborze?


Proponuje zagrać w każdą z tych gier na trialu i zobaczyć która ci się bardziej podoba i czy warto płacić 50zł co miesiąc za granie w wowa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 20:01, AdiN2 napisał:

> Chcę zacząć grać w jakiegoś MMORPG. Waham się między Guild Wars a WoW. Z jednej strony
żal
> mi 50 dych miesięcznie na WoW, a z drugiej to GW wydaje się odrobinę mniej wciągające.
Pomożecie
> w wyborze?

Proponuje zagrać w każdą z tych gier na trialu i zobaczyć która ci się bardziej podoba i czy
warto płacić 50zł co miesiąc za granie w wowa ;]

Miałem triala każdej z nich (thx Kamexo :)), ale każda ma w sobie to coś :). W sumie szkoda mi 50 zł na jedną grę miesięcznie :P. Raczej wybiorę GW, bo czasu też nie mam zbyt dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować