Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

1. WoW
2. Guild Wars
3. Lineage II
4. Dungeon Runners

Kiedyś grałem w tibie i nadalbym grał, gdyby nie gracze... Gra jako gra jest całkiem całkiem ale w swiecie tibii rodzi się dziennie kilkaset n00bów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem jakiś fajnych gier mmo ,ale nie natknąłem się na żadną wartej uwagi. Zna ktoś z was jakieś MMORPG-i które są najbardziej rozbudowane np. mają dużo ras postaci do wyboru ,dużo klas ? Pomóżcie ,bo naprawdę nie mam w co grać :| Z góry dzięki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 20:50, SinClers napisał:

znacie jakieś w pełni darmowe mmorpg? (nie silkroad i nie tibia)


MU online-Hero Online-Knight online - kal online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem jakiś fajnych gier mmo ,ale nie natknąłem się na żadną wartej uwagi. Zna ktoś z was jakieś DARMOWE MMORPG-i które są najbardziej rozbudowane np. mają dużo ras postaci do wyboru ,dużo klas ? Pomóżcie ,bo naprawdę nie mam w co grać :| Z góry dzięki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 13:29, AdiN2 napisał:

Ostatnio szukałem jakiś fajnych gier mmo ,ale nie natknąłem się na żadną wartej uwagi. Zna
ktoś z was jakieś DARMOWE MMORPG-i które są najbardziej rozbudowane np. mają dużo ras postaci
do wyboru ,dużo klas ? Pomóżcie ,bo naprawdę nie mam w co grać :| Z góry dzięki :]



Spróbuj Archlord. Po zrobieniu jej f2p przeżywa prawdziwy renesans. :]

http://archlord.com.pl - polska strona
http://archlordgame.com - strona gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 13:42, Harvenar napisał:

> Ostatnio szukałem jakiś fajnych gier mmo ,ale nie natknąłem się na żadną wartej uwagi.
Zna
> ktoś z was jakieś DARMOWE MMORPG-i które są najbardziej rozbudowane np. mają dużo ras
postaci
> do wyboru ,dużo klas ? Pomóżcie ,bo naprawdę nie mam w co grać :| Z góry dzięki :]


Spróbuj Archlord. Po zrobieniu jej f2p przeżywa prawdziwy renesans. :]

http://archlord.com.pl - polska strona
http://archlordgame.com - strona gry.

Gra zapowiada sie ciekawie .Sciagam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:40, Skywalker560 napisał:

Zamierzam sobie pograć kiedyś w WoWa i The Burning Crusade,oczywiście najpierw w triale,nie
mam tyle kasy,by wydawać na granie,zresztą są inne wydatki,niż tylko gry :P.

radze nie wciągaj sie w WoWa...Ja wywaliłem 600zł na 3 pre paid i wow z tbc.Nabiłem ta marna 70 i co dalej? co z tego mam? za ta kasę moglem sobie kompa upgradeowac i grac sobie terz w wiedźmina.Zakupienie WoW to był mój błąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre MMO dopiero przed nami, WoW po wbiciu 70 lvl wieje nudą nawet pvp nie cieszy tak ja powinno. Ja czekam na Warhammer''a i Age of Conan - teraz nie warto się po prostu w żadną z tych gier pakować, stare to i nudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:15, ^RaZZieL^ napisał:

Dobre MMO dopiero przed nami, WoW po wbiciu 70 lvl wieje nudą nawet pvp nie cieszy tak ja powinno.
Ja czekam na Warhammer''a i Age of Conan - teraz nie warto się po prostu w żadną z tych gier
pakować, stare to i nudne ;)

Jeszcze duuuużo wody w Wiśle upłynie zanim zagramy w gre lepszą niż to co mamy teraz... po kościach czuje że to żadna z tych gier o których pisałeś, jestem w 90% przekonany żę ta gra będzie ze znaczkiem Blizzarda... :)

Póki co pozostaje WoW, GW, i inne tibie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 29.10.2007 o 23:23, SoieR napisał:

Jeszcze duuuużo wody w Wiśle upłynie zanim zagramy w gre lepszą niż to co mamy teraz... po
kościach czuje że to żadna z tych gier o których pisałeś, jestem w 90% przekonany żę ta gra
będzie ze znaczkiem Blizzarda... :)

Póki co pozostaje WoW, GW, i inne tibie... :)

>

Blizzard odpoczywa już od paru lat na laurach, dodają tylko lvl i kilka itemów - a fanatycy płacą ;)

Co do WH też nie jestem do końca przekonany, ale on wychodzi szybciej i będzie dość dobrą alternatywą do WoW''a. Age of Conan to coś innego, nowego i przedewszystkim bez gnomów i cukierkowej grafiki. Można go porównać klimatem do tego z Wiedźmina. Będzie napewno ciężki i jako, że ma 18+ bez 10 latków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście grafa w WoW nie przeszkadza a wręcz uważam że jest spoko, bo nie zalatuje "azjatyckimi" mmo, brrr nie lubie tych klimatów. A te gry może i cos osiągną ale o żadnym "przebiciu" WoWa mowy raczej nie ma. W sumie teraz z tego co się słyszy kilka tytułów się szykuje WO, AoC, jakiś ten darkfall czy jakoś tak i jeszcze jeden ale nazwy nie pamiętam. Blizz może i siedzi na laurach ale która firma na jego miejscu by nie siedziała ;P osiągneli to czego nawet sami się nie spodziewali, są (coż trzeba to powiedzieć) liderami w dziedzinie mmo, tak wiem może i gw czy lineage 2 ma dużo graczy ale nie tyle co wow nie licząc piratów ofc... :) Teraz to wydaje mi się żeby zrobic dobrego MMO to stać na to tylko jakąś dużą firme która zainwestowałaby w ciekawy projekt grubą kase albo Blizza który póki co dofinansowania nie potrzebuje.. :) Od dawna już różne gry próbują zająć miejsce wowa ale jak dotąd żadnej się to nie udało, liczę na nowe "dobre" mmo od konturencji bo dzięki temu Blizz się wreszcie obudzi i zrobi porządek, na wowie też w nieskończoność żyć nie mogą a wow jeszcze młody jest, jedynie co że chrzanią wszystko kolejnymi dodatkami i dodawaniem nowych "bajerów" ale to już ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 00:15, Buhahahahaha napisał:

Lecz zauważ że:

1. WoW jest rozreklamowany praktycznie jak Ipod
2. GW jest "niezbyt" znaną grą

1. Gra musi być dobra sama w sobie jak nie to żadne reklamy nie pomogą :) a że wow cieszy się popularnośćią to niekoniecznie znaczy że jest rozreklamowany (chociaż też) ale przede wszystkim że się gra podoba i już.
2. Gdyby nie to że jest darmowe byłoby jeszcze mniej znane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:15, ^RaZZieL^ napisał:


no wiesz, jak się nie ma gildii to jest nudne. Wszyscy czekają na 70 lvl i zajmuja spoty na Kara x D Nie wiem czy kiedykolwiek byłeś na raidzie. Zresztą PvP zawsze cieszy, nie zawsze oczywiście na BG. . . ;] Duży gank nie jest zły ;P
BTW. Widze, że tylko my z SoieR''em walczymy po stronie WoW''a ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować