Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 21:02, Deto napisał:

Dem powiedz mi dlaczego w ogóle z linczu wykreślasz akurat kolektora ? Czy jego zachowanie
po wczorajszych wydarzeniach nie wydaje ci się dziwne ? wyraźnie próbuje się wtopić wtopić
w łaski grupy no i więcej niż zwykle się udziela chodź i tak mówi że nie ma czasu.

Powiem Ci tak, może to zabrzmi dość... dziwnie (?) - jeśli wygra kolektor... to nie będę się czuł przegrany - mimo, że jako mieszkaniec poniosę formalną klęskę - nie mieliśmy jak z nim wygrać - na niego NIC nie wskazuje. BTW - kolektor wydaje mi się nie bardziej podejrzany od Laska, więc zważywszy na to, co napisałem - linczuje tego ostatniego... Milczącym mafiozom się nie gratuluje. Niemniej - być może będę nań głosować jutro. Tak w ogóle - widzę, że dziś Ty rówież się przymilasz, będę Cię miał na oku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:06, demrenfaris napisał:

> Dem powiedz mi dlaczego w ogóle z linczu wykreślasz akurat kolektora ? Czy jego zachowanie

> po wczorajszych wydarzeniach nie wydaje ci się dziwne ? wyraźnie próbuje się wtopić wtopić

> w łaski grupy no i więcej niż zwykle się udziela chodź i tak mówi że nie ma czasu.
Powiem Ci tak, może to zabrzmi dość... dziwnie (?) - jeśli wygra kolektor... to nie będę się
czuł przegrany - mimo, że jako mieszkaniec poniosę formalną klęskę - nie mieliśmy jak z nim
wygrać - na niego NIC nie wskazuje. BTW - kolektor wydaje mi się nie bardziej podejrzany od
Laska, więc zważywszy na to, co napisałem - linczuje tego ostatniego... Milczącym mafiozom
się nie gratuluje. Niemniej - być może będę nań głosować jutro. Tak w ogóle - widzę, że dziś
Ty rówież się przymilasz, będę Cię miał na oku :P


Nie przymilam się, ale stanąłem po twojej stronie ^^ bo kłótnie między nami uznałem już za bezsensowne, uznałem cię już ogólnie za najmniej podejrzanego (i jeśli okażesz się mafią to naprawdę ci pogratuluje) i sam wiem że jestem mieszkańcem. ;] Ale jak chcesz to cię mogę przytulić będzie milej. ;D

Niech będzie, zgadzam się na dzisiejszy remis Laski i Mag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:07, elekrin napisał:

ej!1!!!!!!!!
na Mag są 4 głosy!
Niech ktoś, kto głosował na Mag, zmieni na Laske ;p


Z tego co zauważyłem jest 3-2 Na stronę Mag. Często mylisz się w prostych obliczeniach ? tutaj to chyba nie jest twój pierwszy raz ;D
Głosu nie oddał Kolektor i Laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:02, demrenfaris napisał:

A słowo ciałem się stało - remisu chcecie - musicie coś zrobić. Niech będzie ten Lask... Chociaż
to jest strzelanie w ciemno :|

No właśnie... Udowodnijcie czyjąś winę, zanim weźmiecie się za linczowanie.

Elekrin -> Śmierdzi mafią? To samo : Udowodnij.

**********
Jako, że Elekrin jest niewinny na 100%, zostaje mi tylko wstrzymać się od głosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:19, Laska-z-Polski napisał:

Jako, że Elekrin jest niewinny na 100%, zostaje mi tylko wstrzymać się od głosu...


Wybaczcie pytanie ale czy wstrzymanie od głosu równa się z autolinczem ? bo czasu za wiele nam nie zostało a głosów dwóch nadal nie ma... i chciałbym wiedziec jak przedstawia się sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:25, elekrin napisał:

Deto czy zechcesz zmienić swój lincz? bo jest nas 7 osób, 6 głosowało, 1 wstrzymuje się. rozkład
4:2 jest niekorzystny.

Przecież jest 3 :2 prawda ?
W tej sytuacji mógłbym zagłosować jedynie na siebie zeby wyrownac do dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:26, elekrin napisał:

ops, nie zauważyłem :/ tak więc proszę, zmień swój lincz, ale nie na Laske, po prostu na kogoś
albo utolincz, bo z autolinczem Laski mamy 4:3


Kolektor nie linczował ! jest teraz 3:3 gdzie reszta do cholery ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:28, Laska-z-Polski napisał:

Lincz -> Laska-z-Polski

Skoro tak chcecie....


Wiesz, nic tym nie zrobiłeś. Bo autolincz to lincz na Ciebie, a lincz na siebie to autolincz. Więc Deto, czy ktoś, kto głosował na Mag musi swój głos zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:28, Deto napisał:

> ops, nie zauważyłem :/ tak więc proszę, zmień swój lincz, ale nie na Laske, po prostu
na kogoś
> albo utolincz, bo z autolinczem Laski mamy 4:3

Kolektor nie linczował ! jest teraz 3:3 gdzie reszta do cholery ?!


I masz chłopie... mówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem szybko dodać posta, by zdążyć. Zdecydowałem się jednak na Maggi - ją podejrzewają wszyscy. remis mógłby nas pogrążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mamy parę zdrajców na tacy - Kolektor z Laską się popisali świetną akcją - Lask "dla dobra miasta" linczuje samego siebie, a kolektor "nie ogarnięty" linczuje Magi. Dobranoc - ja z takim miastem nie będę współpracować.
Pozdrawiam ozięble - Demrenfaris :|

Kolektor - jak nie jesteś w mafii to się popisałeś :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się