Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 14:40, Fimar napisał:

A czy ja się z Tobą kiedykolwiek kłóciłem :)? Jedynie wytknąłem Tobie Twoje błędy podczas gry
w ostatniej edycji ;). Więc nie wiem, o jakiej kłótni mowa i skąd ten wykrzyknik w nawiasie
:> :).

Niby tak :P (pytajnik nie wykrzyknik :P)

Dnia 14.11.2007 o 14:40, Fimar napisał:

A proszę Cię bardzo :). Ja nie mam nic przeciwko temu, jeśli nie popełnisz już tych samych
błędów :P.

Obiecuję :)

Dnia 14.11.2007 o 14:40, Fimar napisał:

Ja tam wolę określenie " szanowny Pan Demagog" :P.

A ja nie :P

Dnia 14.11.2007 o 14:40, Fimar napisał:

************************************
PS to jest mój pierwszy post pod statusem brygadzisty :P. W niedługim czasie spodziewajcie
się niespodzianki, którą kiedyś obiecałem gdybym zdobył wreszcie ten upragniony tytuł (kumaci
wiedzą, o co kaman ;) ) ;).

Grats :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 14:40, Fimar napisał:

> Skorośmy się z Fimarem pogodzili (?)

A czy ja się z Tobą kiedykolwiek kłóciłem :)? Jedynie wytknąłem Tobie Twoje błędy podczas gry
w ostatniej edycji ;). Więc nie wiem, o jakiej kłótni mowa i skąd ten wykrzyknik w nawiasie
:> :).

> to mogę się nawet zapisać :P

A proszę Cię bardzo :). Ja nie mam nic przeciwko temu, jeśli nie popełnisz już tych samych
błędów :P.

> 9. Demagog Naczelny, Wielce Lubiący Mafię i Dający Jej Fory

Ja tam wolę określenie " szanowny Pan Demagog" :P.

************************************
PS to jest mój pierwszy post pod statusem brygadzisty :P. W niedługim czasie spodziewajcie
się niespodzianki, którą kiedyś obiecałem gdybym zdobył wreszcie ten upragniony tytuł (kumaci
wiedzą, o co kaman ;) ) ;).

Czekam z niecierpliwością. :) BTW - co to ma być? Nie próżuj - spamuj :P
Aha - jakbyś chciał pomocy... to wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 14:40, Fimar napisał:

PS to jest mój pierwszy post pod statusem brygadzisty :P. W niedługim czasie spodziewajcie
się niespodzianki, którą kiedyś obiecałem gdybym zdobył wreszcie ten upragniony tytuł (kumaci
wiedzą, o co kaman ;) ) ;).


Chodzi o ten gramsajt niedawno powstały? Jea prawdziwe cudeńko :) Napisz coś żebym miał gdzie zostawić ślad swojego pobytu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Laska-z-Polski

1. Fimar
2. DonCarleone
3. Deto
4. LifaR
5. windows00
6. Fiarot
7. Sam Fisher
8.Spider88
9. Dem
10. skyler
11.matix00
12. Donki

Zaczynamy w piątek, czy kiedy :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie oddawaj się tej medytacji albo zrób to chociaż odpowiednio wcześnie ;P . Lista zapełnia się dosyć szybko, na dobrą sprawę brakuje już tylko 1-3 osób, tak więc jeśli już chcesz zacząć w piątek to może napisz przynajmniej posta wprowadzającego jakoś wcześniej, najlepiej z rana, aby jeszcze tego samego dnia zdrajcy mogli już kogoś ''zaciukać'', a w sobotę moglibyśmy przejść do pierwszego linczowania. Nie kryję, że trochę mi się śpieszy, bo jeżeli przejdziemy do typowo pozafabularnej części gry wraz z początkiem kolejnego tygodnia wówczas trochę utrudni mi to odpowiednie przyłożenie się do rozgrywki, gdyż w poniedziałki i środy pojawiam się w domu dopiero wieczorem.
Także jeśli chodzi o moją opinię to im szybciej zaczniemy tym lepiej ;] !

P.S. Aha, odnośnie zakończenia terminu głosowania z mojego punktu widzenia 21:30 to absolutne minimum :] . Najlepsza byłaby chyba 22:00, ale to już pozostawiam w gestii MG :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, piątek rano odpada, rankami w dni powszednie do kompa mam dostępu brak...

O, może w czwartek późnym wieczorem :P Co wy na to?

Co do terminu głosowania, to się jeszcze ustali ;] Myślę, że dam wam czas do 22.00 :) Żebyście się streszczać nie musieli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:24, scorp2005 napisał:

Życzę miłej gry ;) Powodzenia w byciu MG laska ;) Niech wygrają lepsi :D

Scorp - zapisuj się! :P Boisz się, że jak gra tylu doświadczonych to przegrasz z kretesem? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:49, Laska-z-Polski napisał:

O, może w czwartek późnym wieczorem :P Co wy na to?

W sumie może być :P. Część fabularną może lekko zaniedbam, ale później będę miał dość sporo czasu ;).

Dnia 14.11.2007 o 20:49, Laska-z-Polski napisał:

Co do terminu głosowania, to się jeszcze ustali ;] Myślę, że dam wam czas do 22.00 :) Żebyście się streszczać nie musieli ;]

Mi jakoś ostatnio strasznie zaczyna się chcieć spać o tej porze, także dla mnie lepiej by było o 21.30 ;P. Ale dostosuje się do reszty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę dam regulamin, bo nie wiem , czy jutro się wyrobię :) Zresztą będziecie mieli więcej czasu na zapoznanie się... Ale w tej edycji nowych żadnych nie ma :P

Edit: Wróćć! Może jednak jutro, bo właśnie sobie o nauce przypomniałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:25, demrenfaris napisał:

Scorp - zapisuj się! :P Boisz się, że jak gra tylu doświadczonych to przegrasz z kretesem?
;>



Nieee no co ty... chciałem wam dać szanse... :P No ale trudno jak mus to mus


MG - Laska-z-Polski

1. Fimar
2. DonCarleone
3. Deto
4. LifaR
5. windows00
6. Fiarot
7. Sam Fisher
8.Spider88
9. Dem
10. skyler
11.matix00
12. Donki
13 Scorp2005 (Oby nie pechowa :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! :D

MG - Laska-z-Polski

1. Fimar
2. DonCarleone
3. Deto
4. LifaR
5. windows00
6. Fiarot
7. Sam Fisher
8. Spider88
9. Demrenfaris
10. skyler
11. matix00
12. Donki
13. Scorp2005

Nie no, gdy tak sobie popatrzę na listę to nie mogę się doczekać najbliższej edycji ^^. Naprawdę całkiem sporo porządnych osób się zapisało, więc liczę w końcu (bez urazy dla nikogo ;) ) na jakąś dyskusję na poziomie ;). Jestem tak zmobilizowany do gry, że żadne kolokwium nie powstrzyma mnie przed pisaniem częstych postów w adekwatnych chwilach :P. Aha i również jestem za tym, aby edycja odbyła się jak najszybciej. Napisałbym coś jeszcze, ale boję się o swój status, który nie dawno zmienił mi się na brygadzistę :P. Ale gdy przyjrzycie się dokładniej nawet każdemu mojemu wpisowi to powinniście zauważyć zmianę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Z obecnej listy potrzebuję kontaktu z :
- Fimar
- DonCarleone
- Deto
- LifaR
- windows00
- Spider88
- skyler
- Donki

Pisać na GG, czy dostępny, czy też nie :P (GG w opisie i na gramsajcie)

Pozdrawiam,
wasz Miszcz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się