Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Morze szczegółów nt. multiplayera Call of Duty: Black Ops (+ wideo)

32 postów w tym temacie

"Wybitni między sobą, przeciętni między sobą - tak powinno się to toczyć i mam nadzieję, że Treyarch o to zadba."

I beznadziejni między sobą, tacy jak ja też powinni mieć specjalne serwery, na których będą w stanie coś zdziałać, a wtedy może przestanę się fochać na tryb multi w grach. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kadaj - nie chciałem być tak ordynarny w komentarzu. ale co racja, to racja. może się nawet na takim serwerze byśmy spotkali... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi się podobają One in the Chamber i Sharp Shooter. Z pewnością takie informacje nt. multi zaostrzyły nam apetyt na Black Ops i na pewno zmieniły nasze "przewidywania", bo zapewne większość oczekiwała czegoś standardowego lub po prostu rip-offa z poprzednich części, a tu niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jeju jeju, jaki ten Treyarch jest genialny i wspaniałomyślny...

szkoda tylko że w każdego z tych modów mogę sobię grać od paru lat w Counter-strike. Ale co tam, chwalmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetnie, ale zastąpienie klasycznego levelowania za pomocą CP nie wydaje mi się dobrym pomysłem. Od czasów Modern Warfare wszyscy przyzwyczaili się, że multi w CoD to właśnie levelowanie, naturalnie do pewnego momentu. A co do broni - zapowiada się świetnie! Jest nawet minigun, więc sieczka będzie niesamowita. :) Trzymam za tę grę kciuki z całych sił i mam szczerą nadzieję, że przebije MW 2 na głowę. Choćby przez dedyki i otwartość kodu dla moderów - na pohybel temu je***emu steam''owi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozwala to, co w filmiku pokazuje się ok. 2:18...
A to, że "to już na PC było" to oczywiste. Zapominacie, że oni robią te grę głównie na Konsole, a tam nie ma czegoś takiego jak "mody".
Poza tym, co się tak Deus srasz do tego Steama? Pogratuluj IW, że nie dali ModToola. Na Steamie są takie gry, jak CSS, TF2 czy L4D, do których modów jest MASA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaak... Tyylee broni taaakaa sieczka a zawodów nie ma jak rozegrać. Ja rozumiem że to na konsole i wgl. ale mogli by już od razu dać pro mod''a żeby można było od razu w niego grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo fajnie. Dużo broni, dużo ciekawych pomysłów, nowe mapy, nowe tryby rozgrywki i wiele więcej- to wszystko znajdziemy w nowej odsłonie Call of Duty. Brzmi pięknie, aż za pięknie, szcerze mówiąc. Mam nadzieję, że Treyarch zadba o wysoką jakość Black Ops i otrzymamy produkt naprawdę dobry. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dopiero co dwie minuty temu skomentowałem inny tekst o Black Ops, wchodzę na forum, a tutaj kolejny news :P Ten jednak mi się strasznie podoba. Jak dla mnie świetne jest to rozwiązanie z pieniędzmi - zabijasz, zarabiasz, upgreadujesz :D Normalnie CoD zmienia się w RPG''i

Dnia 02.09.2010 o 13:55, MaZZeo napisał:

O jeju jeju, jaki ten Treyarch jest genialny i wspaniałomyślny...
szkoda tylko że w każdego z tych modów mogę sobię grać od paru lat w Counter-strike.
Ale co tam, chwalmy!

IMO CS jest monotonny, sztuczny i ogarnięty dziećmi neo(w końcu co druga osoba na servie to osoba młodsza od 15-latka, a co trzecia to ktoś kto cały czas spami i gada zamiast skupić się na grze). CoD zawsze wychodzi inny, jest bardziej realistyczny(w końcu jest jak ciepłe bułeczki) no i w ogóle jest super(SP, MP, guny itd.)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kupili mnie. Co-op nie co-op - BO się u mnie pojawi. Kocham multi Call of Duty, a to... to będzie coś zupełnie nowego. Adrenalina przy Wager Match w gronie znajomych gwarantowana. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu zapowiada się gorący tytuł, mnie już kupili po poprzednim gameplay-u a teraz to już mnie złapało doszczętnie w sidła i już nie puści. Nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować