Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kto będzie specjalną postacią w Assassin`s Creed: Brotherhood?

18 postów w tym temacie

Związek między Assassinem a MGS mnie nie dziwi. Pamiętam pewien prima aprillisowy żart, gdzie ubisoft zapowiedział AC2 i zaprezentował trailer, gdzie pewien Assassin chodzi po nowoczesnym mieście i walczy z mechami, strzelał nawet z kałacha. Nie trudno odgadnąć, że pokazano fragment MGS:GoP, gdzie zmieniono tylko model głównego bohatera. Widocznie Ubisot chce teraz odwdzięczyć się tym samym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:21, David741 napisał:

Bez sensu strój z metal gear solid w renesansowej Itali ;/ Nie pasuje do klimatu gry.

no bez sensu taki struj dac :/// jak by dali wiedzmina np to by bardziej pasowalo bo on nie mial takiej technologi w swojim kombinezonie tylko byl takim jak by rycerzem xxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że wygląda źle, bo tak nie jest. No ale halo! Co to ma wspólnego z piętnastowiecznym renesansem we Włoszech?
Już bardziej pasowałby ten Spider-Man ;)

20101103213512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:21, David741 napisał:

Bez sensu strój z metal gear solid w renesansowej Itali ;/ Nie pasuje do klimatu gry.


No gdzież nie pasuje... Przecież to gra w której na ścianach budowli są zaszyfrowane programy a specjalna maszyna odtwarza wspomnienia zawarte w genach... Także IMO pasuje no i nie oszukujmy się to tylko smaczek, tyci-tyci dodatek, którego większość użytkowników i tak by nie zauważyła gdyby nie tego typu newsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie w takim stroju będzie się zabijało przeciwników w trochę innym klimacie, bynajmniej nie gorszym - zamiast doświadczonego, tajemniczego wojownika w białych szatach otrzymamy futurystycznego, zabójczego mordercę.

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekombinowany jak dla mnie ten nowy AC. Szkoda, bo pierwsza część bardzo mi się podobała, druga jeszcze bardziej, a Brotherhood wręcz mnie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie kupią AC:B bo jest strój raidena haha :D powiedcie mi... czy altair w mgsie 4 pasował? nie! Isaac w skate ? nie! Vader lub yoda w SC4? nie! wiec nie narzekajcie, to jest tylko smaczek i nie trzeba grać w tym stroju BOŻE!!! Grzmisz a nie widzisz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozatym w MGS Peace Walker był Assassin Box - słomiane pudełko do którego można było wciągać i obezwładniać przeciwników. I jakoś nikt nie narzekał, że to lub strój assassyna w MGS4 nie pasuję. To po prostu smaczek którego nie musisz wykorzystać jak nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba... bardziej niż strój Altaira w Prince of Persia. Smaczek ciekawy i pewnie bym sobie trochę nim polatał w wolnym czasie.

Jakby następna część była w futurystycznej albo cesarskiej Japonii... Ach... Aż gęba cieszyłaby się sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 20:30, Pecyn napisał:

Związek między Assassinem a MGS mnie nie dziwi. Pamiętam pewien prima aprillisowy żart,
gdzie ubisoft zapowiedział AC2 i zaprezentował trailer, gdzie pewien Assassin chodzi
po nowoczesnym mieście i walczy z mechami, strzelał nawet z kałacha. Nie trudno odgadnąć,
że pokazano fragment MGS:GoP, gdzie zmieniono tylko model głównego bohatera. Widocznie
Ubisot chce teraz odwdzięczyć się tym samym :)

Tak właściwie to w MGS 4 można było odblokować tą skórkę Altaira.
Więc być może coś jest na rzeczy :P
(Snake używający Animusa xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować