Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft chce ciągnąć serię Assassin`s Creed przez wiele lat

30 postów w tym temacie

Właśnie ale nie jestem pewien fabuła będzie musiała być ze sobą powiązana ale czy im się to uda ?!

Ciekawe jak daleko zajdzie seria XX wieku XXI a może XXII hmm... wiek XVI to dobra data dla serii AC ale ciekawie wyglądało by to w Japonii niech tam zrobią możliwości jest Ogrom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to nie mam nic przeciwko. Historię asasynów można by wykorzystać jeszcze spokojnie na kilka zupełnie różniących się od siebie gier. Wykorzystać różne epoki, czasy kiedy toczono np wojny itd. Oby tylko scenariusze były ciekawe, z nowymi pomysłami itd. Jestem jak najbardziej na tak :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 19:51, Semi007 napisał:

wiek XVI to dobra data
dla serii AC ale ciekawie wyglądało by to w Japonii niech tam zrobią możliwości jest
Ogrom :)


Podobno myśleli o tym, ale wyszło, że co by nie wymyślili to byłaby gra o ninja i zrezygnowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 19:51, Semi007 napisał:

Właśnie ale nie jestem pewien fabuła będzie musiała być ze sobą powiązana ale czy im
się to uda ?!


Fabuła jest powiązana wątkiem Desmonda. Dzięki temu Ubi może zaglądać w różne zakątki świata i dowolnie skakać po osi czasu. kto powiedział, że akcja "trójki" nie może się cofnąć przed wydarzenia znane z drugiej części i Brotherhooda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak już mówiłem w wielu postach na temat AC, chciałbym ujrzeć czasy Wielkiej Rewolucji Francuskiej, nawet do ostatecznego pokonania Napoleona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko, seria AC jest to bardzo dobra marka, ale niech wpierw skończą tą całą trylogię bo bardzo mnie ciekawi jak się skończy historia Desmonda. A potem niech wydają spin-offów ile chcą xD

Fajnie by było zobaczyć uniwersum AC w Japonii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, wiele możliwości przed twórcami... Starożytność (Grecja? Egipt?), burzliwe wieki XVII i XVIII w Europie (Anglia, Francja głównie). Rosja w okresie przed rewolucją październikową też byłaby ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakon Assasynów i powiązane z nim fabuła związana też z Desmondem jest ciekawa wiadomo... co Wojny napoleońskie hmm... ciekawe ?! i intrygujące dobry pomysł :D no ale AC Brotherhood no to przesuniecie fabuły dalej nie cofnięcie się :)

ale Brotherhood ma ponoć zajmować 15 ;/ tak pisali ale czy to prawda tego pewien nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i pomyśleć że to miała być trylogia ... ta informacja mnie nie cieszy bo się za szybko nie dowiemy końca tej historii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yay. Dobrze wiedzieć że gra nie ma celu ani jakiegoś zakreślonej ciągłości wydarzeń, bo możliwość ''skoku'' pozwala robić sequele do usranej śmierci. to w takim razie ja poczekam aż gracze przestaną już kupowac, gra przejdzie ewolucję przez siedem gatunków <bo kto wie czy jak nie nastąpi renesans wyścigów to czy nie zacznie się ten sam cyrk jaki teraz jest z shooterami> i wtedy gdy ta gra bęedzie już miała jakąś spójną historię to może skuszę się na dwójkę i dalsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oj, wiele możliwości przed twórcami... Starożytność (Grecja? Egipt?),

to mi się akurat średnio widzi, ale cóż.

Dnia 17.11.2010 o 20:17, Zdenio napisał:

burzliwe wieki
XVII i XVIII w Europie (Anglia, Francja głównie).


cud miód. ;d

Dnia 17.11.2010 o 20:17, Zdenio napisał:

Rosja w okresie przed rewolucją październikową
też byłaby ciekawa.


też jestem za! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część wywarła na mnie duże wrażenie, choć była dość nudna, w "dwójkę" gram obecnie i jest świetna, gameplaye z Brotherhooda prezentują się bardzo miodnie, więc jak dla mnie może być. Jednak co za dużo to nie zdrowo, w przypadku niektórych gier lepiej zostać przy trylogii (vide Gothic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować