Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BAFTA ogłasza nominacje do gry roku 2010. Możecie wskazać swojego faworyta!

32 postów w tym temacie

Zbyt ciekawych gier to w tym zestawieniu nie ma. Co prawda nie grałem w większość gier mających premierę w roku 2010, jednak jestem pewien, że znalazłyby się ciekawsze gry niż te dziesięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany na Red Dead Redemption. Jedna z najlepszych gier ostatnich lat. W sumie to nie wiem za bardzo co tam robią niektóre gry. Wybór części gier mocno kontrowersyjny, ale co tam. Niech robią co chcą.

Ogólnie nie było jeszcze żadnych głosowań GOTY z którymi zgadzałbym się nawet w 50%. Wniosek?

Po co takie głosowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeny, czy Wy w każdym poście gdzie tylko BO jest wspomniane musicie gadać jaki ten BO jest zły? Widocznie tytuł nie jest taki zły jak go wszyscy malujecie jak się znalazł na liście, gdzie o sukcesie decydują gracze. A co miało się znaleźć jak nie najbardziej popularny tytuł z zeszłego roku? Ok tytuł jest wtórny i co? Fifa jest również wtórna a na nią jakość nikt nie naskakuje. Zawiera trochę powiewu świeżości i inne realia. Sam nie mam, ale ma mój brat i jakbym miał więcej czasu sam bym się zaopatrzył (tak bo jest ciekawszy dla mnie niż Wasz ulubieniec BC 2).

Szkoda, że BC 2 jednak nie ma, bo uważam, że równeż powinien być na liście ;). A jakich typów Wam brakuje? Mi osobiście GoW III / Alana Wake''a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany na Mass Effect:) Co do .... co tu robi Black Ops... Kotlety odgrzewane, solone i rażone prądem, żeby nie było czuć że są stare powinny nie brać udziału, tak samo jak samodzielne dodatki, a Blac Ops to nic innego jak kolejny samodzielny dodatek do COD 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrzac na ta liste mam wrazenie, ze 2010 byl slabym rokiem
Need for Speed: Hot Pursuit - nieudana hybryda burnouta i nfs
Mass Effect 2 - przecietna strzelanka bez fabuly z krotkimi epizodami nie powiazanymi ze soba
Call of Duty: Black Ops - nawet nie bede tego komentowal
Halo: Reach - strzelanka dla dzieci
FIFA 11 - bez komentarza

co do zwyciezcy to nie ma watpliwosci, ze bedzie to cod, zadna inna gra nie zblizyla sie sprzedaza do tego poziomu, popularnosc zwyciezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerując się to listą można by sądzić, że w minionym roku nie wyszła żadna świetna produkcja. Na tej liście znajdują się same przeciętne gry, może z wyjątkiem FIFY, Heavy Rain''a no i Limbo jeśli się weźmie pod uwagę tylko jego gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować