Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zestaw Razer Star Wars: The Old Republic

20 postów w tym temacie

Michał Nowicki

Razer zaprezentował swój najnowszy "zestaw tematyczny", tym razem dedykowany graczom, którzy będą chcieli rozpocząć swą przygodę w grze MMORPG studia BioWare Star Wars: The Old Republic zaprezentowanej na targach E3. Znajdziemy zarówno odpowiednio stylizowane klawiaturę, myszkę, matę, jak i zestaw słuchawkowy 5.1.

Przeczytaj cały tekst "Zestaw Razer Star Wars: The Old Republic" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ceny byly podane w zlociszach to pewnie juz bym zamawial. Massssakra. No nic, trzeba czekac, moze jakis konkurs albo cos. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny kosmiczne, jak na kosmiczne MMO przystało.
Zastanawia mnie jedno... Czy jest ktoś kto potrafi nieomylnie sterować tymi 12 przyciskami za pomocą kciuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:01, Chmiel napisał:

Gdyby ceny byly podane w zlociszach to pewnie juz bym zamawial. Massssakra. No nic, trzeba
czekac, moze jakis konkurs albo cos. ;)


Jesteś pewien?
Klawiatura - 800 zł
Mysz - 520 zł
Podkładka - 200 zł
Słuchawki - 520 zł
---------
Razem - 2000 zł

Za taką kwotę można by mieć wypasionego kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:08, sirufok napisał:

> Gdyby ceny byly podane w zlociszach to pewnie juz bym zamawial. Massssakra. No nic,
trzeba
> czekac, moze jakis konkurs albo cos. ;)

Jesteś pewien?
Klawiatura - 800 zł
Mysz - 520 zł
Podkładka - 200 zł
Słuchawki - 520 zł
---------
Razem - 2000 zł

Za taką kwotę można by mieć wypasionego kompa...


Zapewne koledze chodziło żeby przy cenach nie stał znak euro a zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klawiaturka niczego sobie, w sumie i ładna i funkcjonalna pod daną produkcję, ale trochę nie moje realia cenowe. Nawet nie chodzi o to ile zestaw kosztuje, ale o to że za te pieniądze to już można kupować i kupować ... wow, jakbym dobrze poszperał to bym niewiele dołożył i kupił dwie konsole za ten zestaw: Xksa arcade + ps3 też w najtańszej opcji. Łaaaadnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sirufok
Zastanawia mnie jedno... Czy jest ktoś kto potrafi nieomylnie sterować tymi 12 przyciskami za pomocą kciuka?

Tak, jest to kwestia przyzwyczajenia, do dwóch tygodni powinieneś mieć to opanowane, choć znam ludzi którym wogóle taki styl nie podszedł, choć i takim którym troche pomógł w grach MMO, kwestia gustu, troche droga mysz jak na polskie realia...
zwykła Naga powinna fanatykom MMO wystarczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mi po raz pierwszy nie podoba się nowy sprzęt od Razera, wiem że to do tego Star Warsa, ale dla mnie nie w stylu Razera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:03, sirufok napisał:

Zastanawia mnie jedno... Czy jest ktoś kto potrafi nieomylnie sterować tymi 12 przyciskami
za pomocą kciuka?


Wystarczy zmyślnie przypisywać nowe umiejętności do klawiszy. Grupować podobne skille np. w jednej kolumnie. Jak od początku ktoś się będzie przyzwyczajał, to pójdzie jak z płatka. Obecnie mam mysz z 8-ioma programowalnymi przyciskami i przypisywałem do niej ~20 umiejętności na postać (używając modyfikatorów Shift, Ctrl, Alt) w wielu MMORPG. Mysz z tyloma przyciskami jest naprawdę wygodna dla kogoś kto potrafi ją wykorzystać.
Kiedyś dla wygody być może bym taką mysz kupił. Obecnie, dla wygody, nie mam zamiaru w ogóle zaczynać grania w żadne nowe mmorpg :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to, że ceny w dolarach są takie same jak w euro. Sprawdzałem na szybko koszt wysyłki i ta myszka, która jest tak naprawdę przerobioną Nagą Epic sprowadzana ze stanów będzie z kosztem wysyłki kosztowała tyle samo co zwykła Naga Epic u nas. Rozważałem kupno Nagi więc kto wie, może się skuszę.

Mata to oczywiście kpina, słuchawki pewnie taki sam badziew jak te od SCII czyli materiały warte 150 zł, a cena 3 x taka. Natomiast klawiatura jest zajebista, naprawdę bardzo mi się podoba i ten patent ze zmianą alfabetu na Aurebesh, w dodatku panel lcd działa też w wielu innych programach/grach np. w wywiadzie było pokazane jak można nim obsługiwać windows media playera. Niestety cena nawet w dolarach troszkę przegięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:03, sirufok napisał:

Ceny kosmiczne, jak na kosmiczne MMO przystało.
Zastanawia mnie jedno... Czy jest ktoś kto potrafi nieomylnie sterować tymi 12 przyciskami
za pomocą kciuka?


Pewnie, np. ja ;D
A tak na serio - posiadam Razer Naga i ta dodatkowa klawiatura jest świetnym patentem ułatwiającym grę i długo się nie musiałem przyzwyczajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować