Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2009 o 00:17, orzech76 napisał:

Witam mam problem . nie umiem grać mam dosyć dobry sprzet i nie wiem na jakim być
sepcu zeby dobry dps wyciągnąć nie znma rotacji nie wiem czy skili sie klika myszką
czy lepiej klawaiturą poprostu nie wiem bylbym wdzieczy jakby mi ktos to wytlumaczył


dziękuję

Najlepiej klikać palcem, w specu do dpsu, rotacja też raczej do dpsu. A no i gear w sumie też do dpsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;)
Ech.. Przysięgam, że żyję dla takich momentów.. OMG <3

Dnia 27.12.2009 o 00:17, orzech76 napisał:

Witam mam problem .


Tak masz. Nie stawiamy spacji przed kropką. To jest BŁĄD! nie robimy tego <nono>

>nie umiem grać

Cóż.. L2P.. albo jak to kiedyś mówił pewien genialny koleś od replayów w Warcrafcie 3 - "GG Pozdro Poćwicz"..

>mam dosyć dobry sprzet

No i tu jest problem. Nie masz uber-mega-ultra-wypasionego-faceroll-imba-gosu-gg-omg-wtf-lol sprzętu.. OMG jak Ty wogóle grasz bez tak podstawowej rzeczy? o-O''

>i nie wiem na jakim być sepcu zeby dobry dps wyciągnąć

Na sepcu się nie znam. To jakaś choroba?
DPSu się nie wyciąga. Jego się albo ma, albo się go nie ma.. Niestety z tym to trzeba się urodzić.

>nie znma rotacji nie wiem

Jak to nie? o_O" Wystarczy stanąć i zacząć się kręcić (rotować) - po wykonaniu 360 stopni - zrobisz jedną rotację

>czy skili sie klika myszką czy lepiej klawaiturą

najlepiej to pałką. Bezpośrednio po monitorze. Ewentualnie palcem.

>poprostu nie wiem bylbym wdzieczy jakby mi ktos to wytlumaczył

No to ja Ci to wytłumaczę. Jak mama bardzo kocha tatę, to wtedy oni razem idą w jakieś ustronne miejce i wtedy, ten, no.. tego..
A zresztą Fumiko Ci to lepiej wytłumaczy ;)

Dnia 27.12.2009 o 00:17, orzech76 napisał:

dziękuję


Proszę bardzo ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 00:43, DemoBytom napisał:

A zresztą Fumiko Ci to lepiej wytłumaczy ;)


A paszoł w... długą. Ja z nim nie gadam, szkoda klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh nałóg wraca... Instaluję WoWa właśnie, na gwiazdkę sprawiłem sobie pre-paid więc poprawkę podczas sesji w styczniu mam zagwarantowaną :D kocham ten stan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 00:43, DemoBytom napisał:

No i tu jest problem. Nie masz uber-mega-ultra-wypasionego-faceroll-imba-gosu-gg-omg-wtf-lol
sprzętu.. OMG jak Ty wogóle grasz bez tak podstawowej rzeczy? o-O''

Na sepcu się nie znam. To jakaś choroba?

>

Dnia 27.12.2009 o 00:43, DemoBytom napisał:

Jak to nie? o_O" Wystarczy stanąć i zacząć się kręcić (rotować) - po wykonaniu 360 stopni
- zrobisz jedną rotację

najlepiej to pałką. Bezpośrednio po monitorze. Ewentualnie palcem.

No to ja Ci to wytłumaczę. Jak mama bardzo kocha tatę, to wtedy oni razem idą w jakieś
ustronne miejce i wtedy, ten, no.. tego..

Nastepnym razem pomysl 2 razy zanim napiszesz, bo po przeczytaniu polowy twoich zartow bylem bardziej zazenowany, niz po przeczytaniu kolejnego posta orzecha. Ja wiem, ze poczucie humoru (jezeli w tym przypadku mozna w ogole mowic o czyms takim) to indywidualna sprawa, ale czepianie sie literowek i teksty w stylu "zrob obrot o 360 stopni - zrobisz jedna rotacje" sa na poziomie przemadrzalego dzieciaka z podstawowki/gimnazjum, ktory w koncu ma okazje zablysnac.
>Ech.. Przysięgam, że żyję dla takich momentów.. OMG <3
~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 03:19, miszcz929 napisał:

Nastepnym razem pomysl 2 razy zanim napiszesz, bo po przeczytaniu polowy twoich zartow
bylem bardziej zazenowany, niz po przeczytaniu kolejnego posta orzecha. Ja wiem, ze poczucie
humoru (jezeli w tym przypadku mozna w ogole mowic o czyms takim) to indywidualna sprawa,
ale czepianie sie literowek i teksty w stylu "zrob obrot o 360 stopni - zrobisz jedna
rotacje" sa na poziomie przemadrzalego dzieciaka z podstawowki/gimnazjum, ktory w koncu
ma okazje zablysnac.


Poczytaj najpierw orzechowe posty nim ocenisz co się dzieje... bo ten człowiek rozwala. Nie znajduję innych słów na jego działalność wowową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania:
-Całkiem prawdopodobne że dzisiaj lub jutro kupię sobie WoW-a i:
-kupić Podstawkę czy Battle Chest ( Podstawa + Burning Crusade )
-mam Play Mobile 10 Gb transferu danych na miesiąc z prędkością 1 Mb, czy będę miał lagi i ile mniej więcej mega pożera 1h grania
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

battle chest kup, imo bardzo fajna opcja :) jezeli chcesz jeszcze zaoszczedzisz nastepne 5 zlotowek mozesz tez kupic przez neta, ale olej to kup battle chesta w media albo w empiku.

1 MB jest wystarczajace i nie powinnienes miec lagow, no chyba ze masz mlodsza siostre ktora sciaga i oglada youtuba z drugiego kompa.

a co do limitu, chyba nie powinno zezrec tak duzo gb ?

pamietaj ze jak bedziesz przy instalacji bardzo mozliwe ze bedziesz musial sciagnac patche ktorze duzo waza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 10:52, the_bishop napisał:

battle chest kup, imo bardzo fajna opcja :) jezeli chcesz jeszcze zaoszczedzisz nastepne
5 zlotowek mozesz tez kupic przez neta, ale olej to kup battle chesta w media albo w
empiku.

1 MB jest wystarczajace i nie powinnienes miec lagow, no chyba ze masz mlodsza siostre
ktora sciaga i oglada youtuba z drugiego kompa.

a co do limitu, chyba nie powinno zezrec tak duzo gb ?

pamietaj ze jak bedziesz przy instalacji bardzo mozliwe ze bedziesz musial sciagnac patche
ktorze duzo waza.

Dużo tzn. ile około?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 10:10, orzech76 napisał:

czego wy od emnie chcecie bezczelnosc chcialem pomocy i tyle

Chłopie ty jesteś niereformowalny. Skończ z wow jeśli tego nie ogarniasz, zaoszczędzisz nam i sobie trochę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 10:55, Oksydan napisał:

Dużo tzn. ile około?


Ostatni ważył około 1GB. Na playu spokojnie to ściągniesz - a jak Ci się limit skończy to po prostu net Ci będzie żółwić do końca miesiąca i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 10:45, Oksydan napisał:

-kupić Podstawkę czy Battle Chest ( Podstawa + Burning Crusade )

Ja kupiłem wraz z dodatkiem a było to spowodowane rasą Draenei, którą chciałem grać po stronie allince (jedyni magowie którzy fajnie wyglądają imo).

Dnia 27.12.2009 o 10:45, Oksydan napisał:

-mam Play Mobile 10 Gb transferu danych na miesiąc z prędkością 1 Mb, czy będę miał
lagi i ile mniej więcej mega pożera 1h grania

W Guild Wars, jak miałem Ery Blue Connect, to 5 godzin zużywało mi jakieś 15-20 MB.

Dnia 27.12.2009 o 10:45, Oksydan napisał:

Dużo tzn. ile około?

Ostatnio miałem format i wszystkie patche wyniosły jakieś 7 GB (sporo miałem na płycie DVD ale i tak musiałem 4GB ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 11:54, Los_Emilos napisał:

> -kupić Podstawkę czy Battle Chest ( Podstawa + Burning Crusade )
Ja kupiłem wraz z dodatkiem a było to spowodowane rasą Draenei, którą chciałem grać po
stronie allince (jedyni magowie którzy fajnie wyglądają imo).

> -mam Play Mobile 10 Gb transferu danych na miesiąc z prędkością 1 Mb, czy będę
miał
> lagi i ile mniej więcej mega pożera 1h grania
W Guild Wars, jak miałem Ery Blue Connect, to 5 godzin zużywało mi jakieś 15-20 MB.

> Dużo tzn. ile około?
Ostatnio miałem format i wszystkie patche wyniosły jakieś 7 GB (sporo miałem na płycie
DVD ale i tak musiałem 4GB ściągnąć.

W sumie i tak nie ma sensu na razie kupować wowa bo 2h temu dostałem smsa że zostało mi 500 Mb do wykorzystania a limti odnowi się dopiero 10 dnia każdego miecha, chociaż można odnowić sobie wcześniej płacąc 6 dych.
Na razie chyba sobie kupie jakąś grę nie wymagającą neta ale dzięki za rozpatrzenie mojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 10:45, Oksydan napisał:

-mam Play Mobile 10 Gb transferu danych na miesiąc z prędkością 1 Mb, czy będę miał
lagi i ile mniej więcej mega pożera 1h grania

Prędkość to nie problem (przy 512 nie powinno być nigdzie problemów, może poza zatłoczonym Wintergrasp). Trudność może być, jeżeli masz opóźnienia na łączu (to jest bezprzewodówka?). Uruchom linię poleceń (Start>Uruchom>cmd) i wpisz "ping google.pl -t", jeżeli będziesz miał czas powyżej 100ms (lub co gorsza utracone pakiety) możesz mieć lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się