Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Assassin`s Creed III i Tom Clancy’s Splinter Cell: Retribution jeszcze w tym roku

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Serwis Gameranx opublikował listę gier, które Ubisoft planuje wydać w 2012 roku. To, że znajduje się na niej Assassin's Creed III nie powinno być zaskoczeniem - inaczej jest w przypadku nowej odsłony cyklu Splinter Cell.

Przeczytaj cały tekst "Premiera Assassin's Creed III i Tom Clancy's Splinter Cell: Retribution jeszcze w tym roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... czyli jednak dalej będą rozmywać tak świetną markę jaką jest (było?) Assassin''s Creed. Wolałbym, żeby gra wyszła w przyszłym roku ale z jakimiś bardzo znaczącymi nowościami, bo stara mechanika trochę się już jednak nudzi powoli. Ale niestety wszystko wskazuje na to że znowu kolejna część będzie po prostu tym samym AC + parę mało znaczących nowinek. No bo nie wierzę, że w tak krótkim czasie będą w stanie przemodelować rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że kolejna część wyjdzie w tym roku było pewne.

Ja mam nadzieję, że chociaż ten Splinter Cell będzie dobry, że nie podzieli losu Double Agent - beznadziejna gra, czy Conviction - TPS-a zamiast skradanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Assassin''s Creed wychodzi w tym roku bo całość kręci sie wokół końca świata i roku 2012 nastepne części będą wychdzić w wiekszych odstepach czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Premiera Assassin''s Creed III i Tom Clancy’s Splinter Cell: Retribution jeszcze w tym roku" Serio?! Nie, żebym się czepiał, ale od dawna UbiSoft mówił, że, dla lepszego efektu,premiera AC II będzie przed grudniem 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 10:23, itakumre napisał:

Ech... czyli jednak dalej będą rozmywać tak świetną markę jaką jest (było?) Assassin''s
Creed. Wolałbym, żeby gra wyszła w przyszłym roku ale z jakimiś bardzo znaczącymi nowościami,
bo stara mechanika trochę się już jednak nudzi powoli. Ale niestety wszystko wskazuje
na to że znowu kolejna część będzie po prostu tym samym AC + parę mało znaczących nowinek.
No bo nie wierzę, że w tak krótkim czasie będą w stanie przemodelować rozgrywkę.

Podobno zespół pracujący nad AC III pracował nad nim długo przed wyjściem AC: R. UbiSoft to duża firma, mają kilka zespołów, a nie 1 robiący kilka gier rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC: Revelations mnie mocno zawiódł, ale wciąż wierzę w Ubisoft i czekam na III z niecierpliwością.
Nowego Splinter Cella wypatruję już od dawna. Bardzo podobały mi się zmiany w Conviction, spędziłem ze znajomymi dziesiątki godzin w co-opie i jeśli Retribution będzie podobne to dla mnie oznacza zakup w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Revelations było dla mnie o wiele lepsze niż Brotherhood. Seria AC idealnie się rozwija, nie mogę się trójki doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 10:23, itakumre napisał:

Ech... czyli jednak dalej będą rozmywać tak świetną markę jaką jest (było?) Assassin''s
Creed. Wolałbym, żeby gra wyszła w przyszłym roku ale z jakimiś bardzo znaczącymi nowościami,
bo stara mechanika trochę się już jednak nudzi powoli. Ale niestety wszystko wskazuje
na to że znowu kolejna część będzie po prostu tym samym AC + parę mało znaczących nowinek.
No bo nie wierzę, że w tak krótkim czasie będą w stanie przemodelować rozgrywkę.


Nie rozumiem, po co zmieniać rozgrywkę? W każdej części jest ona rozbudowywana, ale nie zmieniana - mają z tej gry zrobić RTS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 11:07, NemoTheEight napisał:

Serio?! Nie, żebym się czepiał, ale od dawna UbiSoft mówił, że, dla
lepszego efektu,premiera AC II będzie przed grudniem 2012.

No i? Rok 2012 to już teraz od lutego do grudnia, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że nad ACIII pracują już od zakończenia prac nad dwójką?
mi też AC: R przypadł do gustu bardziej niż AC:B, choć wszystkie części uznaję za dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować