Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2008 o 17:29, Paladynka napisał:

Aleś mnie wystraszyła,

...lata praktyki... ;>
>tak z miejsca do raportu :) Tak serio, serio mam napisać?
Pytałam w celu otrzymania odpowiedzi ^^ Gdybyś mogła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 17:29, Paladynka napisał:

>
Aleś mnie wystraszyła, tak z miejsca do raportu :) Tak serio, serio mam napisać?


Heh lepiej napisać. z resztą chyba kazdy by chciał wiedzieć czy Nowy Moderator będzie surowy , ostry bądź łągodny wobec innych userów ;) popieram tutaj wypowiedź gothicsheep''a :p

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O proszę kolejny stróż prawa! Gratulacje! Przyda się kobieca ręka w tym opanowanym przez mężczyzn zawodzie. Miłego moderowania życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że został wybrany nowy moderator, tak więc przez jakiś okres będę miał na kogo marudzić. ;) Szkoda tylko, że jakoś już ta informacja o nowym moderatorze nie grzeje mnie tak bardzo jak kiedyś, tak więc można przepuszczać, że marudzić też mi się nie będzie chciało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 17:33, TYHE napisał:

> Aleś mnie wystraszyła,
...lata praktyki... ;>
>tak z miejsca do raportu :) Tak serio, serio mam napisać?
Pytałam w celu otrzymania odpowiedzi ^^ Gdybyś mogła....


A zatem:
Dyscyplina taka jak dotychczas była, wystarczy, chyba, że pojawi się najazd troli, wtedy trzeba będzie przycisnąć.
Zbanowanych, którzy wracają, a się nie poprawiają - banować, w końcu im się znudzi (mam nadzieję).
Kary mają być stosowne do przewinień.
Jesteśmy w Polsce – piszemy po polsku, to naprawdę ładny język, choć ortografię ma trudną, ale piszmy poprawnie.
Co do ewentualnych zmian na forum, to się nie wypowiem, bo za nowym modkiem jestem ;)

A jakim chcę być moderatorem – pomocnym i sprawiedliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 17:20, TYHE napisał:

To ja z marszu chciałabym zapytać, jakiej polityki jesteś zwolenniczką - dyscypliny na
forum takiej jak do tej pory, mniejszej, większej? Co sądzisz o tematach ankietach, czy
powinno sie banować osoby zbanowane które wracają pod innym nickiem, jaki zamierzasz
stosowac system wymierzania kar, czy poprawne pisanie po polsku jest wymagane czy tylko
zalecane itd. - wypowiedz się trochę prosze w kwestiach które były wałkowane już wiele
razy w gronie modów i na które każdy właściwie sam wyrabiał sobie jakies zdanie.

Jakim moderatorem chcesz być i czy masz ochotę coś na forum zmienić a jeśli tak to w
jakim kierunku?


A wiesz, że takie pytania mogą być niebezpieczne? ;> Dla samej nowowybranej moderatorki :)

Jednego radykała w sprawach porządku na forum mniej, to może ktoś mnie zastąpi? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Dnia 16.04.2008 o 17:55, Paladynka napisał:

A jakim chcę być moderatorem – pomocnym i sprawiedliwym.


hehe Czyli nie jest tak źle ;) Takie postanowienie mi się podoba.

PS: Będzie robić swojego GS''a czy jest to w palnie? czy może nie rajcuje Cię już takie coś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 18:01, Sir Braveheart napisał:

PS: Będzie robić swojego GS''a czy jest to w palnie? czy może nie rajcuje Cię już takie
coś ??


Nie mam weny i czasu, może kiedyś zrobię ;)

@TYHE Ten język, to wiesz skrzywienie zawodowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam żeś pan napisał, że forum się zmienia a pan nie nadążasz, to się pytam nowej władzy, w jakim kierunku chciałaby forum zmieniać.

I pozostaje się cieszyć, że dotychczasowa dyscyplina uważana jest przez Paladynkę za dobrą normę i podstawę a ewentualne przesunięcia planuje jak już to w stronę przyciśnięcia niesfornych.

I języka chce pilnować, chociaż to zajęcie dość trudne w takiej masie dzieciarni - ale chwali się, chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 18:04, TYHE napisał:

I języka chce pilnować, chociaż to zajęcie dość trudne w takiej masie dzieciarni - ale chwali się, chwali :)

I niemożliwe ;] Jeśli za język polski uważamy całość, czyli licząc ą ę ć ś ż ź ł ó, to Paladynka naukę zasad pisania powinna zacząć od samej góry ;]

Jednak jeśli to wykluczymy, to za wiele roboty i tak generalnie nie ma. Bo "miszczofie" ortografii odchodzą szybciej niż przyszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 18:02, Aragloin napisał:

Paladynko, moja droga moderatorko!
Przeczytałaś już Pana Tadeusza Wołodyjowskigo?


Sorry ale jaki to ma związek z tematem?
Biorąc pod uwagę, że to lektura a w sumie lektury a Palaynka na pewno jest wykształconą osobą to z dużą dozą prawdopodobieństwa sądze, że przeczytała ;)

Co do nowej moderatorki to składam gratulację, ale nie wiem czy nie będzie zbyt pobłażliwa. Chociaż mogę się mylić. Nie zmienia to jednak faktu, że gratuluję i zyczę miłego moderowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 18:03, Paladynka napisał:

Nie mam weny i czasu, może kiedyś zrobię ;)


A zrób zrób Ciekawie będzie znaczy by było ;). Oczywiście ja do niczego nie namawiam tylko zachęcam ;)

PS: nie słuchaj Aragolina on sobie dzisiaj chyba jakieś zapytajki odstraja =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 18:03, Paladynka napisał:

@TYHE Ten język, to wiesz skrzywienie zawodowe ;)

Nie wiem, nie wiem.... a kim jesteś z zawodu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 17:55, Paladynka napisał:

A zatem: /.../

Wygląda na to, że Twój poziom moderowania będzie podobny do tych, pokazanych przez starszych kolegów i koleżanki po fachu. Według mnie powinnaś czasami być elastyczna i z czasem zmienić swoje postanowienia moderatorskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2008 o 17:55, Paladynka napisał:

Zbanowanych, którzy wracają, a się nie poprawiają - banować, w końcu im się znudzi (mam
nadzieję).


Znudzą się... Oj, musisz się sporo nauczyć :D

Dnia 16.04.2008 o 17:55, Paladynka napisał:

chcę być moderatorem – pomocnym i sprawiedliwym.


Kamień z serca mi spadł. Patrząc na to co sie dzieję w świecie piłki nożnej bałem się... no wiecie. xD A tak na serio: gratuluje awansu i życzę przyjemnego mordkowania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 18:09, TYHE napisał:

> @TYHE Ten język, to wiesz skrzywienie zawodowe ;)
Nie wiem, nie wiem.... a kim jesteś z zawodu? :)


Nauczyciel. Co prawda nie j. polskiego, ale zawód do czegoś zobowiązuje ;)

@Sir Braveheart Ci, którzy czytali pewnego Insidera - wiedzą, a dla pozostałych niech będzie to pewna aura tajemniczości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się