Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed zawita do Indii?

23 postów w tym temacie

Czy tylko mi się wydawało, że AC3 miał być definitywnym zakończeniem serii?? Niby mowa jest, że nie wiadomo czy będzie następna odsłona, ale chyba wietrzę tu pewną niekonsekwencję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 10:28, WJdela napisał:

Czy tylko mi się wydawało, że AC3 miał być definitywnym zakończeniem serii?? Niby mowa
jest, że nie wiadomo czy będzie następna odsłona, ale chyba wietrzę tu pewną niekonsekwencję...


to tak jak by powiedzieli "nie, nie chcemy Waszych pieniędzy" :P oczywiscie że będzie kolejny ac, bedzie kolejny mass effect, do czasu aż jakaś część się nie sprzeda (albo dwie, dla pewności że wszystko z marki wycisnęli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 10:28, WJdela napisał:

Czy tylko mi się wydawało, że AC3 miał być definitywnym zakończeniem serii?? Niby mowa
jest, że nie wiadomo czy będzie następna odsłona, ale chyba wietrzę tu pewną niekonsekwencję...


AC III miał być zakończeniem historii Desmonda, natomiast nigdy nie było mowy o zakończeniu samej serii.

Ostrowiak

W moim odczuciu do cna zużyta jest II wś, mocno wyeksploatowane (ale wciąż dające pole do nowinek) fantasy i kosmici. Japonia i Egipt to nie tematy dziewicze, ale bez przesady. I proszę, bez zbędnych inwektyw, bo nie lubię w takiej atmosferze dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego niemal każdy zna klimaty feudalnej Japonii (a dzięki Last Samurai restaurację Meiji), tak samo Egiptu, a co się działo w kolonialnych Indiach nie powie nikt, niemrawo wspominając Gandhiego?

To nie inwektywa tylko konkretny fakt Pepsi, rzucasz swoje stwierdzenia pod newsami, z których część jest zupełnie nieprzemyślana, vide niedawno o Steamie i Originie, co to nie przytoczę żeby offtopu nie robić.

Jedyna Japonia jaka toleruję to Japonia wczesnych Tokugawów, jedyny Egipt to Egipt ptolemejski. Inne są wydrenowane do sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pisać o nudnych pomysłach internautów po tym jak samemu przeniosło się grę w czasy rewolucji amerykańskiej. Kolejny tekst w stylu: kobieta nie, bo za bardzo się rzuca w oczy. Strój głównego bohatera wołający TU JESTEM jakoś im nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, widocznie coś po swojemu zrozumiałem:)) A co do tego, o czym wspominał gmx, ciekaw jestem jak długo Ubi będzie w stanie produkować "sprzedawalne" części AC, łupiąc je rok w rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, aby w tej części, lub w następnych twórcy dodali możliwość poruszania się po wszystkich dotychczas stworzonych lokacjach, ale z nową motoryką, ekwipunkiem itp. Tak dla przypomnienia starych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Egiptu nie za bardzo lubiłem, ale też się dziwię, że Japonia im nie pasuje. Co z tego, że prawie każdy ją zna? Każdy zna Włochy. Byłem tam 5 razy, byłem w każdym mieście, które pokazano w AC II i AC: B (poza Montereggioni) i w paru innych. Borgiów też znałem i to lepiej niż pokazano. I co? Dalej dało się zrobić interesującą grę. Walkę o niepodległość w Stanach też znają wszyscy, bo 3 razy jest na historii w szkole.
Ale o ile do AC nie zawita klawiatura, to mnie średnio obchodzi gdzie zawita AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 10:42, KamyK_84 napisał:

Bogu dzięki, skreślają feudalną Japonię, mogę spać spokojnie.


Amen.

Dnia 05.04.2012 o 10:42, KamyK_84 napisał:

Indie? I niby kim miałby być główny bohater?


Strzelam że hindusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Indie? W sumie mogą być choć raczej wolałbym odwiedzic starożytną Grecję albo jak wspomniał pepsi Rosje z czasów rewolucji, starożytny Egipt też nie brzmi źle ale juz klimatów japońskich bym nie zniósł.

btw. widomo już czy freedom edition będzie sprzedawana na gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście po premierze każdej kolejnej gry z serii jej dyrektor kreatywny jest wywalany na zbity pysk :) Ew. przenoszony do innego oddziału. Dlatego nie będzie już więcej takich kretynizmów, że feudalna Japonia to nudne miejsce.

@Ostrowiak - standardowe pytanie, wymień mi listę gier, które wykorzystują starożytny Egipt lub feudalną Japonię. No, raz, raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować