Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozpoczęto prace nad scenariuszem filmu Assassin`s Creed

14 postów w tym temacie

Nie wiem kiedy ludzie się nauczą że nie da się (w 99 przypadkach na 100 ) zrobić dobrego filmu z gry. Pomijam już tak nieistotny fakt że zazwyczaj te ekranizacje robią jacyś partacze i obsadzają je innymi partaczami to o ile widz w kinie nie dostanie pada/myszki w łapę i nie będzie miał wpływu na akcję to najważniejszy element nie zostanie przeniesiony. Ale co tam, w USA nawet największe gó...no ludziska zobacza i jeszcze im się spodoba, w Polsce zresztą też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że Ubi naprawdę będzie trzymać kontrolę nad filmem i nie zrobią takiego bubla jak wielka świecąca skała zamiast klepsydry w filmie o PoP''ie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu filmy nigdy nie odzwierciedlają gry i jej emocji? Twórcy zapominają o postaciach, zwykle są one bez charakteru, a całość skupia się według akcji i chronologicznych wydarzeń z pierwowzorów. Mam nadzieję, że tutaj Ubisoft nie popełni tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 17:51, Big_Ant napisał:

Mam tylko nadzieję, że Ubi naprawdę będzie trzymać kontrolę nad filmem i nie zrobią takiego
bubla jak wielka świecąca skała zamiast klepsydry w filmie o PoP''ie...


Akurat PoP jest puki co najlepszą adaptacją filmową gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypomnę, że Ubi powołało specjalne studio odpowiedzialne za tworzenie filmów na podstawie gier Ubisoftu. Więc na pewno nie ma co oczekiwać klasy C czy gorszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmy sa robione dla mas, wiadomo czemu, zeby zarobic jak najwiecej kasy. Gdyby tworcy filmow wzorowali sie dokladnie na grach film zapewne nie dotarl by do takich mas, do jakich dotrze po odpowiednich zmianach. Do tego dorzucimy do gara pg13, zeby wiecej malolatow moglo wejsc na seans i juz mamy elegancka papke dla mas.
Co do PoP-a to filmik ogolnie fajny i przyjemny, nie za bardzo mi podchodzil glowny aktor, za malo bylo matrixowych skokow itp, ale dalo sie obejrzec i nie zaplakac nad glupota tworcow, czego niestety nie mozna powiedziec o wiekszosci adaptacji gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 18:22, lis_23 napisał:

> Mam tylko nadzieję, że Ubi naprawdę będzie trzymać kontrolę nad filmem i nie zrobią
takiego
> bubla jak wielka świecąca skała zamiast klepsydry w filmie o PoP''ie...

Akurat PoP jest puki co najlepszą adaptacją filmową gry.


Jest jeszcze całkiem niezły Silent Hill ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 20:05, RitzierComic napisał:

> Filmy sa robione dla mas, wiadomo czemu, zeby zarobic jak najwiecej kasy.
No tak bo gry są robione charytatywnie dla garstki ludzi.


Nie chodzi o to ze sa robione charytatywnie, chodzi o to ze gdyby rezyser trzymal sie dokladnie gry i robil film tak ze ten by trafil tylko do fanow gry to ten po prostu by sie nie sprzedal. Fani gier nie wystarcza zeby film sie zwrocil, trzeba go zrobic tak zeby trafil do wiele wiekszych mas.

Final Fantasy 7 - advent children - jak juz wspominamy o dobrych adaptacjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować