poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2007 o 13:40, muszczu napisał:

ehh ja już pare tygodni czekam na awans i nic ale to ma też swoje dobre strony bo mobilizuje
mnie do ciągłego pisania ;)

mnie trochę degrad podłamął, ale niech modki nie myślą że zrezygnuję... zaraz złapie przodownika, brygadzistę, delegata a potem trochę sobie odpocznę od gram.pl ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

tnij cytaty, tak żeby posty były krótsze i czytelniejsze.. tak będzie lepiej.
A co do pisania wtedy kiedy ma sie coś do powiedzenia, to zaleta, ale niestety na tym forum dość rzadko spotykana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 24.05.2007 o 13:43, Obi-wan Kenobii napisał:

brygadzistę, delegata a potem trochę sobie odpocznę od gram.pl ;D

Odpoczniesz znacznie wcześniej:P wymiękniesz już na brygadziście.
Heh a co ja mam powiedzieć? Dostałem -3 od tak] bez, żądnego sensownego powodu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 13:40, muszczu napisał:

ehh ja już pare tygodni czekam na awans i nic ale to ma też swoje dobre strony bo mobilizuje
mnie do ciągłego pisania ;)



Patrząc po statystykach innych do awansu jednak mam jeszcze sporo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 13:46, Word up napisał:

Odpoczniesz znacznie wcześniej:P wymiękniesz już na brygadziście.


No coś ty, napewno nie wymięknę, a co do twojego degrada -3 to współczuje, z delegata na obywatela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 13:38, buraczek18 napisał:

Ja nie powiedziałem że ma się liczyć tylko pobyt ale ilość postów też tyle że to pierwsze było by głównym
czynnikiem. Mówisz że się napracowałęś gdzie się uczęszczałęś w zabawach czy może gdzie indziej
spamowałęś. Ja mam mało postów bo w odróżnieniu od ciebie i innych którzysą krótko na forum piszę
wtedy kiedy mam coś do powiedzenia a nie co mi ślina na język przyniesie.


Nawet nie wiesz o czym mówisz... Ja w przeciwieństwie do Ciebie nigdy nie wypowiedziałem się w Słownej Zabawie... Nie spamuję, a jeśli chcesz dowiedzieć się jakie piszę posty to zapraszam do sprawdzenia informacji, a nie wypisywania bzdur wyssanych z palca... Co do Twojego pisania to twierdzisz, że wypowiadasz się wtedy kiedy masz coś do powiedzenia? To ciekawe twierdzenie zważając na to, że spamujesz w Słownej Zabawie - bardzo mądre muszą być te posty umieszczone pod wpływem impulsu jakim jest chęć wypowiedzenia się wtedy, kiedy ma się coś do napisania... Nigdy nie dodałem wpisu, który zawierał treść opartą na zasadzie "co mi ślina na język przyniosła" i wogóle jestem zdumiony, że zarzucasz mi takie coś bez sprawdzenia mojej forumowej historii... Zaatakowałeś mnie, więc odpowiadam Ci tym samym z kulturą, czego niestety Ty nie potafisz kłamiąc w żywe oczy, nie umiejąc przytoczyć odpowiednich argumentów.
Pozdrawiam i życzę rychłego awansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 13:38, buraczek18 napisał:

Ja nie powiedziałem że ma się liczyć tylko pobyt ale ilość postów też tyle że to pierwsze było
by głównym czynnikiem


Wydaje mi się , że ten pomysł nie przyniósłby nic dobrego.Zbyt wiele na forum jest osób piszących posty składające się z kilku , a czasami tylko z dwóch słów.Awans uzależniony w znaczącej mierze od ilości postów spowodowałby wzrost aktywności tych mistrzów od "krótkiej formy wypowiedzi" i mielibyśmy zalew postów o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
>Ja w przeciwieństwie do Ciebie nigdy nie wypowiedziałem się w Słownej Zabawie

Ja się wypowiadam w słownej zabawie dlatego że inne tematy mnie poprostu często nie interesują pozatym piszę tylko przemyślane posty i nie powtarzam się. Jak można napisać ponad półtora tysiąca postów w zaledwie sto dni to ja nawet jak bym spamował to bym rady nie dał.

>i wogóle jestem zdumiony, że zarzucasz mi takie coś bez sprawdzenia mojej forumowej historii...
w odróżnieniu od ciebie jestem przyzwoity i nie grzebie nikomu w historii.Pozatym nie tylko tobie to zarzucam bo są tacy co napisali więcej niż ty.

>Nigdy nie dodałem wpisu, który zawierał treść opartą na zasadzie "co mi ślina na język przyniosła"
Tego nie zarzucam bo nie wiem ale inni użytkownicy piszą posty typu "cześć" i na tym kończą.

>Pozdrawiam i życzę rychłego awansu
nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... A od kiedy to fakt wypowiadania się w forumówkach jest w jakikolwiek sposób ujmujący osobie gramowicza? O ile się nie mylę to forum oznacza swobodę wypowiedzi ograniczoną regulaminem. Czy Słowna Zabawa (pomimo ostatnich ruchów mających na celu zamknięcie wszystkie bzdurne gry forumowe), a raczej pisanie w niej, to jakaś hańba?

Imo nie :-)

>Tego nie zarzucam bo nie wiem ale inni użytkownicy piszą posty typu "cześć" i na tym kończą.
Pokaż gdzie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:01, Sephirath napisał:

Eee... A od kiedy to fakt wypowiadania się w forumówkach jest w jakikolwiek sposób ujmujący
osobie gramowicza? O ile się nie mylę to forum oznacza swobodę wypowiedzi ograniczoną regulaminem.
Czy Słowna Zabawa (pomimo ostatnich ruchów mających na celu zamknięcie wszystkie bzdurne gry
forumowe), a raczej pisanie w niej, to jakaś hańba?

Hańba nie, ale po pewnym czasie wstyd ze kiedyś sie tam spamowało :)

Dnia 24.05.2007 o 17:01, Sephirath napisał:

Pokaż gdzie :>

Oj ,ja już takie coś widziałem.Ale nie będę kablował bo to mój znajomy z forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:41, buraczek18 napisał:

>i wogóle jestem zdumiony, że zarzucasz mi takie coś bez sprawdzenia mojej forumowej historii...

w odróżnieniu od ciebie jestem przyzwoity i nie grzebie nikomu w historii.

A co w tym takiego strasznego? Statystyki są dostępne dla każdego, można sobie pooglądać, nie wiem o co takie oburzenie. Naprawdę nie róbmy tutaj drugiego IPNu...
Aha i to czy jesteś przyzwoity to wiesz, najlepiej nie oceniać samemu, bo to z zasady jest średnio reprezentatywne...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu a tu mamy nowego Sekretarza :P
Bajuj gratuluję osiągnięcia - zapracowałeś ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja na forumówkach nieprzyzwoicie wiele postów natrzaskałem i nawet przez chwilkę nie było mi ich wstyd i wcale nie sądzę, żeby zaczęło :)

Poza tym - popatrz na mojego avka - czy taka osoba jest "w pełni"? :P

Bajuj, let''s rogz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:30, Sephirath napisał:

Hmm... Ja na forumówkach nieprzyzwoicie wiele postów natrzaskałem i nawet przez chwilkę nie
było mi ich wstyd i wcale nie sądzę, żeby zaczęło :)

Nie mówię że mamy się tego wstydzić .Ale ja zaczynam żałować bo tak naprawdę to po co tam pisałeś ?

Dnia 24.05.2007 o 17:30, Sephirath napisał:

Poza tym - popatrz na mojego avka - czy taka osoba jest "w pełni"? :P

W pełni jaka? :D

Dnia 24.05.2007 o 17:30, Sephirath napisał:

Bajuj, let''s rogz! :D

O, nowy Sekretarz, gratulację Bajuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:38, boduczek napisał:

Nie mówię że mamy się tego wstydzić .Ale ja zaczynam żałować bo tak naprawdę to po co tam pisałeś
?

Bo wtedy to imo było fajne. W sumie ja nadal lubię takie gry, ale mimo wszystko wydaje mi się, iż przewodniczącemu to ździebko nie wypada. A czasem szkoda, bo mam np. super pomysł na dopisanie skojarzenia w Słownej :) Taki urok niektórych osób :p

Dnia 24.05.2007 o 17:38, boduczek napisał:

> Poza tym - popatrz na mojego avka - czy taka osoba jest "w pełni"? :P
W pełni jaka? :D

Dorozwinięta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2007 o 17:41, Sephirath napisał:

Bo wtedy to imo było fajne. W sumie ja nadal lubię takie gry, ale mimo wszystko wydaje mi się,
iż przewodniczącemu to ździebko nie wypada. A czasem szkoda, bo mam np. super pomysł na dopisanie
skojarzenia w Słownej :) Taki urok niektórych osób :p

Faktycznie, ja też czasmi chciałbym coś dopisać (z raz na miesiąc) ale nie wypada, dlatego nie zaglądam tak wogóle :)

Dnia 24.05.2007 o 17:41, Sephirath napisał:

Dorozwinięta :p

Hmm... a to już nie mnie oceniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pogratulować awansu Baujujowi na Sekretarza :) Tak ciągle każdemu gratuluje awansu a kiedy mi będą gratulować ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:57, olki77 napisał:

Chciałbym pogratulować awansu Baujujowi na Sekretarza :) Tak ciągle każdemu gratuluje awansu
a kiedy mi będą gratulować ?:P

Jak nadal będziesz tak spamował to być może całkiem niedługo :P Albo wręcz odwrotnie, bo jeszcze degradzika zarobisz :D Nie no, żartuję oczywiście :) A tak w ogóle to Ty już dość długo jesteś Delegatem. Nie chcesz może przejąć panowania w KDCNA? ;)
Dołączam się do gratulacji dla Bajuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:57, olki77 napisał:

Chciałbym pogratulować awansu Baujujowi na Sekretarza :) Tak ciągle każdemu gratuluje awansu
a kiedy mi będą gratulować ?:P


Mam odp:) kiedy awansujesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:41, buraczek18 napisał:

Ja się wypowiadam w słownej zabawie dlatego że inne tematy mnie poprostu często nie interesują


Tak, Słowna Zabawa jest naprawdę interesująca...

Dnia 24.05.2007 o 16:41, buraczek18 napisał:

pozatym piszę tylko przemyślane posty i nie powtarzam się.


W takim temacie pisanie przemyślanych postów, to wyczyn godny Orderu Orła Białego...

Dnia 24.05.2007 o 16:41, buraczek18 napisał:

Jak można napisać ponad półtora tysiąca postów w zaledwie sto dni to ja nawet jak bym spamował to
bym rady nie dał.


Zaglądasz tu tylko kilka razy na dzień, więc nie miej do nikogo pretensji. Niecałe półtora tysiąca postów w 120 dni to nie jest wielki rekord, można powiedzieć nawet, że jest to wynik bliski przeciętnej... Jak wiadomo w przeszłości pisało się więcej, ale teraz wypowiadam się tylko kilka razy w ciągu dnia. Quizy to już przeszłość i za kilka miesięcy znikną z moich statystyk raz na zawsze. Pamiętaj, że pisanie wielu postów, wcale nie musi oznaczać spamu - spójrz na KrzysztofaMarka, który ma ponad 10000, a któremu pisania nie na temat nie zarzucisz...

Dnia 24.05.2007 o 16:41, buraczek18 napisał:

w odróżnieniu od ciebie jestem przyzwoity i nie grzebie nikomu w historii.Pozatym nie tylko tobie to zarzucam
bo są tacy co napisali więcej niż ty.


Ja jestem nieprzyzwoity? To chyba Ty prezentujesz niezbyt prawidłową postawę, która polega na "A co tam, napiszę jakieś bzdury na temat tego kolesia, chociaż nie mam pojęcia czy to w ogóle prawda...". Potwierdziłeś moje domniemania na temat tego, że przed napisaniem oskarżającego mnie posta, nie sprawdziłeś z kim masz do czynienia. Zapamiętaj sobie raz na zawsze, że Statystyki są od tego, aby z nich korzystać - Ty też tak rób...Co do Twojego drugiego zdania, to jest wielu gorszych ode mnie statusem, ale "lepszych" pod względem liczby postów.

Dnia 24.05.2007 o 16:41, buraczek18 napisał:

Tego nie zarzucam bo nie wiem ale inni użytkownicy piszą posty typu "cześć" i na tym kończą.


To, że postępują tak inni, to nie znaczy, że każdy tak robi.

Dnia 24.05.2007 o 16:41, buraczek18 napisał:

nawzajem.


Z tym będzie ciężko, bo dosyć niedawno awansowałem, a przede mną długa droga do Przewodniczącego... :)

PS: Pamiętaj, że nie potępiam Cię za to, że pisujesz w Słownej Zabawie, ponieważ jak powiedział Sephirath, to Twój wolny wybór, poza tym znam wielu fajnych osobników, którzy pisują w tym wątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się