Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

Czy mógłby Pan zdradzić jakie tytuły zmierzają w najbliższych miesiącach do "eXtra Gry"? Załapie się może "Titan Quest - Złota Edycja", albo "F.E.A.R. Antologia"? Muszę też przyznać, że od czasu "Painkillera" XG mocno podskoczyła w górę jeżeli chodzi o jakość i różnorodność tytułów; oby tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 17:42, Pirlond napisał:

Witam serdecznie,

ja mam troszkę nietypową sprawę. Otóż chciałem porozmawiać z Panem w pewnej sprawie,
jednak chciałbym to zrobić drogą mailową, a nie poprzez forum. Czy byłaby możliwość więc
otrzymania Pana adresu mailowego?

Pozdrawiam.


Proszę bardzo: lukasz.mach(at)cdprojekt.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 20:13, madridista2 napisał:

Czy CD-Projekt planuje w najbliższym czasie jakieś polonizacje gier na Xbox''a 360?



W najbliższym czasie np. Red Faction Guerilla z takich potwierdzonych na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Nie jestem pewien czy kieruję to pytanie do odpowiedniej osoby, jednak... zaryzykuję. Ruszyło coś może w kwestii reedycji Planescape Torment ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 14:06, DziaduRED napisał:

> Czy CD-Projekt planuje w najbliższym czasie jakieś polonizacje gier na Xbox''a 360?



W najbliższym czasie np. Red Faction Guerilla z takich potwierdzonych na 100% :)


Ooo, jak fajnie. Pytanie jeszcze jedno. Czy wydanie tej gry będzie podobne do wydania Saints Row 2 (chodzi mi głównie o cenę)? Nowe Red Faction nie jest na mojej liście gier do kupna, ale jeśli cena była by atrakcyjna to chętnie bym kupił.

Któryś z konsulów pisał niedawno, że planujecie na najbliższy czas dwie lub trzy lokalizacje. Red Faction to jedna, a pozostałę gry? Jakie to tytuły? Nie powiem, głównie interesuje mnie Bionic Commando, może macie jakieś plany dotyczące tej gry w wersji na Xbox''a 360?

I jeszcze do rosnących ostatnimi czasy cen gier. Czy wkońcu cen spadną do poprzedniego poziomu? Teraz wasze gry kosztują po 260 zł co moim zdaniem jest sporo za dużo. Jeszcze niedawno wydawaliście np. Saints Row 2, czy Alone in the Dark za 160-170 zł co uznałem za światełko w tunelu (wkońcu może ceny spadną), a teraz ceny są nawet o prawie 100 zł większe. czym to jest spowodowane? Czytałem, że ceną euro i dolara, ale te waluty osttanio troszkę potaniały ($ za 3,4 zł, a euro za 4,5 zł). można więc liczyć na spadek cen za jakiś czas (jakiś czas, czyli za miesiąc, dwa, a nie pół roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy istniałaby możliwość wydania jakiegoś pakietu z wszystkimi częściami "Guild Wars"? Wiem, że na "Złotą Kolekcję" raczej nie ma co liczyć, ale może coś na wzór "Kolekcji Wszech Czasów"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 15:21, Thalanthas napisał:

Witam.
Czy wiadomo panu czemu jest taka obsuwa w premierze Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira?


Najogólniej mówiąc (nie mogę wchodzić za bardzo w szczegóły) - względy licencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 23:02, Skomik napisał:

Witam! Chciałbym zadać jedno małe pytanko. Czy będzie pre-order Wolfensteina? Gra zapowiada
się świetnie :)


O ile wiem, grę wydaje LEM a nie CDP:) Trzeba rozmawiać z kolegami z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 12:32, Spector 109948 napisał:

A czy w zwiazku ze spolszczeniem danego tytułu na konsolę można liczyć na znaczną obniżkę?


Tego nie mogę na dzień dzisiejszy potwierdzić. Lokalizacja to również dodatkowe koszta i wszystko musi być dokładnie obliczone:) Ale taka mozliwość - jak w przypadku Saints Row 2 - oczywiście istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 12:12, DziaduRED napisał:

> >>.........


3 tygodnie temu ostatni raz się pytalem o dalsze losy wplnomanii. Pytam po raz kolejny bo dalej ta akcja trąca myszką.
Zmieni się coś szybko? Może zostanie to zastąpione czymś nowym? Pytam bo setki jak nie tysiace osób kisi swoje wplny i nie ma co z tym zrobic a konkurencja naprawdę ma się pod tym względem 100x lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z konkurencyjnych portali o grach można wyczytać, ze CD Projekt wyda w Polsce Trainz Simulator 2009 a premiera jest przewidywana na kwiecień tego roku. Wobec tego zapytam wprost: czy to prawda? A jeśli tak to kiedy i ile? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 13:40, Citkowsky napisał:

> > >>.........

3 tygodnie temu ostatni raz się pytalem o dalsze losy wplnomanii. Pytam po raz kolejny
bo dalej ta akcja trąca myszką.
Zmieni się coś szybko? Może zostanie to zastąpione czymś nowym? Pytam bo setki jak nie
tysiace osób kisi swoje wplny i nie ma co z tym zrobic a konkurencja naprawdę ma się
pod tym względem 100x lepiej.


Citkowsky, ja z kolei odesłałem wszystkich chętnych dowiedzieć się o statusie wplnomanii do konkretnego wątku na forum gdzie udziela się osoba odpowiedzialna za akcję oraz obiecałem że jak coś bedę wiedział - dam informację od razu:)

Możesz oczywiście ponawiać swoje pytanie, ale póki nie dostanę odpowiedzi od osób zajmujących się akcją... nic nowego nie bedę mógł w temacie powiedzieć... a wierz mi - pamietam o tym i sam czekam na szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 23:02, Amadeusz1 napisał:

Na jednym z konkurencyjnych portali o grach można wyczytać, ze CD Projekt wyda w Polsce
Trainz Simulator 2009 a premiera jest przewidywana na kwiecień tego roku. Wobec tego
zapytam wprost: czy to prawda? A jeśli tak to kiedy i ile? :)


Hej, o Trainz 2009 pisałem juz jakiś czas temu:) Poniżej cytat z samego siebie:

"EU wersje tej gry sa planowane na Q1-Q2/2009. PL wersja też na Q2/2009!:)"

I tak to na razie wygląda - brak dokładniejszych informacji wynika z faktu że wciąż pracujemy nad lokalizacją. W każdym razie potwierdzam - wydajemy Trainz 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którzy pytają o Planescape Torment mogę powiedzieć, że staramy się o taką reedycję, ale na razie nie mogę na 100% potwierdzić czy i kiedy uda się to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować