Zaloguj się, aby obserwować  
Feniks

Jaki telewizor wybrać - pomoc RTV i AGD

78 postów w tym temacie

Czy mógłby mi ktoś pomóc? Bo po przeczytaniu newsa na gram.pl że bęzie nowe ps2 chcę zakupić telewizor odpowiedni do tej konsolki i nie umiem wręcz znaleźć żadnego takiego żeby miał format PAL i NTSC jednocześnie (chodzi mi o telewizor 21" cali najlepiej, żeby iść po kosztach)

Czy mógłby mi ktoś wysłać link do sklepu, bądź nazwę modelu jakiegoś TV żeby miał i standard PAL i NTSC a w dodatku żeby miał 21", no może być ciupkę więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić telewizor LCD. Szukam już prawie tydzień, ale nie mogę się zdecydować. Myślę nad Philips 32PFL7862D albo PANASONIC VIERA TX-32LX70P. Chciałbym, aby był 32 calowy (obsługa HD Ready), duży kontrast, mały czas reakcji (poniżej 8ms), zależy mi też, aby był dobrej firmy. Do wydania mam ok 3000zł (nie za dużo, ale myślę że coś się znajdzie). Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż chcę kupić sobie telewizor, ale nie wiem który lepszy :

http://www.euro.com.pl/telewizory-tradycyjne/funai-14d-4610.bhtml - Funai 14D-4610

czy

http://www.euro.com.pl/telewizory-tradycyjne/grundig-p37-4501.bhtml - Grundig P37-4501

I jeszcze telewizor do salonu LCD, czy ten Toshiba Regza się nadaje? :

http://www.euro.com.pl/telewizory-plazmowe-i-lcd/toshiba-32a3000pg-lcd.bhtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, wiecie może "czym" w telewizorach jest kontrast? Czy różnica między np. 1000 a 7500 jest duża (napewno duża, bo nawet wystarczy spojrzeć na liczby), ale jak ta różnica się przejawia? Widać jakieś duże zmiany w jakości wizualnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki mi polecacie TV w granicach 6 tys? Najlepiej 47'' lub 42''. Koniecznie z Full HD. Czy lepiej, gdyby to była np. plazma od Panasonica czy jednak LCD od np. Sony? TV będzie głównie używany do konsoli, aczkolwiek mam zamiar skończyć z Cyfrą+ i kupić nTV. Proszę ekspertów o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma mały dylemat. Chciałbym kupić Xbox 360 Elite - dysk twardy 120 GB tylko nie wiem czy będze dobrze działac na moim telewizorze. Posiadam Philips MODEL: 28PT4457/58. Czy dobrze będzie mi się na nim grało???? (przy okazji w opisie XBOX''a pisze kabel Component HD-AV: kabel, który pozwoli Ci na oglądanie najwyższej jakości grafiki na telewizorach obsługujących wysokie rozdzielczości (HDTV) ,czy w tym telewizorze to jest???).

Z góry dzięki za pomoc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 20:50, TtittaX napisał:

Ma mały dylemat. Chciałbym kupić Xbox 360 Elite - dysk twardy 120 GB tylko nie wiem czy
będze dobrze działac na moim telewizorze. Posiadam Philips MODEL: 28PT4457/58. Czy dobrze
będzie mi się na nim grało???? (przy okazji w opisie XBOX''a pisze kabel Component
HD-AV: kabel, który pozwoli Ci na oglądanie najwyższej jakości grafiki na telewizorach
obsługujących wysokie rozdzielczości (HDTV)
,czy w tym telewizorze to jest???).
Z góry dzięki za pomoc. :-)

Niestety ten TV nie ma wejścia HD jak również Component wiec nie pograsz na nim w najwyższej jakości dodatkowa nie wiem czy wersja Elit ma zwykłe euro złącze bo takie posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktos jakis dobry poradnik odnosnie kupowania TV? Jest tego tyle, ze ciezko cos wybrac. Kazdy opisany tonami parametrow i technologii, a ja nie mam zielonego pojecia co one znacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Samsunga LE37S81B i sobie chwalę. Nie mogę się tylko doczytać czy ma tuner DVB-T (pewnie nie ma) a coraz głośniej jest o naziemnej telewizji cyfrowej więc to może się okazać ważną opcją. Najwyżej trzeba będzie dokupić tuner zewnętrzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka:

http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le40m87bd.asp
http:// www.ceneo.pl/596134

A ja mam możliwość kupić za 2999zł

A może proponujecie coś innego za tą cenę?

P.S. Mam pytanie. Bo nie bardzo mi się widzi telewizor w formacie 16:9
Czy są telewizory o tak dużych rozmiarach (~40") w normalnym formacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz pierwszy lepszy, byle nowy i miał chociaż możliwość odtwarzania jednego programu aby obejrzeć wiadomości :]. Reszta tych funkcji jest nie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na wymianę swego starego TV, i jestem w tej kwestii zupełnie zielony, jakie telewizory polecacie do 2500 złotych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 18:53, Bratek196 napisał:

Przyszedł czas na wymianę swego starego TV, i jestem w tej kwestii zupełnie zielony,
jakie telewizory polecacie do 2500 złotych ??


A ma być to telewizorek do salonu czy do twojego pokoju ? (Jak do pokoju to podaj jaki masz pokuj mały , średni czy duży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować