Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Jakie macie klawiatury?

142 postów w tym temacie

A masz zdjęcie tej klawiatury??? Klawisz FN skrót od angielskiego słowa Funkcja po wciśnięciu go i odpowiednich klawiszów otrzymujemy dany proces. Popatrz na klawiaturze literowej czy nie masz dodatkowych napisów!!!

A tak pozatym powinieneś otrzymac instrukcję do tej klawiatury!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 23:44, Olamagato napisał:

Mam klawiaturę QWERTY. :)

Cóż za przypadek ja ma dokładnie ten sam model :D Tak na serio to nie mam pojecia jaką mam klawiaturę, jakies tanie badziewie, oooo mam to "easytouch" lub coś w tym styli, bo napis się nieco zdarł. Ogólnie klawiatura u mnie ma ciężkie życie, więc nie ryzykuje kupujac jakiś droższy model, i tak bym ją czymś zalał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phi.... :) nie jakies badziewie... masz switną klaw. ja mam głośniki tej firmy... (140 zł) spróbowały by być niedobre... a mam je od miesąca... :P klawiatórę mam Q-line... :)
tak nawiasem mówiąc, Q-line robi takie same głościni co essy touch... :P
i tak wszystko w chinach robione, przynajmniej wnętrze mam w miare europejsko-amerykańsko-japońskie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 23:50, boogie85 napisał:

nie ryzykuje kupujac jakiś droższy model, i tak bym ją czymś zalał ;)

Ja wywalam i zmieniam na nową jak dotychczasowa się mocno pobrudzi (no chyba, że rozpadnie się od ciężkiej łapy;). Teraz leci już chyba nr 12, albo coś koło tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Labtec zapłaciłem za nią 39,90 PLN i jestem z niej bardzo nie zadowolony, otóż ścierają mi się literki z klawiszy, teraz kompletnie nie mam liter P, O ,L, I - Chyba ich najczęściej używam, a więc o takiej poże jak teraz poprostu muszę się zdać na własną intulicję ewentualnie mogę liczyć na poprawkę u gramowiczów ;)

Czy taką klawiaturę powinienem zareklamować?
Kiedyś kupiłem za 9 PLN i była 10 razy lepsza od tej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 23:16, dharmata napisał:

A masz zdjęcie tej klawiatury???


Nie mam, ale postaram sie o nie jutro.

Dnia 27.06.2006 o 23:16, dharmata napisał:

Klawisz FN skrót od angielskiego słowa Funkcja po wciśnięciu
go i odpowiednich klawiszów otrzymujemy dany proces. Popatrz na klawiaturze literowej czy nie
masz dodatkowych napisów!!!


Patrzylem z kazdej storny i nic nie ma.

Dnia 27.06.2006 o 23:16, dharmata napisał:

A tak pozatym powinieneś otrzymac instrukcję do tej klawiatury!!!


Mozliwe, ale jak juz wspomnialem wczesniej jest ona zabrana od kolegi.

W kazdym badz razie skusiliscie mnei do dzialania, zaraz bede obczajal co mozna zrobic z tym przyciskiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 23:16, dharmata napisał:

A masz zdjęcie tej klawiatury??? Klawisz FN skrót od angielskiego słowa Funkcja po wciśnięciu
go i odpowiednich klawiszów otrzymujemy dany proces. Popatrz na klawiaturze literowej czy nie
masz dodatkowych napisów!!!

A tak pozatym powinieneś otrzymac instrukcję do tej klawiatury!!!

mam klawiaturę logitecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że też kiedyś miałem klawiaturę Labtec''a i też klawisze się dość szybka ścierały. Teraz mam od ok półtora roku najzwyklejszą klawiaturę od e5 za 15zł i póki co, bark problemów (no może poza brakiem jednej nóżki po tym jak zdenerwowany trzasnąłem w klawiaturę :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam klawiaturę białą no-name od 1996 roku tą samą - w grudniu jej pyknie 10 lat - zrobię jej jakieś party z tej okazji ;)
Chciałem ja kiedyś wymienić ale ciężko dostać białą klawiaturkę z takim układem klawiszy (tj. duży enter i spacja oraz strzałki nie przylegające do reszty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś doradzi. Szukam jakiejś prostej, niezadrogiej i z normalnym rozkładem klawiszy (tak jak Evil Khan pisał - oddzielne strzałki, duży enter i spacja itp.), klawiatury, która by chodziła tak cicho jak chodzą klawiatury w laptopach. Do tej pory nie znalazłem takiej a klekotanie klawiszy czasem mnie drażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 00:40, Olamagato napisał:

> nie ryzykuje kupujac jakiś droższy model, i tak bym ją czymś zalał ;)
Ja wywalam i zmieniam na nową jak dotychczasowa się mocno pobrudzi (no chyba, że rozpadnie
się od ciężkiej łapy;). Teraz leci już chyba nr 12, albo coś koło tego. :)


Ja jeszcze używam nieraz (np. przez ostatni tydzień) mojej pierwszej klawiatury jaką miałem, a mianowicie:

BTC model: 5140 DIN z 1996 roku. Jest czyściutka (po ją od czasu do czasu myję rozkręcając na czynniki pierwsze) i z przejściówką PS/2 lata wyśmienicie.


To jedyny produkt (egzemplarz) BTC jaki działa dłużej niż 6 miesięcy i jedyny, który działa prawidłowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na moją klawiaturę nie narzekam, działa dobrze i jeszcze mnie nie zawiodła ale u mojego qmpla, jak garmy w jakąkolwiek grę ( on na padzie ja na klawie) to przy przyciśnięciu więcej niż 3 klawiszy włącza się cenzor i zamiast grać muszę słuchać piiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Najgorsze jest to że często gramy w FIFE, lub Pro evo a wtedy jest to szczególnie uciążliwe. Grrrr ( na szczęście pożyczyłem mu taką klawe w której ten konflikt NIE występuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować