Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Jakie macie klawiatury?

142 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2006 o 22:41, Pyton01 napisał:

ale jakbyś niezauważył to to jest temat o klawiaturach a nie o twoich bokserkach;p

No ta kale jak to sie pyta to z chęcia odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:42, Filip92 napisał:

> ale jakbyś niezauważył to to jest temat o klawiaturach a nie o twoich bokserkach;p
No ta kale jak to sie pyta to z chęcia odpowie.

Fajny nick naprawde niektorzy tak mówią na członka męskiego. Ale nie obraź sie tak poprostu muwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę klawiaturą Logitecha ;), bo poprzednią (Microsofta) zepsułem naciskając co chwila z Shiftem i bez w cztery sąsiadujące ze sobą guziki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pochwalę sprzętem. Ja gram/piszę/operuję na super cienkiej i małej klawiaturce firmy Tracer. I mi się podoba i nie mam zamiaru kupować nowszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 klawy i myszkę.


1 klawa--Gumowa Foldable:)
2 klawa--Logitech Deluxe Keyboard(Była w zestawie,gdy kupowałem kompa)
Myszka-Logitech (Nie mogę rozpoznać,bo ta ''''tabliczka informacyjna'''' jest całkowicie zmazana) a tak pozatym to też była w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam klawiaturę firmy "Tracer"... :-) Ma mnóstwo dodatkowych przycisków na górze, fajnie się na niej gra... choć planuje wymienić na "Wirtualną klawiaturę" lub jakąś gumową (takie jak są w lap-topach) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stara klawiature BTC (to chyba firma) sprzed kilku lat. Dobrze mi sluzy, literki sie nie pozacieraly, ogolnie jest gites. nie potrzebuje jak coponiektorzy kilku dodatkowych opcji typu nastepna piosenka lub zmiana glosnosci, a w zadna gre nie gram na tyle dlugo, by kupowac odpowiadajaca jej nakladke zboard. Wiec jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Logitech Pro MEdia keyboad czy jakoś tak. A myszkę Logitecha G5. Ma ktoś G15, bo jestem zainteresowany kupnem jej a chce poznać wasze zdanie. Macie może jeszcze jakieś "klawiatury dla gracza" do 500 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyznaję zasadę "urządzenie typu input nie może kosztować więcej niż 40 zł" i tego się trzymam. Klawiatura za 100 zł to bezsens. Ja mam Tracer Nemo i uważam, że to i tak już za dobra jak na mnie. Nie używam klawiszy multimedialnych ale to była jedyna klawiatura z tradycyjnym układem klawiszy z dużym enterem w całym Poznaniu bez totalnych przebajerowań i z klawiszami, które chodzą jak marzenie, nie zacinają się ani nie stawiają wielkiego oporu. Jest idealna a ja sobie cenię dobrą klawiaturę, bo w wolnym czasie lubię sobie tłumaczyć seriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat najwyraźniej upadł;p Ja posiadam klawiaturę Zboard[ http://www.sklep.globit.pl/dzial.php?d_id=527 ZBOARD MERC ] ---> specjalnie dla graczy;] i przyznam, że jest niesamowita! Niestety przystosowanie się do nowego rozmieszczenia klawiszy trochę zajmuje jednak, później jest już tylko lepiej:) ...mam z nią mały problem;p czasami podczas gry moje ustawienia się kasują ale na szczęście są to odosobnione przypadki.
Czy ta klawiatura ma przycisk na zrobienia screena? Podczas, nie tyle gry co zwykłego używania kompa wyskakują czasami błędy i nie mam ich jak "uwiecznić"...jest z tym sprzętem taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować