Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs - recenzja

177 postów w tym temacie

gram.pl

Jesteście? Weźcie swoje lepsze ciuchy i przyjeżdżajcie – jakiś Aiden Pearce się o Was dopytuje, ponoć ma dla Was klucze do Chicago, czy coś w tym stylu. Brzmi nieco oficjalnie, ale facet ma gustowny płaszcz i czapeczkę, więc pewnie chodzi o coś fajnego. W końcu dlaczego mielibyśmy nie zaufać nieogolonemu facetowi w płaszczu.

Przeczytaj cały tekst "Watch Dogs - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 20:36, pinoyz napisał:

Zabrakło zdania na samym dole:

"Ocena jest sponsorowana przez Ubisoft Polska"

:)

HOOHOHOHOHOHOHOHOHO.

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 20:39, Reyer napisał:

Nie jestem pewny czy zaufam tej recenzji... szczególnie po "tygodniu partnerskim/sponsorowanym".

Jak ostatnio kontaktowałem się z Ubisoftem parę lat temu, to żałowali mi promki do recenzji na wtedy-jeszcze-mojej-prywatnej stronie, więc prędzej rzucę na nich focha, niż zrobię coś /dla nich/.

... chyba że przeproszą na swojej międzynarodowej stronie. Now - we wait.

*Edit*
A, chyba widzę, skąd te teksty o sponsorach. Recenzja była robiona na PS4, więc nie jestem pewien, jakie problemy PC-towców mnie ominęły. Ale możecie się tu pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że recenzji wersji PC nie będzie, to jak - obniżamy ocenę do 6/10 dla PC?

Zawsze wciąż będzie to ponad przeciętna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, jest to najlepsza recenzja Watch_Dogs jaką na razie czytałem. Czekałem na tę grę ponad rok, nie zawiodłem się. Gra się bardzo przyjemnie, fabuła strasznie mnie wciągnęła. Multi też przyjemne. Owszem były problemy z uPlay, ale offline dało się grać. Co do optymalizacji się nie wypowiem (mam wersję na PC), ale u mnie działa wszystko na Ultra, tylko muszę co jakiś czas zresetować grę, bo zapycha RAM. Ogólnie to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie za punkty uplay "dodatkowej kasy z zleceń online" save sie pierniczy(loading screen stoi na 90%). jedyne rozwiązanie to gra od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze, jest to najlepsza recenzja Watch_Dogs jaką na razie czytałem. Czekałem na tę
> grę ponad rok, nie zawiodłem się. Gra się bardzo przyjemnie, fabuła strasznie mnie wciągnęła.
> Multi też przyjemne. Owszem były problemy z uPlay, ale offline dało się grać. Co do optymalizacji
> się nie wypowiem (mam wersję na PC), ale u mnie działa wszystko na Ultra, tylko muszę
> co jakiś czas zresetować grę, bo zapycha RAM. Ogólnie to polecam.

A można wiedzieć jaki PC posiadasz, skoro działa ze wszystkim na ultra? I ile fps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 21:14, ferguson92 napisał:

Nie kupujcie za punkty uplay "dodatkowej kasy z zleceń online" save sie pierniczy(loading
screen stoi na 90%). jedyne rozwiązanie to gra od nowa.

Aż sprawdziłem, bo po kupnie tego ulepszenia jeszcze nie grałem. Nie wiem dlaczego, ale pewnie jest jakiś inny powód twojego "spierniczenia" save''a. U mnie wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zakładając, że recenzji wersji PC nie będzie, to jak - obniżamy ocenę do 6/10 dla PC?
>
> Zawsze wciąż będzie to ponad przeciętna gra.

Nie bo wtedy musiałaby paść najniższa ocena ostatnimi czasy jaką jest NIEŚMIERTELNA SIÓDEMKA "7/10" ! Bo dziś ocenia się w skali od 7 do 10 przeważnie a już napewno tytuły AAA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Czytelnicy, bardzo proszę zrozumcie wreszcie, że akcja promocyjna (Tydzień z..., Weekend z...) ma się nijak do recenzji, bo ta ostatnia nie jest tekstem sponsorowanym i nie jest w żaden sposób ze wspomnianą akcją powiązana. Akcje promocyjne mają charakter informacyjny, a recenzja wartościujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poinforum tydzień przed premierą, że WD będzie działać w 900p, a nie jak zapowiadałeś wcześniej 1080p.
Zostań pochwalony za optymalizację.
GJ Ubi.

Jeśli za kilka tygodni WD dostanie łatkę z 1080 jak AC IV to będzie oznaczać, że optymalizacją stała się perfekcyjna czy że jednak nie była pierwotnie taka dobra? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się w pełni z oceną zgadzam. Gra się bardzo przyjemnie, gram na PS4 wiec też nie wiem jakie problemy występują w wersji PC (na szczęście), po prostu cieszę się grą. Grafika odbiega od materiału z E3 2012 ale na pewno nie jest brzydka, gra wygląda bardzo ładnie. W grze jest masa aktywności, świat gry mimo że mniejszy niż w GTA V to jest bardziej "żywy". Na grze się nie zawiodłem jak na razie i śmieszą mnie tylko wieczne narzekania na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 21:29, bVarador napisał:

Poinforum tydzień przed premierą, że WD będzie działać w 900p, a nie jak zapowiadałeś
wcześniej 1080p.
Zostań pochwalony za optymalizację.


Rozdzielczość to pikuś. Słaba fizyka, w każdym jednym samochodzie jedzie Copperfield - ponieważ gra przestaje generować to, co znajduje się po za rzekomym polem widzenia to auta potrafią pojawiać się i znikać. Optymalizacja by Ubi - wywalmy albo przytnijmy wszystko, co może sprawiać problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmik na yt gdzie WD zostało zmiażdżone przez GTAIV (6 letnie) więc ta wasza ocena jest nie tyle sponsorowana co na pewno sponsorowana :D i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 21:52, Gohan1989 napisał:

Widziałem filmik na yt gdzie WD zostało zmiażdżone przez GTAIV (6 letnie) więc ta wasza
ocena jest nie tyle sponsorowana co na pewno sponsorowana :D i tyle w temacie.

... fakt, poleciałem z oceną. Obiecuję, że przy następnej recenzji będę grał już na YouTube.

@Bambusek - true. Przez dobrą optymalizację miałem na myśli przyjemny balans między grafiką a płynnością, ale pewnie widziałeś odpowiednią wzmiankę w recenzji przy opisie grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować