Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon z nowym gameplay trailerem! Przekonaj się, co jest największym wyzwaniem twórców

46 postów w tym temacie

To pierwszy film z wiedźmina który pokazuje coś nowego ;) jeszcze miesiąc i mogę zacząć rozmowę z szefową w sprawie urlopu ;P

PS. jako że wspominam o tym co news a wiedzminie to CDP nadal struga wariata w sprawie EK ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialne. Jedyne co mi nie przypasowało, to ten pseudo gwint. Diametralnie różni się od tego z książek, a do tego przeczy logice. Jak Geralt może grać w karty swoimi znajomymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ciekawe jak to jest grać w karty samym sobą albo swoimi znajomymi.
2. Znowu po angielsku, a gdzie wersja polska?
3. @Kafar - CDP dalej twierdzi, że wszystko jest ok z kolekcjonerkami. Jest tak dobrze, że już możesz kupić (i zapłacić) dodatki do gry, chociaż nie masz jeszcze podstawki. CDPR Games - Challenge Everything...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 1. Ciekawe jak to jest grać w karty samym sobą albo swoimi znajomymi.
> 2. Znowu po angielsku, a gdzie wersja polska?
> 3. @Kafar - CDP dalej twierdzi, że wszystko jest ok z kolekcjonerkami. Jest tak dobrze,
> że już możesz kupić (i zapłacić) dodatki do gry, chociaż nie masz jeszcze podstawki.
> CDPR Games - Challenge Everything...

Co do punktu 3 to możesz jak na razie kupić coś a''la Season Pass, który swoją drogą za 100 zł jest całkiem słuszny skoro oba dodatki mają łącznie dodać zawartości na około 30 godzin. Wiele gier z wątkami na 6 do 8 godzin kosztuje grubo ponad 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 16:54, Gniewny1j napisał:

Dobrze że w maju mam urlop bo do pracy chyba bym nie doszedł :D


Co mają powiedzieć te wszystkie gimbusy które zaczną masowo chorować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że CDP umie robić hype. 5 minut filmiku i człowiek nie może się doczekać ;).

Jeżeli wszystko wypali, to będzie to nie tylko najlepsza polska gra, ale i jeden z najlepszych (action) cRPG w ogóle. Skoro dziś za wzór stawia się - niezłego ale jak dla mnie trochę nudnego - Skyrima, to Wiesiek na prawdę ma szansę pozamiatać.

@Kafar

Fakt. Zepsuła im się baza danych z zamówieniami - spoko, ludzka rzecz. No ale ileż można to naprawiać?! Ile to już MIESIĘCY widnieje na ich stronie "Przepraszamy za CHWILOWE niedogodności"?

Ci którzy zaklepali kolekcjonerki w sumie nie mają wyboru i pozostaje im jedynie czekać.
Gorzej jak się okaże, że np. ktoś nie dostanie steelbooka, mimo, że złożył zamówienie daaawno temu...

@tommy7

Dobre, że aż pitok odlatuje ;].

@Zdzichacz

Co racja to racja, ale gra jest grą i rządzi się swoimi prawami. Ja tam jednak wolę bardziej rozbudowaną i angażującą minigerkę (nawet jeżeli trochę przebija 4 ścianę), niż prosty dodatek, który znudzi się po 15 minutach i stanie się koniecznością powiązaną z questami jak poker z Wiedźmina 2. Wygrane były tam nędzne i nieopłacalne a algorytm "losujący" strasznie faworyzował AI, przez co trzeba było nieraz na prawdę wielu prób, żeby wygrać z danym przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 17:36, killer112 napisał:

Niby gameplay trailer, nic nie ukazuje.... a pokazał najbardziej zagadkową postać dla
mnie bo na 100% Geralt w tym filmiku był z Yennefer na koniu -.-


W końcu wiadomo o co chodziło z tym jednorożcem, i on raczej wypchany jest a nie pluszowy. Geralt zmienił stare gacie na nowe, białe boxerki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym wyzwaniem CDP będzie udawanie wariata w kwestii optymalizacji, ale na to czekam cierpliwie do premiery [o ile z EK zrezygnowałem, bo trzeci raz w balona zrobić się nie dam o tyle wersje standardową sobie dalej trzymam w pre-orderze] =)

Natomiast od strony gameplayu tytuł wygląda całkiem ok, co prawda widać pewną dawkę odgrzewanego kotleta z systemem walki i coś czuje, ze znowu granie w defensywie skupi się na turlaniu po ziemi jak upośledzony umysłowo z wodogłowiem, ale poprzednio pomogły w tym mody [przerabiające mechanikę odzysku i utraty kondycji, co pozwoliło pobawić się faktycznym systemem parowania i kontr a nie turlać na glebie autystyczne koziołki].

Ciekawi mnie jeszcze wątek fabularny, bo ten w W2 był imho naciągnięty jak guma od stringów na tyłek Kim Kardashian [początek był udany, ostatni akt natomiast i "rozliczne zakończenia" należy z grzeczności przemilczeć]. Ciekaw jestem czy aby otwarty świat W3 tego nie pogłębi. Aczkolwiek tu znów - ostateczne wyroki można będzie wydawać po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ta gra w karty znajomymi jest faktycznie dziwna, ale poza tym zwiastun przekonał mnie do tej gry jeszcze bardziej (a może to kwestia Yen "znikającej" swoją bieliznę). Dobra robota, CDPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować