Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade - zapowiedź

89 postów w tym temacie

Eh I tak horda od bety byla lepsza, niz alliance. To troche bez sensu, zeby Krwawe elfy wzmacnialy horde, natomiast zadnej pomocy dla Alliance. Zreszta jak wyglada alliance ? Same kurduple krasnale i mietkie elfy. A po drugiej stronie mamy nieumarlych taureny orki, trolle i krwawe elfy. Roznica sil jest wielka, a i tak wiecej ludzi woli grac horda niz Alliance :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 20:30, Matrusek napisał:

Eh I tak horda od bety byla lepsza, niz alliance. To troche bez sensu, zeby Krwawe elfy wzmacnialy horde, natomiast zadnej
pomocy dla Alliance. Zreszta jak wyglada alliance ? Same kurduple krasnale i mietkie elfy. A po drugiej stronie mamy nieumarlych
taureny orki, trolle i krwawe elfy. Roznica sil jest wielka, a i tak wiecej ludzi woli grac horda niz Alliance :C

Trzeba też dodac że horda ma szamanów a alliance cienkich paladynów... Chociąz ostatnio czytałem na forach blizzardu że zbliża się wielka zmiana paladynów(buffy, przedłużenie blessings) więc już nie będzie tak ciekawie dla hordy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie wyobrażam sobie aby blizz zapomniał o aliance, jestem pewnien że jakaś rasa dojdzie, jak nie w dodaktku to w najbiższym patchu i muwie wam że to będą panderani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 21:33, lukas2491 napisał:

Słuchajcie nie wyobrażam sobie aby blizz zapomniał o aliance, jestem pewnien że jakaś rasa dojdzie, jak nie w dodaktku to
w najbiższym patchu i muwie wam że to będą panderani :)

Ale to nielogiczne ze względów fabularnych choćby. Poza tym nie ma tam żadnych durnych pand w tym świecie. To tylko żart, easter-egg od twórców. Nie ma ich w fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ale pandereni u Aliantów to troche "naciagane". Jak to bedzie wygladać ?? Gnom gadający z Misiem, albo Misie paradujące w IF/SW :P Panderenów dałbm do Hordy tam to wszyscy są "zwierzętami" [Przepraszam was Bracia i Siostry, że tak was nazwałem "POWER TO THE FORSAKEN !!!!!!!!" :P ekhem.. to znaczy "FOR THE HORDE" ^_^]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 20:57, Chronom napisał:

Trzeba też dodac że horda ma szamanów a alliance cienkich paladynów... Chociąz ostatnio czytałem na forach
blizzardu że zbliża się wielka zmiana paladynów(buffy, przedłużenie blessings) więc już nie będzie tak ciekawie dla hordy:)


Czytając te słowa serdecznie się roześmiałem. Wcale swego paladyna za cienkiego nie uważam, i z większością osób wygrywam jak dawniej bez problemu. Bo widzisz, wielu spotkanych przeze mnie ludzi grajacych "moją" klasą było nienajlepszych, delikatnie mówiąc. Jeśli zmiany zapowiadane w 1.9 zmienią jeszcze coś na lepsze, to będę dysponował sporą mocą. ;)
Zaś szamani - są całkiem mocni, szczególnie ze względu na możliwość częstego używania "przerywacza czarów" - Earth Shocka. To jedyna poważna niedogodność przy walce z nimi. Zazwyczaj nie jest wcale źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 22:00, Czedwik napisał:

Ale to nielogiczne ze względów fabularnych choćby. Poza
tym nie ma tam żadnych durnych pand w tym świecie. To tylko żart, easter-egg od twórców. Nie ma ich w fabule.


Przepraszam, "durne pandy" mają w tym świecie jakąś rację bytu. Przypomnę chociażby pandarena z kampanii czy neutralnego herosa do wynajęcia w karczmie. Niewiele, ale wystarczająco aby powiedzieć, że nie wzięli się znikąd. Inna kwestia, że to wcale nie pandy muszą być tą tajemniczą rasą.
I tak ogólnie słówko odnośnie fabuły - czytam wiele różnych komentarzy, bardziej lub mniej mądrych i zauważyłem pewną tendencję u niektórych graczy. Mianowicie lubią rzucać tekstami w stylu: "to nie pasuje do fabuły", "tego nie ma prawa tam być", "to jest naciągane", "nie powinno tak się stać", itp. I tak się zastanawiam kto tu tak naprawdę opowiada historię. Fani czy Blizzard? To nie jest jakaś personalna uwaga, po prostu o czymś mi przypomniałeś. ;) Zaś wracając jeszcze do fabuły - mimo kilku, jak mogłoby się wydawać, nieścisłości, twórcom udaje się to wszystko łączyć i składać w pewną spójną całość. Całe uniwersum jest przez to ciekawe i wciąż kryje wiele tajemnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie grali w WC3 wszyscy panda i nnie narzekali a teraz marudzą. Tylko że z tego co pamietam to pomagał Rexxarowi w jego zadaniach. Wiec nie sądze żeby pandareni byli po stronie sojuszu.
W Barrens robi cie kilka zadanek na napitki Chena. Chociaż mogliby dorzucic wiecej trunków.

A skoro portal zostanie otwarty to mmoze pojawią sie Dranei. I nawet byłoby logiczne gdyby byli po stronie sojuszu - przecież Horda w ramach testowania swoich mocy wyrżneła prawie całaich populację. A terez stoja chyba tylko w polnosnych Swamp of Sorrows

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale Blizzard faktycznie lubi horde (i to bardzo.) Jak dadzą blood elfy to Alliance bedzie mialo przekichane. Popatrzcie się na ich umiejętnosci wyssanie many magowie bez yego nieprzezyja. A na to uciszenie wszystkich wrogich magów w okolicy jak dorobią te krwawe elfy to na BG ALLIANCE BEDZIE PRZEGRYWALO!!!!. A popatrzcie tez jakie fajne horda ma tereny, i juz instanty od 14 levela.

Módlmy sie zeby Alliance mialo dobrą rase.Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do panderanów to nie mogą być oni rasą przymierza. Panderanśki Miodowar miał być śmieszny, nie poważny, a rasa Przymierza nie może być śmieszna. Wyobraźcie sobie biegające wkoło tłuste, misio podobne zwierzęta w Battleragerze of Might, albo w rewardowym secie dla wojowników przymierza, z clamorem Grand Marshala, to by było nie dorzeczne. Drenieje są bardziej prawdobodobne, ale nowa rasa przymierza musi mieć lokację startową w Kalimodzorze (3-2 to proporcja ras frakcji, bez dodataku to 3-1), tak więc Drenaje też odpadają. Więc po prostu zobaczymy kim będzie nowa rasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Nagi, są po stronie Illidana, a więc też po stronie Keal''Thasa, a więc też po stronie Krwawych Elfów, a więc do Przymierza raczej nie dołączą, a poza tym są creepami, jednymi z najpopularniejszych na świecie, a wyobrażasz sobie nagi, które nie mają nóg aby skakały, co jest bardzo potrzebne w tej grze, albo ich mounty z tego samego powodu (może gigantyczne perłopławy, które działały by jak łóżka), no więc nagi odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 12:12, lukas2491 napisał:

heh... zagraj se najpierw w warcraft 3 TFT a potem zadawaj pytania :D(panderani to so takie miski :) w warcrafcie był taki
bohater "Panderański miodowar")


sory troche nie skapowałem...
taki misio to zdajsie był w FT w tej takiej kampani ala "diablo", ze mozna go było miec jako najemnika na nie ?

a za pare lat bedziesz miał ciekawsze zajecia niz uczenie sie gier na pamięc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 02:30, Seaven napisał:

Przepraszam, "durne pandy" mają w tym świecie jakąś rację bytu.
Przypomnę chociażby pandarena z kampanii czy neutralnego herosa do wynajęcia w karczmie. Niewiele, ale wystarczająco aby
powiedzieć, że nie wzięli się znikąd. Inna kwestia, że to wcale nie pandy muszą być tą tajemniczą rasą.
I tak ogólnie słówko
odnośnie fabuły - czytam wiele różnych komentarzy, bardziej lub mniej mądrych i zauważyłem pewną tendencję u niektórych
graczy. Mianowicie lubią rzucać tekstami w stylu: "to nie pasuje do fabuły", "tego nie ma prawa tam być", "to jest naciągane",
"nie powinno tak się stać", itp. I tak się zastanawiam kto tu tak naprawdę opowiada historię. Fani czy Blizzard? To nie
jest jakaś personalna uwaga, po prostu o czymś mi przypomniałeś. ;) Zaś wracając jeszcze do fabuły - mimo kilku, jak mogłoby
się wydawać, nieścisłości, twórcom udaje się to wszystko łączyć i składać w pewną spójną całość. Całe uniwersum jest przez
to ciekawe i wciąż kryje wiele tajemnic.

Dobrze wiem, że taka postać była, bo w końcu grałem w W3. Ale mimo wszystko to była postać poboczna, nie mająca nic wspólnego z główną fabułą. Nie ma także w tym świecie ich krainy, a pandy pojawiały się w kilku miejscach w W3 jako żart. Np. w jednej z misji Krawych Elfów można było dostać Pandarena jako bonus. Co do nieścisłości to mi się po prostu wydaje dziwne, bo Elfy zostały przecież pokonane przez Plagę. Plaga zajęła cały kontynent (później kawałek odłączył się, gdy powstali Forsaken), a tu nagale ni stąd ni zowąd prawie wybite Krawe Elfy powracają, odbijają swoje terytorium i dołączają do Hordy. Najbardziej naciągane sojusze według mnie to te dwa z Hordą. Czyli Nieumarli-Forsaken(Opuszczeni) i Krawe Elfy. Orkowie, Trolle i Taureni zawierają sojusze z wrogami, z którymi kiedyś walczyli. Jak dla mnie to uzasadnienie fabularne jest słabe jak na Blizzarda. Po prostu te rasy dali ze względu na fanów tych ras, a Elfy głównie na wzrost atrakcyjności Hordy. Jak kiedyś sprawdzałem statystyki to na serwerach dominowało Przymierze, a najczęściej wybierana rasa to Nocne Elfy. Zapewne jednym z powodów jest jej atrakcyjność :) Między innymi pewnie z tego powodu dodają do Hordy Krawe Elfy, ażeby przyciągnąć do niej więcej graczy, bo mają w końcu jakąś ładną rasę. Jest jeszcze jeden powód, dla którego ten sojusz mnie dziwi. Oni razem z Iliidanem służyli Płonącemu Legionowi, a przecież Orkowie byli zniewoleni przez demony i taki sojusz powinien im się źle kojarzyć, także samo praktykowanie takich mocy przez Elfy. Uff... Trochę chaotycznie to napisałem, ale mam nadzieję, że wiadomo o co mi chodzi ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować