Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade - zapowiedź

89 postów w tym temacie

Domek

Kiedy Blizzard zapowiedział w miniony piątek rozszerzenie do World of Warcraft, w sieci zadebiutowała jego oficjalna strona. Niestety, szczegółowych informacji znalazło się na niej niewiele. Redaktorzy serwisu IGN postanowili więc sami wybrać się do siedziby firmy i spróbować szczęścia u źródła.

Przeczytaj cały tekst "The Burning Crusade - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ten dziwak, ktory w W3 zamieniał siew kruka - poajwiał siew prologu, wysłał Jaynme do Kalimdoru i pojawiał sie w filmiku zaczynającym ostatnią misję w grze. Trochę mnei dziwi to, że Krwawe Elfy majazaczynać w Quael''Thalas - przecież w TFT ich kampania kończyła się w Outland, a Quael''Thalas jest zniszczone i opanowane przez plagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś mi nie gra - Deadwind pass to przecież strefa pomiędzy Swamp of Sorrows a Duskwood (nie wygląda na zapowiadającą się instancje), a Karazhan (kto napisał Karazon?!) znajduje się właśnie w Deadwind Pass (przynajmniej teraz). Oficjalnie (wg. książki Ostatni Strażnik) to ta wieża powinna stać gdzie indziej, no ale jest gdzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooo nareszcie cosik sensownego ^^ ciekawe jak będzie w tych jaskiniach czasu mam nadzieję że ne\ie zwalą oboty a tak na marginesie jest możliwość odebrania pre-paida w wawie w siedzibie CP ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta otorzyl portal i co i nic :D jest owarty troszke to dlupie mogi by zrobic cos bardziej spontanicznego zeby w swiat walna statek ufo i zrobil nowy kontynent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Medivhu sporo można dowiedzieć się z książki "Ostatni Strażnik" Jeffa Grubba, którą łatwo dostać np. w Empiku. Polecam (podobnie jak 2 inne książki z serii Warcraft).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie trzy książki czytałem. Pierwsza, "Dzień Smoka" opowiada o akcji trzech bohaterów(czas akcji: Warcraft II), druga jest o dzieciństwie Thralla i jak potem został wodzem Hordy, no i trzecia jest o Khadgarze i Medivhu. Szkoda, że dwie książki z serii War of the Ancients nie zostały wydane w Polsce. Może to się kiedyś zmieni.

Aha, i jeszcze jedno. Mnie też dziwi lokacja startowa KrawychElfów. Przecież Plaga podbijła cały kontynet Lordaeron (za wyjątkiem lasu Silverpine i stolicy Lordaeronu z okolicami, bo teraz ten teren kontrolują Opuszczeni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 18:49, eomviper napisał:

Czemu cie dziwi lokacja startowa Krawaych elfow, przecierz rasa krwawych elfow jest po stronie Hordy, a nie po >Alliance :)


Jemu chodziło o to, że północna część tamtego kontynentu jest pustoszona przez plagę, a lokacje startowe krawych elfów (żeby było śmiesznie) są blisko epicentrum tej plagi (czyli Stratholme i stojącą za nim wieżą, w której przesiaduje sobie Kel''thuzad ponoć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Sth`Devilish
ponoc jak ponoc, raczej napewno ;)
wychodze z zalozenia ze widziales "zielone" wejscie do raid instanta w Strtaholme?
tam wlasnie ma on rezydowac, nie pamietam nazwy tego miejsca bo jest dosyc skomplikowana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie ciekawi jedno.. załóżmy ze kupie pre-paida miesiac przed ukazaniem sie dodatku, i jak wyjdzie dodatek nie bede mial kasy na niego to bede sobie gral na starych servach skad wszyscy wyemigruja? I jeszcze ile bedzie dodatek kosztowal i czy sie nie zmieni abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować