Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade - zapowiedź

89 postów w tym temacie

A co do Karazhanu i Caverns of Time. Obie instancje zapowiadają się bardzo podobnie. Według "Ostatniego Strażnika" w Karazhanie są wizje dotyczące przeszłości, ale przecież Medivh (już w tej swojej dobrej <prorok> formie wchłoną całą moc z wieży, czyli wizji nie będzie), w takim razie co tam będzie w tej wieży? Bo o polach bitew z Jaskin Czasu już wiemy, no ale nie potrafię sobie wyobrazić na czym to będzie polegało (to będzie zwykły instant dla 40 osób czy coś zupełnie nowego czego jeszcze w WoWie nie było?). Kurcze aż mnie dreszcze przechodzą jak se myślę o tym dodatku. Ta gra jest dla mnie za genialna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i skoro znalazłem e kilkanaście minut wolnego czasu (dłuuuuga kolejka na serwer w World of Warcraft ;p) to chciałbym o coś zapytać (zapelować). Dodatek do WoWa tuż, tuż... A kasa "przepijana" na pre-paidy. Oszczędzam i oszczędzam ale chyba nie pogodze zakupu dodatku z pre-paidami. Nie da się nic zrobić, żeby Pre-paidy można było kupywać bezpośrednio w "kwaterze" CD-Projektu? Bo jednak te 15 złotych za przesyłkę to koszt zbędny troszkę. Przypuszczając, że dodatek wyjdzie za 6 miesięcy to na każdym pre-paidzie oszczędzając 15 złotych to już mam 45 zł. a to jak mniemam będzie prawie połowa ceny dodatku. Nie wiem czy ten post jest głupi czy mądry, ale jednak jakieś rozwiązanie dla niektórych to też by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>eomviper
Ano dlatego to dziwne bo grać możesz Forsaken(Opuszczeni) a nie plagą. Z plagą walczysz. Tak samo ja Scarle Crusaide (Szkarłatna Krucjata) z nią walczą też ludzie. Horda a plaga to nie tosamo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie więc problem brzmi następująco. Od góry zakładki tej z przyciskami forum skelp itd mam ozostawione około 30 cm pustej strony i dopiero potem resztę. W newsach takich jak ten same newsy się nie pokazują, ale jedynie odpowiedzi do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa... wy se tu gadacie, ale zastanuwmy sie jaka nowa rasa będzie po stronei przymierza... pomyślmu logicznie... skoro teraz w Easter Kingdoms będą 2 rasy z Hordy(blood elfs and Undeads) to ta z aliance pewnie będzie w kalimdoru :) (dobry jestem nie?) :)... więc kto to może byc... wydaje mi sie że to będą zapowiadani panderani, gdyż w kampani W3 TFT byli w kalimdoru :) (jestem boski :D ), ale nie no powarznie, piszcie, jak myślicie kto to będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KU*** MAC! No ja nie moge zacytuje Einsteina (jakby ktoryś z was idiotów nie wiedział taki wibitny fizyk, geniusz XX w): Są dwie rzeczy nieskończone wszechświat i ludzka głupota, ale co do tego pierwszego nei mam pewności" ...

A słowo komercyjny powinni wykreślić z słownika, bo to jest puste śłowo pod które podcąga sie 80% rzeczy z życia codziennego :/

ZROBULI PRODUKT, DOBRY SPODOBAŁ SIE MILIONĄ WIĘC CHCĄ ZA TO KASE, WSKARZ Z ARGUMENTEM MIEJSCEGDZIE JEST TU "KOMERCHA" ?!?! (czyli w twojm prymitywnym mniemaniu "zdzieranie kasy" ?!?!!

ps. Komercja dodtyczy zarabiania pieniędzy, a jak jesteś taki uczony to czyń według bibli, rozdaj wszystko biednym i żyj jak ubogii, a nie nażekaj, że inni chcą się dorobić, jak sam tylko myślisz o kasie!!!

ps2. Tak samo reaguje jak słysze: " ale ta muza jest, czysta komercha", krew mnie zalewa :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trochę odbiegam od temetu, ale jest to najnowsze forum związane z WoWem na Gram.pl to się pytam: czy w dniach 31.10 i 01.11 mogliścia/możecie grać w WoWa? Ja (mój kumpl podono też) nie, bo pomimo dobrego hasła, nie można było sie zalogować... Też tak mieliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 07:17, Nero0007 napisał:

Wiem że trochę odbiegam od temetu, ale jest to najnowsze forum związane z WoWem na Gram.pl to się pytam: czy w dniach 31.10
i 01.11 mogliścia/możecie grać w WoWa? Ja (mój kumpl podono też) nie, bo pomimo dobrego hasła, nie można było sie zalogować...
Też tak mieliście ?


Grałem wczoraj i gram dzisiaj bez najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 23:20, DoomnY napisał:

Blizzard znowu będzie zbijał krocie.


Zazdrościsz? Nic prostszego, zrób coś równie genialnego i zbijaj krocie. Nikt nie zabrania.

Dnia 31.10.2005 o 23:20, DoomnY napisał:

Szkoda, że gracze są tak naiwni na tą komerche :(


Dziękujemy za troskę o nas. Każdy sam decyduje na co wydaje pieniądze. Ja się w Twoje finanse nie mieszam. Zajmij się swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 21:14, baku29 napisał:

Słuchajcie więc problem brzmi następująco. Od góry zakładki tej z przyciskami forum skelp itd mam ozostawione około 30 cm
pustej strony i dopiero potem resztę. W newsach takich jak ten same newsy się nie pokazują, ale jedynie odpowiedzi do nich.


Na starym kompie w naszym samorządzie na uczelni mam tak samo. Natomiast w domu na swoim sprzęcie mam już wszystko w porządku. Jedyne co przychodzi mi do głowy to być może za stara przegądarka. Nie wiem jakiej używasz. Chyba nie jest to przyczyna takich czy innych ustawień, ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Seaven, po kombinuje trochę z przeglądarką, bo najnowsza to ona nie jest. Tak swoją drogą to sciągnijcie sobie trailera ze strony Blizzarda. Tam powiedziane jest co stało się z Quel''Thalas (Quel''Thalas has been reborn- Quel''Thalas się odrodziło). Elfy z nowym źródłem magii, którą stała się magia chaosu odbiły swoją puszczę Eversong i odbudowały Silvermoon, zaś moce, które teraz posiadają doprowadziły ich do odłączenia się od przymierza i dołączenia do hordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować