Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: problemy ze spadkiem liczby klatek na sekundę na PS4 naprawi pierwszy patch

31 postów w tym temacie

Ta jasne, szykuje się powtórka z AC UNITY. Na dodatek grafika na PS4, z tych screenów z recenzji wygląda miejscami gorzej od Wiedźmina 2. Chciałbym żeby to naprawili w patchu, ale wątpię w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ma przesłanek aby miałaby być wtopa jak w Unity, a z tym Wiedźminem 2 to gruuuba przesada :)
Zaczekajmy może na premierę, gra zbiera bardzo dobre recenzje na całym świecie, więc jest na co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta jasne, szykuje się powtórka z AC UNITY. Na dodatek grafika na PS4, z tych screenów
> z recenzji wygląda miejscami gorzej od Wiedźmina 2. Chciałbym żeby to naprawili w patchu,
> ale wątpię w to.
Cóż, PS4 =/= High-end PC

W dodatku chciałbym przypomnieć o fakcie, że starsze gry mają swoje "miejsca" gdzie mogą wyglądać lepiej niż najnowsze produkcje, ale tylko i wyłącznie na screenshocie. Podczas normalnej rozgrywki efekt ten pryska, także ocenę grafiki po screenshotach radziłbym sobie odpuścić i w grę po prostu zagrać za ten niecały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przekładali premierę gry, bo niby mieli ją dopracować. Zobaczymy, w końcu chyba Rockstar ze swoim GTA5 na PC był pierwszą firmą, gdzie faktycznie grę przekładano, ale naprawdę ją dopieszczono i co najważniejsze zoptymalizowano. Trzymam kciuki iż w przypadku W3 też tak będzie, a nie jak w 99% przypadkach czysta ściema z "dopracowywaniem" gry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nigdzie nie słychać nic o wersji na Xboxa One? Zakupiłem i pobrałem właśnie te wersję już jakieś dwa tygodnie temu, jednak brak jakichkolwiek filmików i recenzji czy chodź by jakiś newsów jest dość mocno niepokojący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 15:05, Lee1234 napisał:

Ta jasne, szykuje się powtórka z AC UNITY. Na dodatek grafika na PS4, z tych screenów
z recenzji wygląda miejscami gorzej od Wiedźmina 2. Chciałbym żeby to naprawili w patchu,
ale wątpię w to.

korekta miejscami jest gorzej niż pierwszy wiesiek i gothic 3 przed enhanced edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 18:26, Numenpl napisał:

korekta miejscami jest gorzej niż pierwszy wiesiek i gothic 3 przed enhanced edition.


Ale... 8 GB szybkiej pamięci RAM, "next generashun", "coding to the metal" i w ogóle...

Teraz poważnie - gra mimo wszystko jest ładna, wierzę na słowo, że ten świat naprawdę żyje i tym samym potęguje pozytywne wrażenia. Problem polega na tym, że CDPR bezczelnie ludzi okłamało - polityka wciskania ludziom kitu to domena wielkich wydawców (patrz Ubisoft i Watch Dogs), przykro mi, że nasi wielce "otwarci, przyjaźni graczom, przeciwni DRM" rodacy sięgają po podobne chwyty. Przykre. Miałem o nich lepsze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 18:43, Principes napisał:

Problem polega na tym, że CDPR bezczelnie
ludzi okłamało - polityka wciskania ludziom kitu to domena wielkich wydawców (patrz Ubisoft
i Watch Dogs), przykro mi, że nasi wielce "otwarci, przyjaźni graczom, przeciwni DRM"
rodacy sięgają po podobne chwyty. Przykre. Miałem o nich lepsze zdanie.


Kaska potrafi namieszać we łbach każdemu. To że i im namiesza było pewne, pytanie pozostawało tylko kiedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 19:30, Brolly666 napisał:

Na Xbox One jest chyba 900p rozdzielczość więc możliwe, że nie ma takiego problemu.


Bądź xbox one nie dostał swoich wersji do recenzji. Wszystkie recenzje z tego co wiem pochodzą z wersji PS4. PC zablokowana jest do dnia premiery więc wątpie by były jakieś wersje działające dla dziennikarzy bo każdy wie że 99% pirackich filmów i gier wychodzi od kopii recenzenckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 18:43, Principes napisał:

Problem polega na tym, że CDPR bezczelnie
ludzi okłamało - polityka wciskania ludziom kitu to domena wielkich wydawców (patrz Ubisoft
i Watch Dogs), przykro mi, że nasi wielce "otwarci, przyjaźni graczom, przeciwni DRM"
rodacy sięgają po podobne chwyty. Przykre. Miałem o nich lepsze zdanie.


Redzi weszli do pierwszej ligi i zaczynają grać według tych samych reguł. Też mi się to nie podoba, ale cóż. Z całej spółki zawsze najwyżej ceniłem GOGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co Redzi zrobili z Wiedźminem to nabijanie ludzi w butelkę, gra wyglądała tak pięknie w 2013 roku, a teraz woda przypomina tą z Gothica 2( http://i.imgur.com/YOVVMB3.jpg vs http://i.imgur.com/860vNZd.jpg)... tragedia, Wiedźmin 2 wygląda miejscami lepiej http://i.imgur.com/uPGpDnxh.jpg.Zapieranie się ze żaden downgrade nie wystąpił jest nie na miejscu i jest jawnym kłamstwem, czuje się oszukany...szkoda slow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 19:30, Brolly666 napisał:

Na Xbox One jest chyba 900p rozdzielczość więc możliwe, że nie ma takiego problemu.

na xpudle jest dynamiczne skalowanie jak w ostatnim call of duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie poprawkę na fakt, że W2 to nie był sandbox, dodatkowo to, ze wyglądał dobrze było okupione mocno gównianą optymalizacją, która wyprostował dopiero pierdliard patchy [i to też nie tak do końca]

Natomiast bełkot typu "wygląda jak Gothic 2/3" to tzw argument-kaleka. Downgrade, downgradem, ale pewien poziom bullshitu zakrawa już o absurd i daje mi pewne przesłanki, ze paru osobom trzeba zasponsorować ekspresowo okulistę, bo ich stan zdrowia wskazuje na ślepotę wrodzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny ludzka zalosna natura nie zawodzi, cos pieknego :)
Wymagania z kosmosu "omgwtflol NOBODY WILL RUN THIS GAME EVEN MIN"....
Pojawienie sie downgrade (o ile w ogole jest) "OMG WTF DOWNGRADE, NICE GAME Two-thousand and late"
Przesuniecie premiery "OMG AGAIN HOW LONG YOU WILL MAKE THIS F**** GAME?"
2 przesuniecie "jak wyzej z wiekszym hejtem"
Pojawienie sie recenzji gdzie w 99% przypadkach kazda zachwala swiat, questy, i ogolnie cala ''miodnosc'' gry "nice graphic, nice downgrade, bla bla bla"

Widac jak na dloni ze redzi potrzebowali wiecej czasu, ale po takim odbiorze przesuniecia premiery przez spolecznosc nie dziwie im sie ze pracowali pod presja i zamiast na spokojnie dokonczyc gre i wydac ja nawet w grudniu tego roku - NIE wszyscy chca to gotowe na wczoraj, w stanie idealnym bez jakichkolwiek problemow, najlepiej za darmo do tego. No i teraz niestety zostaja zmieszani z blotem na miare ubisoftu ktory jedzie z ludzmi jak chce, pokazujac wprost i perfidnie srodkowy palec w strone graczy.
Ale tak to juz jest z ludzmi, jak w wypadku ubi gdzie dali dupy nie raz, i wszyscy wiedza ze dadza jeszcze XXX razy to wszystko jest na porzadku dziennym, gry i tak sie sprzedadza a ludzie sobie poplacza po cichu pod nosem. W wypadku gdy ktos (redzi) sa naprawde w porzadku jezeli chodzi o studio, i raz sie potknie to nagle jest rewolucja i wszyscy Ci ktorzy sie miziali koncowkami jacy to oni oh ah nie sa, teraz zmieniaja sie w inkwizycje i pala wszystkich na stosie, jadac wszystko i wszystkich bez mydla.

I tak naprawde nie jest wazne o co jest placz i krzyk (a jest w ogole o co? Jezeli uwazamy ze jest - czytamy wczesniej o ''downgrade'' i przesunieciu premier) chodzi o sama potrzebe zbluzgania[m-r] kogos "OSZUKALI MNIE, BANDA POLSKICH DECYDENTOW, NIE TAK MIALO BYC, KLAMCY1!1!11!noeneELFeleven"
A co do samego ''downgrade'' to przeciez juz wszyscy widzieli wersje na PC na ultra high pr0 l335 720 no scope 500k HD3D i przeciez wszyscy wiemy ze tez wyglada jak na konsolach, bo przeciez wszyscy placzacy wiedza ze gry teraz na PC/konsolach sa identyczne graficznie. I ostatnia sprawa skoro juz teraz nawet wersja na konsole (ktore wiemy ze sa takie same jak PC) sprawia problemy techniczne bo napchane tam tego swiata jest nie malo, sprawia problemy to naprawde chcialbym zobaczyc efekt finalny bez podwojnego przesuniecia premiery i bez faktycznego ''downgrade''.

Tak wiec jak mowilem, ciagle narzekanie o wszystko to jest cos czego nigdy nie zabraknie, szczegolnie jezeli mowimy o polakach. Ich mentalnosc i placz jest zawsze najlepszym show jaki mozna ogladac na ''gejm sajtach'', forach, youtube czy innym internecie.

Podsumowujac, uprawiać ostrą i nieskrępowaną miłość[m-r] wiedzmina, historie, swiat i ta ''cala'' miodnosc ktora jak widac jest obecna, dawac nam grafike na konsole, taka sama ktora bedzie/jest na PC a na koniec jeszcze uprawiać ostrą i nieskrępowaną miłość[m-r] redow za to ze tak dlugo w ogole kazali nam czekac na gre takich rozmiarow do tego sprawiajaca problemy techniczne, maja tupet pff. "Sam bym to lepiej zrobil"

Dziekuje dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować