Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Jaka jest dobra myszka?

301 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2007 o 22:56, pizmak666 napisał:

microsofta habu jest chyba około tej ceny. ładna jest, porządna, na prwade mogę polecić. a
jak byś trochę kasy dorzucił to na razera death addera się skuś, a nie pożałujesz ; )
pozdr


już zakupiłem za 70zł a4tech x-7 x-718F i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubię myszek A4tech''a, nie podobają mi się totalnie... poza tym, jakna razie przez rok uzywania mojego razer''a nic mi się z nim nie dzieje,totalnie nic!:D

@Union Pacific
ale ta mysz to chyba bardziej laptopowa, malutka jest. mi by w ręce taka nie leżała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 07:55, tomoliop napisał:

> microsofta habu jest chyba około tej ceny. ładna jest, porządna, na prwade mogę polecić.
a
> jak byś trochę kasy dorzucił to na razera death addera się skuś, a nie pożałujesz ; )

> pozdr

już zakupiłem za 70zł a4tech x-7 x-718F i jestem bardzo zadowolony.


potwierdzam.
Sam mam x-710 - i na 1000 DPI bardzo ładnie chodzi :)

pizmak666 --> z nowymi A4Techami też się nic nie dzieje - porządne, solidnie wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam alternatywy dla Logitech G9. Musi smigac w Crysisie i World in Conflict, i minimum 2500dpi. I kosztowac do 200zl. Czy takie cos istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:53, Mechu95 napisał:

> > Szukam alternatywy dla Logitech G9. Musi smigac w Crysisie i World in Conflict, i
minimum
> 2500dpi.
> > I kosztowac do 200zl. Czy takie cos istnieje?
> http://www.allegro.pl/item289342070_mysz_laserowa_mysz_x_750bf_3_lata_gwarancji_x_750.html

>

I nie moze byc na Allegro.

http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd&id_prod=172029&u=12490 bardzo dobra alternatywa dla G9

http://www.olimp.sklep.pl/sklep/produkt/18978/ a ta jest dobra do gier ale nie jest tak dobrze zbudowana (2500 dpi :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:10, TROLL1216 napisał:

> Ta druga A4Tech fajna :P patriota jestem, a co!
mam małe pytanie po co ci 2500 dpi ?? :/


Ja nie wiem bo co...ale lepiej chyba zaplacic 60zl za 2500dpi niz 200zl za 2000dpi, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logitech G9 to gryzoń IMO najlepszy w swojej klasie. Najlepszą alternatywą będzie, tak jak podał w pierwszym linku TROLL1216 SideWinder Microsoftu, szczególnie przy swojej niskiej (w porównaniu z G9) cenie. Ja jednak brał bym Logitecha

EDIT: Przyjżałem się A4Tech'owi. Również całkiem niezła alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2007 o 13:27, Mechu95 napisał:

Ja nie wiem bo co...ale lepiej chyba zaplacic 60zl za 2500dpi niz 200zl za 2000dpi, nie?


Chyba nie wiesz nawet, co to jest DPI ^^
Cóż, powiem Ci, że z 2500 i tak korzystać nie będziesz ;]
W WiC grałem na 800DPI, w Crysisa też się gra na takim, dlatego polecam Ci A4 Tech X-750F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 14:55, Probos napisał:


> Ja nie wiem bo co...ale lepiej chyba zaplacic 60zl za 2500dpi niz 200zl za 2000dpi, nie?


Chyba nie wiesz nawet, co to jest DPI ^^
Cóż, powiem Ci, że z 2500 i tak korzystać nie będziesz ;]
W WiC grałem na 800DPI, w Crysisa też się gra na takim, dlatego polecam Ci A4 Tech X-750F


Wiec wg. ciebie lepiej kupic cos drozszego ale gorszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:27, Mechu95 napisał:

> > Ta druga A4Tech fajna :P patriota jestem, a co!
> mam małe pytanie po co ci 2500 dpi ?? :/

Ja nie wiem bo co...ale lepiej chyba zaplacic 60zl za 2500dpi niz 200zl za 2000dpi, nie?

wg mnie lepiej zaplacic jak najmniej i kupic myszke ktora sie nie psuje, np najprostsze modele logitecha, cena ok. 30-40 zl. Ma 1000 dpi i nie wiem po co komu wieksza czulosc myszy skoro zawsze mozesz ja dodatkowo zwiekszyc programowo. Kupowanie myszek za kilkaset zlotych do gier nie ma sensu chyba ze grajac zarabiasz pieniadze. Poza tym myszka malo znanego/renomowanego producenta z mega bajerami i super wysoka czuloscia za male pieniadze to murowane klopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować