Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Widzę, że pare osób na forum grało już w dodatek do DoW, więc może odpowiedzą mi na zadane zachwile pytanie.
Jak wiemy w dodatku ma pojawić się Imperialna Gwardia+ nowe jednostki.

Więc w takim razie czy to jest jakiś mod czy real ( w opisie napisane jest że to WA ) :

http://dawnofwar.filefront.com/file/Winter_Assault_Necrons;47731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem właśnie demo Winter Assault.
W misji z dema walczymy z legionem chaosu World Eaters czyli wyznawców Khorne,
którzy nie akceptują magii pod żadnych pozorem.
A jednym z celów misji jest właśnie ubicie czarownika World Eaters.
Trochę się kupy nie trzyma, tym bardziej że ta misja to wątek fabularny, a nie rozgrywka multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam nie pisze ze sa to World Eaters- pisze "Krawy legion Khorne"(tak by sie przetlumaczylo z angielskiego)-wystarczy kliknac na dowolna jednostke/budynelk i jest tam nazwa grupy :)

Fabula jest wlasnie spojna- jest to PIERWSZA MISJA KAMPANII LADU(dobra jak kto woli :P)
Wskazuje na to sam poczatek- ladowanie na planecie i ich pierwszy cel- zdobycie tiwerdzy zajetej przech chaos.
Te rozwalanie bram to nic jak zdobywanie fortecy :) A ten czarownik to jakby Boss w tej misjii(6000 hp) Prorokini tez mu nie ustepuje(4200 :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 18:04, Aramil Smocza Krew napisał:

Widzę, że pare osób na forum grało już w dodatek do DoW, więc może odpowiedzą mi na zadane zachwile pytanie.
Jak wiemy
w dodatku ma pojawić się Imperialna Gwardia+ nowe jednostki.

Więc w takim razie czy to jest jakiś mod czy real ( w opisie
napisane jest że to WA ) :

http://dawnofwar.filefront.com/file/Winter_Assault_Necrons;47731


Jak masz napisane w opisie mod''a, to pokazuje on modele Necronów zrobione przez relic, które pojawiają się w kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niom fajny prezencik fajny :) Tylko jak zauważyłem to niewiele nowych jednostek docchodzi, a budynek to chyba żaden (dla starych ras) :(:(:( Oczekiwałem czegoś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i budynkow nowych nie ma ale to co zrobili z gra... powiem tyle ze CSM stali sie prawie bezuzyteczni moga miec tylko 2 hb i na tym koniec zero rakiet czy plazmy, raptorzy nie roznia sie niczym od stormboyz bo tez nie maja broni specjalnych... WA wogule jest jakis zje**** w porownaniu do DOW za to IG jest troche przpakowana zabardzo... Sm mieli byc najlepsi a teraz robich ich kilku gwardzistow z komisarzem i granatnikami chlopakow z relic cos sie po******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 22:01, Cr4pH3R napisał:

Moze i budynkow nowych nie ma ale to co zrobili z gra... powiem tyle ze CSM stali sie prawie bezuzyteczni moga miec tylko
2 hb i na tym koniec zero rakiet czy plazmy, raptorzy nie roznia sie niczym od stormboyz bo tez nie maja broni specjalnych...
WA wogule jest jakis zje**** w porownaniu do DOW za to IG jest troche przpakowana zabardzo... Sm mieli byc najlepsi a teraz
robich ich kilku gwardzistow z komisarzem i granatnikami chlopakow z relic cos sie po******


A chrzanisz!!! stary jak gram po sieci chaosem to IG zazwyczaj szybko schodzi, wlasnie dzieki raptorom i bezuzytecznymi marines. A przegieci to sa eldarzy. Nic nie jest w stanie zatrzymac pochodu 8 fire prismow. Wiem bo mialem okzje zobaczyc w akcjii. Berserkerzy chaosu skoleii to chyba najwieksi rzeźnicy, orki nie orki wszystko sie chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez na poczatku myslalem z tymi predatorami ale nie bylem calkowicie pewny...

A i tak uwazam ze Khorne Berserkerzy sie chpowaja przy burszujach i ich "twardszych kolegach" :) Ale mocni sa trzeba przyznac...
Eldarzy sa zawsze przegieci :) Maja najwiekszy wybor taktyk i to w kazdym tier''rze. :) I maja bardzo tanie budynki :D (ale za to ze slaba wytrzymaloscia)
I tak gram orkami :)
www.dawnofwar.gamesnet.pl - polskie forum DoW i WA - mozna znalez sporo taktyk, niezlych repow, ciekawych tematow. Polski odpowiednik DoW Sancuary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 21:32, PolishWerewolf napisał:

Niom fajny prezencik fajny :) Tylko jak zauważyłem to niewiele nowych jednostek docchodzi, a budynek to chyba żaden (dla
starych ras) :(:(:( Oczekiwałem czegoś więcej :)


Po jednej nowej jednostcie dla starych ras. To byo wiadome od dawna akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 21:08, graczomaniak napisał:

Czy wyjdzie Warhammer 40.000 i dodatek razem w edycji kolekcjonerskiej lub w platynowej???

Warhammer 40k możesz teraz kupić za 39.90 w świątecznej promocji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować