Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2006 o 17:04, Puszkin napisał:

Ja tam w pogłoski nigdy nie wierzę ;p wole zaczekać i zobaczyć a CDA przestałem już dawno temu
wierzyć ;]


Antyfan.... oby nie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego antyfan...kazdy moze krytykowac cda - a Puszkin ma racje :) wazne jest to co zobaczymy na stronie gram.pl i co powiedza p[racownicy CDP o nowym dodatku a nie to co jest napisane w jakichs newsach czy reklamach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antyfan ? :> chłopie o W40k to ja mogę nawijać bez końca ;] poczytaj wcześniej, a CDA nie zmienie zdania to jest już lipa to co pamiętam z początków czytania tej gazety to przeszłość i nie ma co porównywać ;p poziom pisma spadł i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że żaden z was nie gra Eldarami , nie znosze tych malych sukinkotów !!!!! A co do Cda lubie je ale jezeli chodzi o poziom no coz uwazam ze jest dosc wysoki. Ale dosyc o gazetach bo zaraz sie tu wrzawa zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie złe wieści- JA lubię eldarów :D w dodatku mam ich tak obcykanych , że...Powiem tylko tyle ,że dzięki ich teleportacji i skokach grawitacyjnych wygrałem poprzedni turniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Jak się dodaje nowe mapki ? Ściągnąłem je i teraz musze dać je do odpowiednich folderów. Może mi ktoś podać do jakich (niby folder jest data, ale data jest w kilku follderach itp.) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no bardzo NIE fajnie. No cóż ale dzieki za info warto wiedzieć :P Mam jeszcze czas no i moge sie przygotować ,ale swoja droga mam nadzieje ze wilku sie jednak pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lubię nimi grac - choć przyznam sa nieźli. lubię patrzeć za to - jak skwierczą NA MAŚLE! Space Marines i ekipa flamerów rządzi w atakach kontaktowych ! (a za nią druga dla supportu z ciężkim ogniem wsparcia wmaszynowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 22:29, graczomaniak napisał:

Jak warhammer będzie chodził przez sieć przy internecie 256 kb/s??:)

Bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wszyscy już to wiedzą :/ ale napisze :P DoW: Dark Crusade ma się ukazać we wrześniu w cenie 59.90 ;D przeczytałem to właśnie w najnowszym CDA :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować