Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Info związane z turniejem: start o godzinie 18.00 czekamy na wszystkich do 18.15 postanowiłem cofnąć start o godzine poniewarz kolejne bitwy mogą być długie a nie wszyscy chcą (lub mogą) siedzieć do późna.

No to tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 20:49, Dyzio Diablo napisał:

Info związane z turniejem: start o godzinie 18.00 czekamy na wszystkich do 18.15 postanowiłem
cofnąć start o godzine poniewarz kolejne bitwy mogą być długie a nie wszyscy chcą (lub mogą)
siedzieć do późna.

No to tyle ode mnie.


a będzie opcja obserwatora ? mnie i tak nie będzie ale może inny będą chcieli popatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, zę będzie :)

I nie przejmój się arlik ,że cię nie będzie zjedz sobie trochę Nurgle Trolla odrazu poczujesz się lepiej :P
A tak na serio postaram się zebrać jak najwięcej powtórek dlatego nie masz sie specjalnie czym martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam złą wiadomość - w sobotę w domu będę ok. 22 dopiero. więc rezerwowi tym razem mogą zacierać ręce.

-> Dyzio D. ja będę chciał powtóki zobaczyć - muszę wiedzieć co mnie ominęło! i jakies podsumowanie się walnie później; najlepsza akcja itp. bohaterskie czyny; plugawe taktyki itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:16, Dyzio Diablo napisał:

Ok martimat fishu 13 wejdźie za ciebie!

UWAGA! WAŻNE! Ma któś gg do eazy.one? Muszę dowiedzieć się czy gra czy nie a nieodzywa się
już od dłuższego czasu...


Czyli o 18 w sobote. Ach muszę się wcześniej rozgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ermmm... nie wiem czy KameT bedzie, jak dotad na GG sie do mnie nie zglosil, tak wiec moge *podejrzewac*, ze raczej *nie bedzie* choc nie jest to w stu procentach potwierdzone, wiec wrazie czego niech ktorys z rezerwowych sie do mnie zglosi (tak na wszelki wypadek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki chłopaki, jadę na zasłużony urlop :)
Nie wezmę udziału w turnieju.
Będe leżał na trawce i grywał w figurkowego wh40k.
GL, GG & HF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Warhammera z mysla przedewszystkim o grze przez internet. Wszystko szlo dobrze az zainstalowalem patcha na wersje 1.41.! Gra zaczela mi przycinac(gram raz 10 min raz 30 min i wszystko sie wiesza). Wymagania sprzetowe moj komputer spelnia w 100% bo gram w pelnych detalach!
Prosze o pomoc, co mam w tej sytuacji zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziwne to co piszesz...ale moze cos w czasie aktualizowania gry poszlo nie tak ?moze sproboj przeinstalowac gre i zainstalowac i spatchowac ja jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie... wichrun też zrezygnował... a eyzy.one najprawdopodobniej też nie będzie...
Big Moon ,Fish 13 jest z tobą w drużynie na zastępstwo arlika więc nie masz się czym martwić...

I jeszcze jedno: CZY KTOŚ MA GG DO EAZY.ONE? Nieodzywa się od dłuższego czasu i nie mam pojęcia czy pojawi się na turnieju... dlatego gen.sturnn bedzie musał (najprawdopodobniej) zagrać sam...niah też gra sam bo wichruna nie będzie...

Mozemy zrobić tak: jeżeli któryś z graczy rezerwowych nie zagra( bo gracz którego miał zastępować pojawi się) to wejdzie za tych których nie będzie... innego wyjścia nie ma... rezerwowi będą mieli pełne ręce roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko straacone jezeli jeden ziomuś sms który miał zastępować wilka.pl nie będzie potrzebny (możliwe ,że wilk pojawi się na turnieju) przydziele go do twojej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować