Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 20:39, Darkstar181 napisał:

Dobra,juz mam sciągnięte,ide grać.Niedługo napisze wrażenia z gry.

heh no to miłej gry ja jeszcze 6 minut musze czekać jak sie ściągnie moze potem zapodam jakies screeny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 20:42, Ziomuś SmS napisał:

> Dobra,juz mam sciągnięte,ide grać.Niedługo napisze wrażenia z gry.
heh no to miłej gry ja jeszcze 6 minut musze czekać jak sie ściągnie moze potem zapodam jakies
screeny :D

Dzięki.Zaraz po zagraniu napisze pierwsze wrażenia,dla tych którzy jeszcze nie ściągneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mają być wolni...no i jakiś wskaźnik śmiertelności też chyba by sie przydał...a no i mają być dobrzy w walce wręcz więc muszą podejść:)....jedyne co mnie martwi to historia ich stworzenia....bo jak twórcy postanowili dać im zdolonsć nieśmiertelności i reinkarnacji po długim/krótkim czasie to i tak po iluś tam min. spokoju zaleje nas fala przeciwników których już pokonaliśmy...no ale jakoś musza ich dostosować do innych ras....to bedzie ciekawe czy im sie to uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ktoś Nie Ma Jeszcze Tego Dema... To Niech Sciąga z www.3dgamers.com... Po Zarejestrowaniu Się Mamy Dostęp Do Darmowych Serverów z Których Ja Ciągne z Prędkością... 48-130 Kb na Sek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z file planet po odczekaniu w kolejce leci nawet i 200 kB/s

acha i sorr, że jeszcze raz męczę, ale link podany mi przez Kimina do patcha z 1.50 na 1.51 nie działa; poda ktoś coś działającego? (albo moze byc 1.51 full - zbiorczy jeśli jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już gralem powiem ze bardzo fajnie tylko ze rasa Tau strasznie podatna na obrazenia.Ale maja bardzo duza sile ognia.A pierwsza jednostkajaka mamy jest niewidzialna przy zajmowaniu punktow strategicznych
a,nawet przy ataku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:40, Martimat napisał:

z file planet po odczekaniu w kolejce leci nawet i 200 kB/s


Ja miałem 650kb/s:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:40, Martimat napisał:

z file planet po odczekaniu w kolejce leci nawet i 200 kB/s

acha i sorr, że jeszcze raz męczę, ale link podany mi przez Kimina do patcha z 1.50 na 1.51
nie działa; poda ktoś coś działającego? (albo moze byc 1.51 full - zbiorczy jeśli jest).


Na www.3dgamers.com - Znajdziesz Wszystko Do Wszystkich Gier

A Na - http://dawnofwar.filefront.com/ - Wszystko Do Dawn Of Wara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:44, KonLee napisał:

> z file planet po odczekaniu w kolejce leci nawet i 200 kB/s

Ja miałem 650kb/s:)


a ja napisałem 200 kB/s czyli jakies 1600 kb/s (no chyba że jednostki mylisz); jak masz łacze 2 Mb/s (2048 kb/s) to też pójdzie tobie nawet maksem! 8 kb/s = 1kB/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thx - na file planet nie było, a 3dgamers - nie chce sie w którymś tam serwisie znow trejestrować; filefront zadziałał - dzieki

ps: ty masz coś wspólnego z kolesiem ktory na tym forum ma ksywkę DeeJay ? :)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:51, Martimat napisał:

thx - na file planet nie było, a 3dgamers - nie chce sie w którymś tam serwisie znow trejestrować;
filefront zadziałał - dzieki

ps: ty masz coś wspólnego z kolesiem ktory na tym forum ma ksywkę DeeJay ? :)

pozdro


Nie :P A Idzie Jakoś Zmieniac Ksywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:43, KonLee napisał:

Już gralem powiem ze bardzo fajnie tylko ze rasa Tau strasznie podatna na obrazenia.Ale maja
bardzo duza sile ognia.A pierwsza jednostkajaka mamy jest niewidzialna przy zajmowaniu punktow
strategicznych
a,nawet przy ataku .


Oooooooo, jasne o.0 Super - to teraz bez bohatera albo dowódcy oddziału nie ma co z bazy wychodzić, jak gramy przeciwko Tau. Ma to chociaż jakieś ograniczenie czy mozna ich dawać na ile cap pozwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już grałem... demko jest świetne:) A dodatek będzie wyśmienity. Czapki z głów, ten dodatek jest lepszy niz podstawka!

W demie mozemy zagrać tylko tau... i mamy tak naprawdę dostep do niewielkiej ilości oddziałów(uśmiałem się gdy zobaczyłem wymagania potrzebne do stworzenia jednostki : "full game" :) )

Do wyboru mamy trening, skrimish... i własnie. Jedną misję... w dodatku wcale nie przyjdzie nam jej ukończyć. W kluczowym momenice zobaczymy że jak chcemy skończyc msije,to kupmy dodatek.

A wierzcie mi, sama misja była bardzo ciekawa... bowiem jest to ostatnia misja która dzieli nas od wygnania Space Marines z planety... filmik na początku misji po prostu wymiata ! Dowódca zakonu próbuje podnieść morale wojsk, mówi że będą walczyć do końca... to po prostu trzeba zobaczyć!!

No i jest coś takiego jak opcje dotyczące ilości ciał na terenie... tak tak,teraz po paru minatach gry możemy zobaczyć jaki bajzelek zostawiliśmy... pod koniec msiji wszędzie walały się trupy...

Nie było co prawda mapy strategicznej,ani możliwość zmiany wyglądu bohatera,bo mieliśmy tylko samą misje,tak jak w podstawce...ale wierzcie mi,jest na co czekać...
Ja wracam rozegrać jeszcze jedną partyjke z komputerem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:19, Bambusek napisał:

Buu, ja chcę grać Necronami. Chcę monolith i Nightbringera. To nie fair

Poczekaj na pełna wersje:)

Z tego co widze,to Tau tak naprawdę są dobrzy w walce na odległość. Większość upgradów to rakiety. Są tez fajne scigacze(nie wiem jak to nazwać0 z wyrzutniami rakiet,na sporą odległość. Podstawowe jednostki to włąsciwie snajperzy. Jednostki są dosyć podatne na ogień.

Naturalnie,widać że w demie jednostki były podrasowane,ze względu na małą dostepność innych wojsk...no bo bez przesady,po parus sekundach skoncentrowanego ognia cały oddział zdychał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować