Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

ty - ale przecież w podstawce i wa trupy zostawały na maxa! mogę podesłać screeny gdzie po 2 godz grania nie było wolnego miejsca na wejsciu do mojej bazy (bo byłem w defensywie - ptem kotratakiem zmiotłem leszcza :)

aaaa =- wałśnie mi się ściągnęło demo - ale wrażenia opisze rano, tearz wa jeszcze na tapecie :P rzeeeeźźźnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:39, Martimat napisał:

ty - ale przecież w podstawce i wa trupy zostawały na maxa! mogę podesłać screeny gdzie po
2 godz grania nie było wolnego miejsca na wejsciu do mojej bazy (bo byłem w defensywie - ptem
kotratakiem zmiotłem leszcza :)

Widocznie miałem wyłączoną opcje,bo juz nie pamietam... mi szybko znikały.W każdym razie jest wyraźnie więcej krwi.

Dnia 01.09.2006 o 22:39, Martimat napisał:

aaaa =- wałśnie mi się ściągnęło demo - ale wrażenia opisze rano, tearz wa jeszcze na tapecie
:P rzeeeeźźźnia !!!

O tak,idź grać,bo warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:43, KonLee napisał:

Już gralem powiem ze bardzo fajnie tylko ze rasa Tau strasznie podatna na obrazenia.Ale maja
bardzo duza sile ognia.A pierwsza jednostkajaka mamy jest niewidzialna przy zajmowaniu punktow
strategicznych
a,nawet przy ataku .


Taaa... Jasne. Ty nazywasz to coś atakiem? Ich dmg jest prawie niezauważalny. Aby obronić się przed szybkim rushem, trzeba jak najszybciej robić fire warriorów, bo stealth suitami nic nie poradzisz. A co do samej rasy Tau... Oni nie mają tego czegoś co przyciąga mnie do gry nimi. Są dla mnie tacy nijacy. Przypomniał mi się taki cykl rysunków, "Why does Tau suck in CC". Jeden obrazek był podpisany "God-like firepower". I tu się muszę z nim zgodzić... Skyraye kosiły piechotę, że ta nawet nie wiedziała, że już nie żyje, a Fire Warriorzy słali wszystko do piachu, łącznie z termosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieżle tau wcale nie sa imba ale powiem tylko że terminatory padly tak szybko ze ich nawet nie zauwazylem xD. Ale uwaga Tau nie maja zbyt wielu hp''kow nie polecam walki z bliska . I jeszcze jedno comader wymiata u mnie zdja w pojedynke bez problemu drednota 0.0 Jak tak wygląda demo to ja chce pełną wersje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:51, Ziomuś SmS napisał:

No nieżle tau wcale nie sa imba ale powiem tylko że terminatory padly tak szybko ze ich nawet
nie zauwazylem xD. Ale uwaga Tau nie maja zbyt wielu hp''kow nie polecam walki z bliska . I
jeszcze jedno comader wymiata u mnie zdja w pojedynke bez problemu drednota 0.0 Jak tak wygląda
demo to ja chce pełną wersje :D

Szkoda tylko że dowódca nie może zostać dołączony do piechoty.Ale i tak wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, półtorej godziny ściągania i przy próbie instalacji "Data may be corrupted". A ściągałem Flashgetem, nie sądzę, żeby coś zgubił. To pewnie głupia Vista znów ma wątpliwości... Do kitu z takim czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Stealth Squad bez ulepszeń niewiele może. I nie będą imba - z tego co nawijal lektor w tutorialu to ogólnie infiltracja zostanie zmieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infiltracja którą zobaczyłeś w demie już jest zmieniona... I dalszych zmian raczej nie będzie... Dla mnie Stealth suity są śmieszne. Drogie jak cholera, pada od byle czego, tylko do capowania toto jest. Aż szkoda to utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Mnie Się Tau Bardzo Podoba Jeżeli Chodzi o Wygląd Jednostek, Podobne Do Niektórych Japońskich Anime Roboty... Kto Oglądał GUNDAM WING będzie Wiedział o Co Mi Chodzi... Ten Pojazd Co Jest Dostępny Ma Troche Za Dobry Atak Specjalny... Zmiecie BUDYNEK/DREDNOTA/CAŁY ODZIAŁ Czego Kolwiek Jednym Atakiem... A Teraz Sobie Wyobraźcie, Że Ktoś Ma Takich Dziesięc i Gracie Po Sieci... W Najgorszym Przypadku Dla Nas... Tracimy 1/4 1/2 Wojsk... Jeżeli Użyc Tego Rozsądnie... A Potem Przeciwnik Nas Kosi Zwykłymi Fire Worriorami... Armia Mażeń...

PS. Kiedy To Będzie Można Zamówic w Preorderze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 01:15, DeeJay123 napisał:

A Mnie Się Tau Bardzo Podoba Jeżeli Chodzi o Wygląd Jednostek,

Podobać,to i mi się podoba,ale coś za szybko padają...ogólnie te jednostki naprawdę są podatne na ogień....ale za to naprawdę duże obrarzenie mogą zadawać na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktos napisał wcześniej armia nie posiada tego czegoś:/ jak dla mnie są za bardzo anime:( nnie pasują do tego świata:(:( a co do gry hmm Tau padną pod pierwszym lepszym rushem wyjących Banshee lub podczas ataku Assault marines (raptor) są słabi do pewnego momętu (aż nie wybuduje sie odpowiedniej liczby jednostek) brak możliwości budowania wieżyczek czy chowania sie po budynkach zbacznie osłabia walory defensywne:/ tak wiec bedą do ubicia:) ale do umiejętnego ubicia :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie było nam dane zobaczyc wszystkich jednostek a szkoda :( Ale pogralem nimi juz troche i sądze iż moim ukochanym Chaosem dalbym im rade ,troche stealthsuits macie racje bez upgrada sa do d*** .Ale ogólnie Tau podobają mi sie i czekam na sprawdzenie ich pełnych możliwości bojowych.A co do klimatu armi no cóż lubie mangowe klimaty Gundam to jest to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 10:24, dziongas napisał:

zapomnialem dodac że oprocz bohatera tak naprawde nie mają nic na pojazdy:):) (gorzej niż IG):P:P


Poczekaj , aż zobaczymy resztę pojazdów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde :/ ma ktoś już demo DC ?? ja dopiero ściągam z jednego servera z prędkością 19 kb\s :) a na innym czekam na swoją kolejke i może tam będzie szybciej :/ OBY TAK !!! :O


P.S. normalnie ściągałbym z prędkością ponad 100 kb\s ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 11:58, UMC.Hugo napisał:

kurde :/ ma ktoś już demo DC ?? ja dopiero ściągam z jednego servera z prędkością 19 kb\s :)
a na innym czekam na swoją kolejke i może tam będzie szybciej :/ OBY TAK !!! :O
P.S. normalnie ściągałbym z prędkością ponad 100 kb\s ^^


Przeżyjesz... :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować