Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2006 o 17:12, Filip213 napisał:

A częsć z tego jest w instukcji do Dawn of War, ten kawałeczek o złotym tronie. Ale skąd wiesz
resztę, Grond?!

Jak to skąd?

Gra komputerowa jest oparta na sławnej grze figurkowej... większość historii można poznać na stronach internetowych,lub róznych dodatkach do gry figurkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 17:41, Darkstar181 napisał:


> A częsć z tego jest w instukcji do Dawn of War, ten kawałeczek o złotym tronie. Ale skąd
wiesz
> resztę, Grond?!
>
Jak to skąd?

Gra komputerowa jest oparta na sławnej grze figurkowej... większość historii można poznać na
stronach internetowych,lub róznych dodatkach do gry figurkowej.



a także z książek, codexów, for o wh40k, stron fanów itp. Dla chcącego nic trudnego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 17:12, Filip213 napisał:

A częsć z tego jest w instukcji do Dawn of War, ten kawałeczek o złotym tronie. Ale skąd wiesz
resztę, Grond?!

Jak to skąd? Zapraszam tutaj ;] prócz instruktażu malowania armii, jest Bardzo Dużo rzeczy o przeszłości danych ras....wszytskich ras ;] ps. Po lewej wybieracie armie ^_^ http://uk.games-workshop.com/tau/background/2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:04, Filip213 napisał:

Ludzie, w jakim programie można tworzyć pliki z rozszerzeniem .tga POMOCY!!


Wydaje mi się, że w Photoshopie, ale na pewno są też inne darmowe programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:05, Mroku21 napisał:

> Ludzie, w jakim programie można tworzyć pliki z rozszerzeniem .tga POMOCY!!

Wydaje mi się, że w Photoshopie, ale na pewno są też inne darmowe programy.



Dzięki, uratowałeś mi życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 17:12, Filip213 napisał:


A częsć z tego jest w instukcji do Dawn of War, ten kawałeczek o złotym tronie. Ale skąd wiesz
resztę, Grond?!

W Empiku można kupić angielskojęzyczne wydanie magazynu poświęconego tylko W40K-są tam opisane armie, taktyki itp. Jest kupa zdjęć nowych jednostek, nowe rasy! Gra jaka znamy to tylko niewielki wycinek całego świata W40K. Zapraszam do przejrzenia, na mnie zrobiła niesamowite wrażenie. Oczywiście wszystko figurki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 13:46, Arekaxx1 napisał:

W Empiku można kupić angielskojęzyczne wydanie magazynu poświęconego tylko W40K-są tam opisane
armie, taktyki itp. Jest kupa zdjęć nowych jednostek, nowe rasy! Gra jaka znamy to tylko niewielki
wycinek całego świata W40K. Zapraszam do przejrzenia, na mnie zrobiła niesamowite wrażenie.
Oczywiście wszystko figurki!


White Dwarf, miesięcznik Games Workshopu, o modelarstwie wogóle. Są tam artykuły o malowaniu, jakieś historie, trochę artów, oraz galerie figurek. Ciekawa i fajna rzecz.

Midnajt: szukam czegoś nowego... Jakiegos avatara z Wh40k... ale to 64x64 nie daje dużo możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 14:56, Grond napisał:

White Dwarf, miesięcznik Games Workshopu, o modelarstwie wogóle. Są tam artykuły o malowaniu,
jakieś historie, trochę artów, oraz galerie figurek. Ciekawa i fajna rzecz.


Z tego co słyszałem ostatnio czasopismo zaczeło się staczać. Chodzi o to ,że jest tam coraz więcej reklam, a mniej treści...

Dnia 23.10.2006 o 14:56, Grond napisał:

Midnajt: szukam czegoś nowego... Jakiegos avatara z Wh40k... ale to 64x64 nie daje dużo możliwości...

A jak ma wyglądać ten Avek? Chodzi mi o to,co ma być na nim ukazane(jakaś jednostka itp.) mógłbym poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:00, Dyzio Diablo napisał:

A jak ma wyglądać ten Avek? Chodzi mi o to,co ma być na nim ukazane(jakaś jednostka itp.) mógłbym
poszukać.


Masz może coś chaosiarskiego? Tylko nie gwiazdę, to gdzieś mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:03, Arclight napisał:


Masz może coś chaosiarskiego? Tylko nie gwiazdę, to gdzieś mam.

Chaosiańskiego? Mam symbole poszczególnych legionów chaosu. I chyba parę artów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój kolega w onecie wpisał ,,dark crusade'''' i na jakiejś angielskiej stronie było mnósteo ciekawych avatarów np. lord chaos na najwyższym poziomie. white dwarf wciąż jest dostępne w polsce tylko po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować