Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 20:24, Deejay napisał:

> Ale juz na temat: jaka jest według was najbardziej przegieta rasa w grze? Moja odpowiedź
to
> (oczywiście) Chaos...

a co masz na myśli mówiąc przegięta...?


Jak to co? Zwykli Chaos Marines to przegięcie... zrobi się ich mase i nie ma jak ich zatrzymać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:30, Dyzio Diablo napisał:

> Przecież walczą ze sługami fałszywego imperatora... Muszą być silni!
Też mi argument :P


Death to The false Emperor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:29, Mroku21 napisał:

To samo Space Marines, a jak zrobią zrzut pełnym oddziałem terminatorów do bazy + FC + drednoty
to jest masakra.


prawda. tylko IG i orkowie są do bani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:43, Dyzio Diablo napisał:

> Death to The false Emperor :D
A tam zaraz fałszywy... wolałbym stwierdzenie " nieorginalny'' :P


Ja tam osobiście do tego całego Imperatora nic nie mam ;)
Tyle że Ja nie uważałbym go za "swojego" Imperatora. Mogą sobie go tam czcić , nic mnie to nie obchodzi. Ja tam ani z nim nie walczę, ani go nie ubóstwiam : ) A moja ulubiona rasa to Eldarowie :) (w przyszłości moze Tau, gdyż fajne mechy mięli w demie :))
A tak na marginesie: Pytanie do znawców i fanów świata W40K. Czy ten cały Imperator w ogóle istnieje ? Czy wiadomo, kim on tak naprawdę jest: Bogiem, jakims nieśmiertelnym człowiekiem lub zupełnie czymś innym ?? A może On fizycznie w ogóle nie istnieje i stanowi jedynie wątpliwy obiekt kultu i pretekst do prowadzenia wojen z chaosem ?
Tak tylko pytam dla własnej informacji : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istniał. Po walce z Horusem, w której został śmiertelnie ranny, obudowano go złotym tronem, który podtrzymywał go przy życiu. Oczywiście on dawno temu umarł, a rojaliści łżą na każdym kroku, że imperator kazał im zrobić to a to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imperator był potężnym wojownikiem, który zjednoczył ludzi na ziemi, i rozpoczął wielką krucjatę, by stworzyć wielkie ludzkie imperim. W trakcie herezji horusa, kiedy to połowa legionów marines zdradziła go i przeszła na stronę chaosu, został śmiertelnie raniony przez horusa. Teraz siedzi na Złotym Tronie, gdzie aby ciągle utrzymać jego świadomość trzeba poświęcać życie psykerów. Był człowiekiem, potężnym psykerem, ale zawsze człowiekiem. W trakcie wielkiej krucjaty i po niej zaczęto go czcić jako boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 21:06, Grond napisał:

Imperator był potężnym wojownikiem, który zjednoczył ludzi na ziemi, i rozpoczął wielką krucjatę,
by stworzyć wielkie ludzkie imperim. W trakcie herezji horusa, kiedy to połowa legionów marines
zdradziła go i przeszła na stronę chaosu, został śmiertelnie raniony przez horusa. Teraz siedzi
na Złotym Tronie, gdzie aby ciągle utrzymać jego świadomość trzeba poświęcać życie psykerów.
Był człowiekiem, potężnym psykerem, ale zawsze człowiekiem. W trakcie wielkiej krucjaty i po
niej zaczęto go czcić jako boga.


Dzięki wielkie za wyjaśnienia : ) ... Tobie i Arclight''owi
A że tak jeszcze zapytam : ). Jak długo (mniej więcej) jest on tak utrzymywany przy życiu na tym Tronie ? I czy będąc w tym ... stanie, może normalnie funkcjonować, wydawać rozkazy itd. ? Czy jest juz tylko jakby rośliną tudzież żywym pomnikiem, świadectwem zdarzeń przeszłych ? :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy wygrywacie może solówke przeciw kompowi grającego Orkami na poziomie Insane? Gram na najmniejszych mapach dla 2 graczy. Pozostałe ustawienia gry są standardowe. Wersja mojej gry to 1.41. Otóż nie mogę wygrać grając Gwardią. Niestety jeden minus - mam słaby komp i przy starciach większych gra bardzo się tnie. Ale czy to od tego zależy, że komp mnie wykańcza przy 3 ataku (jakaś 8 minuta gry) przychodząc 4-6 Killakanami i Mega Armored Noobs przeciw moim 8-10 oddziałom piechoty? Do tego czasu nic lepszego nie daje rady zrobić. Jak idę w maszyny, to mnie zalewa masą piechoty. A z drugiej strony - jak nie masz maszyn to przegrałeś. Rush nie pomaga - wprawdzie daję radę przygwoździć Orka w mainie, ale do czasu aż załatwi sobie BigMeka albo jakiegoś Killakana. Potem to już jest rzeź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:05, Krzysztof111177 napisał:

A to rozwinięcie rysunku.Imperator i Horus tuż przed finałową walką którą oboje przegrali.


Obaj przegrali w sensie, że pozabijali się nawzajem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:12, Galadin napisał:

Mam pytanie: czy wygrywacie może solówke przeciw kompowi grającego Orkami na poziomie Insane?
Gram na najmniejszych mapach dla 2 graczy. Pozostałe ustawienia gry są standardowe. Wersja
mojej gry to 1.41. Otóż nie mogę wygrać grając Gwardią. Niestety jeden minus - mam słaby komp
i przy starciach większych gra bardzo się tnie. Ale czy to od tego zależy, że komp mnie wykańcza
przy 3 ataku (jakaś 8 minuta gry) przychodząc 4-6 Killakanami i Mega Armored Noobs przeciw
moim 8-10 oddziałom piechoty? Do tego czasu nic lepszego nie daje rady zrobić. Jak idę w maszyny,
to mnie zalewa masą piechoty. A z drugiej strony - jak nie masz maszyn to przegrałeś. Rush
nie pomaga - wprawdzie daję radę przygwoździć Orka w mainie, ale do czasu aż załatwi sobie
BigMeka albo jakiegoś Killakana. Potem to już jest rzeź...


Ja szczerze mówiąc odniosłem wrażenie, że od poziomu Wysokiego (3 z 5) komputer gra juz tak samo, tyle że na wyższych poziomach wzrastają mu obrażenia, HP jego jednostek itd. Może się mylę :?, pewności nie mam ale jeżeli tak jest, to być moze ten ostatni poziom trudności jest jedynie na pokaz, gdyż i tak nie da się go wygrać ; )
Swoją drogą Ja tam nie jestem zbyt wielkim strategiem ;P i juz na Standardzie (poziom 2 z 5) mam problemy na mapach 1x1 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować