Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

witajcie towarzysze... kupilem warhammera juz jakis czas temu, zas niedawno zapragnalem zmierzyc sie z kims w sieci. sciagnalem wiec wszystkie patche, zainstalowalem je bez problemu. ale przy probie logowania/tworzenia nowego konta wyskakuje "nieudana autoryzacja cd". zgodnie z rada ze strony technicznej przenistalowalem gre, dc-key wpisalem jak najbardziej poprawnie. pozniej wylaczylem tez firewalla... nic nie pomaga. pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 10:08, MarneusPL napisał:

witajcie towarzysze... kupilem warhammera juz jakis czas temu, zas niedawno zapragnalem zmierzyc
sie z kims w sieci. sciagnalem wiec wszystkie patche, zainstalowalem je bez problemu. ale przy
probie logowania/tworzenia nowego konta wyskakuje "nieudana autoryzacja cd". zgodnie z rada
ze strony technicznej przenistalowalem gre, dc-key wpisalem jak najbardziej poprawnie. pozniej
wylaczylem tez firewalla... nic nie pomaga. pomozcie!


jeżeli to pirat to zapomnij - konta nie założysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 10:14, tosz napisał:

> witajcie towarzysze... kupilem warhammera juz jakis czas temu, zas niedawno zapragnalem
zmierzyc
> sie z kims w sieci. sciagnalem wiec wszystkie patche, zainstalowalem je bez problemu.
ale przy
> probie logowania/tworzenia nowego konta wyskakuje "nieudana autoryzacja cd". zgodnie z
rada
> ze strony technicznej przenistalowalem gre, dc-key wpisalem jak najbardziej poprawnie.
pozniej
> wylaczylem tez firewalla... nic nie pomaga. pomozcie!

jeżeli to pirat to zapomnij - konta nie założysz


nie musiales sie wysilac, to nie pirat. nie jestem glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2006 o 10:15, MarneusPL napisał:

nie musiales sie wysilac, to nie pirat. nie jestem glupi.

bez obrazy - ale różnie ludzie kręcą
a zainstaluj najpierw grę bez patchy i wtedy zrób konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 10:20, Arclight napisał:

Masz może dwa napędy? Próbowałeś odpalać z drugiego?


nie, mam tylko dvd. plytka jest czysta, nie ma z nia zadnych problemow.

probowalem tez zakladac konto w wersji 1.0 - nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 10:21, MarneusPL napisał:

> Masz może dwa napędy? Próbowałeś odpalać z drugiego?
>

nie, mam tylko dvd. plytka jest czysta, nie ma z nia zadnych problemow.

probowalem tez zakladac konto w wersji 1.0 - nic nie pomaga.

a co ci powiedzieli w pomocy tecnicznej cdprojektu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 10:21, MarneusPL napisał:

> Masz może dwa napędy? Próbowałeś odpalać z drugiego?
>

nie, mam tylko dvd. plytka jest czysta, nie ma z nia zadnych problemow.

probowalem tez zakladac konto w wersji 1.0 - nic nie pomaga.

pogrzebałem trochę w pomocy i mam coś dla ciebie
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=349&p=390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak napisalem w pierwszym poscie - juz to zrobilem. a z pomocy technicznej jeszcze nie dostalem odpowiedzi.(swoja droga w jaki sposob ona do mnie dotrze? przez mail, czy jakos na stronie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 10:37, MarneusPL napisał:

jak napisalem w pierwszym poscie - juz to zrobilem. a z pomocy technicznej jeszcze nie dostalem
odpowiedzi.(swoja droga w jaki sposob ona do mnie dotrze? przez mail, czy jakos na stronie?)

emailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pewnego razu gra mi się zwiesiła i musiałem ją wyłączyć sposobem ctrl+alt+del. Od tego czasu DoW włącza mi się tylko w okienku. :O Ma ktoś na to jakiś sposób? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze ktos dac mi linka do najnowszego patcha do gry z dodatkiem??
na stronie gram pl nie pisze czy to do dodatku czy nie...pewnie dziala i bez z z dodatkiem..no ale nawet jesli to nie moge sciagnac... cos mi sie rypie i nie moge sciagnac...a jak wlaczam gre i chce automatyczne aktualizowanie to po ponad polowie przestaje sie sciagac:/ taklze prosze o linka do patcha...oby nie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zrobić własne godło, może i sztandar dla mojej armii. Mniej więcej orientuję się jak to zrobić, bo bawiłem się trochę w programach graficznych, ale nie wiem gdzie po wykonaniu takiego np. godła mam je wkleić. Czy jest jakiś folder w DoW gdzie są pokazane te sztandary czy może to bardziej skomplikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te godła i sztandary nie mogą być chyba w klasycznych plikach graficznych np. JPG prawda? Zauważyłem, że są w plikach TGA (sciągnąłem kilka z neta)... czy ja tworząc własne godło też musze je przekonwertować na TGA? Jeślli tak to jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:40, GerBeer napisał:

Ale te godła i sztandary nie mogą być chyba w klasycznych plikach graficznych np. JPG prawda?
Zauważyłem, że są w plikach TGA (sciągnąłem kilka z neta)... czy ja tworząc własne godło też
musze je przekonwertować na TGA? Jeślli tak to jak ?

Tak, musisz je przekonwertować na .tga, zapewne jest kilka takich programów, ale ja ci moge powiedzieć tylko o photoshopie. Nawet swego czasu była gdzieś w sieci dokładna instrukcja wraz ze screenami jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować