Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 18:58, nemczek napisał:

Tjaaaa ale ściągnąłem repy z dow.rox wrzuciłem a tu nic!!! Wchodze w potyczke, wczytaj nagrane
gry a tu lipa. Może macie jakieś sugestie????


bo pare jest z DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:33, Grond napisał:

> gdzieś przeczytałemiż w dark crusade jest nowe intro i że chodzi gdzieś w sieci, mógłby
ktoś
> mi podać link do tego?

Zły dział, link jest w temacie o DC.

módł byś mi podać na której stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 16:39, Midnajt napisał:

> > gdzieś przeczytałemiż w dark crusade jest nowe intro i że chodzi gdzieś w sieci,
mógłby
> ktoś
> > mi podać link do tego?
>
> Zły dział, link jest w temacie o DC.
módł byś mi podać na której stronie

http://www.thq-games.com/uk/site/thqtvhome.html?sp=Cuk.co.lawton.model.impl.TerritoryMovie%3A270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 17:20, Grond napisał:

> > > gdzieś przeczytałemiż w dark crusade jest nowe intro i że chodzi gdzieś w sieci,

> mógłby
> > ktoś
> > > mi podać link do tego?
> >
> > Zły dział, link jest w temacie o DC.
> módł byś mi podać na której stronie
http://www.thq-games.com/uk/site/thqtvhome.html?sp=Cuk.co.lawton.model.impl.TerritoryMovie%3A270

filmik jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego nie robić i zaczekać do premiery, ale w końcu jednak odpaliłem to intro DC. Hmm a właściwie to do końca nie jestem pewny czy można to interm nazwać :/ Czytałem opinie różnych ludzi na tym forum twierdzących, że ten filmik jest beznadziejny, ale do końca im nie wierzyłem.
Teraz mogę spokojnie stwierdzić, że mieli racje. Jest pozbawiony sensu, krótki i na dodatek brzydki :/ (ale to tylko moje zdanie) ech rozczarowałem się :( Chłopaki z Relic''a nie postarali się wcale w porównaniu do tego, co mogłem oglądać w podstawce DoW... tamto to było coś :)
Ale cóż, podsumowując - nie samym intrem człowiek żyje. Z pewnością sama gra i długie godziny spędzone przy niej zrekompensuje brak dobrego intra z nawiązką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 00:01, Grond napisał:

czy to czasem nie jest temat o Winter Assault?


No właśnie... to jest temat o WA! To co tu robi ten link do intra DC? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 17:13, GerBeer napisał:

> czy to czasem nie jest temat o Winter Assault?

No właśnie... to jest temat o WA! To co tu robi ten link do intra DC? ;p


Bo teraz to DC rządzi na Kanale :DD

A coby nie spammować to powiem, że jeśli CDP nie wyda w najbliższym czasie DC, to kupuje nareszcie WA, gdyż jedyne 30 zł kosztuje atm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 17:21, Dann napisał:


A coby nie spammować to powiem, że jeśli CDP nie wyda w najbliższym czasie DC, to kupuje nareszcie
WA, gdyż jedyne 30 zł kosztuje atm.


Możesz kupować WA :) niestety nie przyszedł do mnie ( i nie tylko do mnie) meil z potwierdzeniem zamówienia więc najprawdobodobniej DC NIE wyjdzie 3 listopada ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2006 o 18:00, Dyzio Diablo napisał:

Możesz kupować WA :) niestety nie przyszedł do mnie ( i nie tylko do mnie) meil z potwierdzeniem
zamówienia więc najprawdobodobniej DC NIE wyjdzie 3 listopada ;(


Ale jak by nie patrzeć jest jeszcze 6 godzin do końca dnia, więc może jeszcze coś dojdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:00, Dyzio Diablo napisał:

>
> A coby nie spammować to powiem, że jeśli CDP nie wyda w najbliższym czasie DC, to kupuje
nareszcie
> WA, gdyż jedyne 30 zł kosztuje atm.

Możesz kupować WA :) niestety nie przyszedł do mnie ( i nie tylko do mnie) meil z potwierdzeniem
zamówienia więc najprawdobodobniej DC NIE wyjdzie 3 listopada ;(


Poczekam jeszcze z kilka dni, tak gdzieś do 10.XI. Jeżeli do tego czasu CDP dalej nie będzie się odzywał w sprawie DC, wtedy rezygnuje z pre-order i kupuje WA. Póki co:
EoT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 23:52, GerBeer napisał:

Miałem tego nie robić i zaczekać do premiery, ale w końcu jednak odpaliłem to intro DC. Hmm
a właściwie to do końca nie jestem pewny czy można to interm nazwać :/ Czytałem opinie różnych
ludzi na tym forum twierdzących, że ten filmik jest beznadziejny, ale do końca im nie wierzyłem.
Teraz mogę spokojnie stwierdzić, że mieli racje. Jest pozbawiony sensu, krótki i na dodatek
brzydki :/ (ale to tylko moje zdanie) ech rozczarowałem się :( Chłopaki z Relic''a nie postarali
się wcale w porównaniu do tego, co mogłem oglądać w podstawce DoW... tamto to było coś :)
Ale cóż, podsumowując - nie samym intrem człowiek żyje. Z pewnością sama gra i długie godziny
spędzone przy niej zrekompensuje brak dobrego intra z nawiązką :)


Śmiem wątpić w to co za chwilę napiszę , ale może specjalnie dali coś takiego w zapowiedziach by zaskoczyć nas czymś super. O intro mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2006 o 18:39, Krzysztof111177 napisał:

Śmiem wątpić w to co za chwilę napiszę , ale może specjalnie dali coś takiego w zapowiedziach
by zaskoczyć nas czymś super. O intro mi chodzi.


Obyś miał rację.. obyś miał rację... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:39, Krzysztof111177 napisał:

Śmiem wątpić w to co za chwilę napiszę , ale może specjalnie dali coś takiego w zapowiedziach
by zaskoczyć nas czymś super. O intro mi chodzi.

Jeśli zatrudnią tą samą firme która robiła interko do Dawna to śmiem wątplić w twoje wątpliwości w twoje własne słowa. Znaczy, jeśli ich zatrudnią to zaliczymy kolejny szczękoopad, tego jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

roztrząsacie się nad filmikami , intrami - a to sama gra ma być super i to na tym producent ma się skupić , a nie nad jakimś kilkusekundowym filmikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kilkusekundowym. Intro do DoW trwało ponad minutę i było najlepszym wprowadzeniem, jakie kiedykolwiek widziałem. I nie tylko ja. Wybaczyłem brak nowego intro w WA, ale w DC już nie wybaczę. Ma być równie wybitne co w DoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 08:34, Arclight napisał:

Nie kilkusekundowym. Intro do DoW trwało ponad minutę i było najlepszym wprowadzeniem, jakie
kiedykolwiek widziałem. I nie tylko ja. Wybaczyłem brak nowego intro w WA, ale w DC już nie
wybaczę. Ma być równie wybitne co w DoW.

wiem , wiem ale powtarzam to sama gra ma być miodzio a nie filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować