Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2006 o 23:07, Kret13 napisał:

Jak ustawić gre przez neta i o chodzi z tym IP.

stary nie wiem o jakie IP chodzi. U mnie wszystko działa bez podawania IP (oczywiscie mulitplayer).

CO do tego czemu tak mało osób gra Eldarami. Można by powiedzieć, żę nimi grają prawdziwi mistrze DoW. TO armia silna ale trudna w dowodzeniu i wogóle w walece. Dlatego jak widzi sie, ze ktoś gra Eldarami to albo jest zajedobry w warhammera albo nie zależ mu z zwycięstwie. Wielce szanuje tych co walczą Eldarami i Gwardią poniewaz jeżeli wygrywają tymi rasami to znaczy, że są prawdziwymi mistrzami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 10:58, ArtuRPGpl napisał:

ehh mowie ze prosze o zzuty ekranu a tu sa jakby wymodelowane obrazki jakby ktos mogl zzucic
5 razy screena i mi pokazac jesli ktos woli to prosze to moj mail: apietryszyn@wp.pl


tamte co wcześniej pokazałem to też są zżuty ekranu tylko że wyłączona tebelka. W grze można dowoli menewrować kamerą dlatego tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie są wymodelowane obrazki. Kamerę można dowolnie ustawiać.

Dnia 16.04.2006 o 10:58, ArtuRPGpl napisał:

Przydałoby się jeszcze jakaś zła rasa dla równowagi :P


Nie ma gorszych od Necronów. Dla nich każdy jest wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 11:20, Arclight napisał:

Nie, to nie są wymodelowane obrazki. Kamerę można dowolnie ustawiać.


no przecież napisałem że te nie, chodziło o te wcześniejsze. I napisałem też że kamere można dowolnie ustawiać... :/

Dnia 16.04.2006 o 11:20, Arclight napisał:

Nie ma gorszych od Necronów. Dla nich każdy jest wrogiem.


...no czyli mówie że źli :P Dla orków też wszyscy są źli. Chyba wszyscy przeciwko sobie są źli oprócz kosmicznych marines i gwardii imperialnej. Bo przecież te chwilowe sojusze to i tak nic bo eldarzy i tak walczą z gwardią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 11:22, Puszkin napisał:

Są jeszcze Tyranidzi :] dla nich wogóle wszystko co żywe jest wrogiem ;p


.. skąd wy znacie tak dobrze uniwersum warhammer 40.000 ?! Są jeszcze jakieś gry, książki czy system RPG ? Figurki to wiem bo sam zbierałem zwykłego warhammera. Ale wy chyba nie zbieracie figurek..co ? Żal kasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 11:28, Grizzly. napisał:

> Są jeszcze Tyranidzi :] dla nich wogóle wszystko co żywe jest wrogiem ;p

.. skąd wy znacie tak dobrze uniwersum warhammer 40.000 ?! Są jeszcze jakieś gry, książki czy
system RPG ? Figurki to wiem bo sam zbierałem zwykłego warhammera. Ale wy chyba nie zbieracie
figurek..co ? Żal kasy..

Jest jeszcze jedna gra w świeciw Warchammera 40k. Nazywa sie FIRE WARRIOR i jest to chyba FPP, ale lepiej sobie nie zaśmiecać dysku tą grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2006 o 11:32, Igor FCBayern napisał:

Jest jeszcze jedna gra w świeciw Warchammera 40k. Nazywa sie FIRE WARRIOR i jest to chyba FPP,
ale lepiej sobie nie zaśmiecać dysku tą grą...


aaa, to wiem bo sam założylem temat o tej grze ---> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1700&u=14 ale nikt nic ciekawego nie napisał :( Co w niej jest takiego złego że wszyscy o niej tak mówią ? Kim się gra, i zabija się nekronów, Tyranidów lub orków ? Wiem że kiedyś, bardzo dawno temu była w ofercie CDP i chyba znikła. Fajnie by było ujżeć ją w NXK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 11:25, Grizzly. napisał:

no przecież napisałem że te nie, chodziło o te wcześniejsze. I napisałem też że kamere można
dowolnie ustawiać... :/


Jakoś tego nie mogę znaleźć...

Dnia 16.04.2006 o 11:25, Grizzly. napisał:

...no czyli mówie że źli :P

Dnia 16.04.2006 o 11:25, Grizzly. napisał:

W ostatniej misji dobra walczy się z nekronami, więc może w tym dodatku co ma wyjść to dodatkową rasą będą nekroni...(???) Przydałoby się jeszcze jakaś zła rasa dla równowagi :P


Nie. Napisałeś, że oprócz Necronów przydałaby się jeszcze jedna rasa. Zła, dla równowagi.

Dnia 16.04.2006 o 11:25, Grizzly. napisał:

.. skąd wy znacie tak dobrze uniwersum warhammer 40.000 ?! Są jeszcze jakieś gry, książki czy system RPG ?


Jest gra figurkowa, parę gier komputerowych (w większości starych), książki (sam obecnie czytam Dawn of War: Ascention - wydarzenia po grze DoW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się rasą Tau. Zabija się głównie Gwardię Imperialną, potem dochodzą SM. Dalej mi się grać nie chciało. Gra jest słaba, potrzeba całego magazynka, żeby powalić komisarza. Na gwardzistę wystarczy pół. Jeszcze gdyby to byli SM, to fakt, byli wytrzymali, ale IG nie miało tak dobrych pancerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh...

Dnia 16.04.2006 o 11:38, Arclight napisał:

> no przecież napisałem że te nie, chodziło o te wcześniejsze. I napisałem też że kamere
można
> dowolnie ustawiać... :/

Jakoś tego nie mogę znaleźć...


http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1700&u=14

Dnia 16.04.2006 o 11:38, Arclight napisał:

> ...no czyli mówie że źli :P

> W ostatniej misji dobra walczy się z nekronami, więc może w tym dodatku co ma wyjść to
dodatkową rasą będą nekroni...(???) Przydałoby się jeszcze jakaś zła rasa dla równowagi :P

Nie. Napisałeś, że oprócz Necronów przydałaby się jeszcze jedna rasa. Zła, dla równowagi.


Nie napisałem że oprócz. Napisałem że gdyby byli nekroni to by była równowaga dobra i zła
dobro: kosmiczni marines, eldarzy i gwardia imperialna
zło: kosmiczni marines chaosu, orkowie i nekroni.

Dnia 16.04.2006 o 11:38, Arclight napisał:

> .. skąd wy znacie tak dobrze uniwersum warhammer 40.000 ?! Są jeszcze jakieś gry, książki
czy system RPG ?

Jest gra figurkowa, parę gier komputerowych (w większości starych), książki (sam obecnie czytam
Dawn of War: Ascention - wydarzenia po grze DoW).


może przeczytam, ale narazie jestem zagubiony w Forgotten Realms :P

A tak wogóle czy też wam się bardziej podobała kampania od WA ? Bo mi tak, najlepsza była chyba 3 misja dla dobra. Grałem na poziomie trudnym i chyba dopiero za 7 razem udało mi się ją przejść, podobała mi się ta dynamika. W DoW jej nie było za bardzo bo był czas na wybudowanie bazy i wszystkich jednostek i to już nie bylo takie ekscytujące. Szkoda że WA jest takie krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować