Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2006 o 17:36, WorldWar3PL napisał:

Witam. Kupiłem Warhammer 40k Dawn of War w serii Extra Klasyka Next. Znalazłem tutorial i kampanię
tylko dla space marines. Wiem, że kampania jest tylko dla nich, ale co z tutorialami ? Czy
istnieją tutoriale dla innych ras ?

Niestety z tego co wiem tutortial jest tylko dla SM, ale możliwe że dodatkowe tutortiale znajdują się w Winter Assault. W DoW sam musisz obcykać co i jak którą rasą robić. W sumie nie jest to takie trudne, bierzesz sobie małą mapke w Potyczce ustawiasz komputer na łatwiutki poziom i w miare spokojnie możesz polookać co która rasa potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tego co wiem tutortial jest tylko dla SM, ale możliwe że dodatkowe tutortiale znajdują

Dnia 01.05.2006 o 18:04, Hubi Koshi napisał:

się w Winter Assault. W DoW sam musisz obcykać co i jak którą rasą robić. W sumie nie jest
to takie trudne, bierzesz sobie małą mapke w Potyczce ustawiasz komputer na łatwiutki poziom
i w miare spokojnie możesz polookać co która rasa potrafi.


Tutoriale są dla każdej z ras. W skirmashu wybieras rasę jaką chcech grać i rozpoczynasz trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 11:55, Big Moon napisał:

Tutoriale są dla każdej z ras. W skirmashu wybieras rasę jaką chcech grać i rozpoczynasz trening.

A to przepraszam za plecenie głupot. Po prostu zazwyczaj z tutortiali nie korzystam i od razu rzucam się na głęboką wodę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:08, Wodzasty napisał:

W sieci pojawiły się już pierwsze screeny z drugiego dodatku... Mniam!!!


bajka :) juz nie moge sie doczekac kiedy wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:08, Wodzasty napisał:

W sieci pojawiły się już pierwsze screeny z drugiego dodatku... Mniam!!!

Mam pytanie: czy jest na sieci więcej tych screenów? Bo na oficjalnych stronach gry i THQ nic o tym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:35, Czedwik napisał:

> W sieci pojawiły się już pierwsze screeny z drugiego dodatku... Mniam!!!
Mam pytanie: czy jest na sieci więcej tych screenów? Bo na oficjalnych stronach gry i THQ nic
o tym nie ma.


Poszukaj na gamespot.com - jest nawet filmik... Ja też czekam z utęsknieniem, tym bardziej, że w nowo nabytym wigwamie będę miał dostęp do netu... I znów nieprzespane noce...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:10, Hubi Koshi napisał:

A to przepraszam za plecenie głupot. Po prostu zazwyczaj z tutortiali nie korzystam i od razu
rzucam się na głęboką wodę :-P


Ja z ciekawośći chciałem zobaczyć czy są inne tutoriale, no i znalazłem przeszedłem każdy. Jedyn różnica w tutorialu to odmienne jednostki i trochę inne tłumaczenie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:08, Wodzasty napisał:

W sieci pojawiły się już pierwsze screeny z drugiego dodatku... Mniam!!!


ta rasa ma być "ala" nieumarl. taki jakby odpowiednik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:08, UMC.Hugo napisał:

> W sieci pojawiły się już pierwsze screeny z drugiego dodatku... Mniam!!!

ta rasa ma być "ala" nieumarl. taki jakby odpowiednik :P

Tak, taki odpowiednik nieumarłych (szkieletorków :D ) tyle, że z metalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:08, Wodzasty napisał:

W sieci pojawiły się już pierwsze screeny z drugiego dodatku... Mniam!!!

Nareszcie ;) DoW coraz bardziej się rozwija :) No ale DoW2 już pewnie będzie miał niesamowite wymagania sprzętowe, więc lepiej niech jeszcze ze dwa dodatki zrobią ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 16:50, RakuPL napisał:

> W sieci pojawiły się już pierwsze screeny z drugiego dodatku... Mniam!!!
Nareszcie ;) DoW coraz bardziej się rozwija :) No ale DoW2 już pewnie będzie miał niesamowite
wymagania sprzętowe, więc lepiej niech jeszcze ze dwa dodatki zrobią ;) :P


jak wyjdzie dark crusade to i tak patcha wydadza ktory zmodyfikuje engine gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zaraz, zaraz - na żadnym screen''ie, ani w trailer''ze nie widziałem Chaosu - tak być nie może; co prawda Necron''i raczej nie krwawią, lecz i tak miło by było ubić się trochę więcej niż w WA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 16:51, morthi napisał:

jak wyjdzie dark crusade to i tak patcha wydadza ktory zmodyfikuje engine gry :)


Hehe :) Byle nie za bardzo "w górę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 16:58, wincent87 napisał:

ale zaraz, zaraz - na żadnym screen''ie, ani w trailer''ze nie widziałem Chaosu - tak być nie
może; co prawda Necron''i raczej nie krwawią, lecz i tak miło by było ubić się trochę więcej
niż w WA


Nie zobaczysz - po prostu, tak jak w przypadku WA, screeny i trailery będą pokazywać nowe rasy. A ze dochodzą dwie to na niemale kazdym pooglądamy Necroni vs Tau. Chaos będzie, przeciez nie usuną nagle armii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 20:48, Bambusek napisał:

Nie zobaczysz - po prostu, tak jak w przypadku WA, screeny i trailery będą pokazywać nowe rasy.
A ze dochodzą dwie to na niemale kazdym pooglądamy Necroni vs Tau. Chaos będzie, przeciez nie
usuną nagle armii.


no tak, ale w trailerze widać SM i orków; usunięcia armii się nie obawiam - tylko zastąpienie Chaosu na miejscu "głównego złego" w kampanii Necron''ami, wiem że do jakiegoś stopnia tak musi być, mam jeno nadzieję, iż zostawią jeszcze dość przyjemności z chaosowania w kampanii]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować