Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Ha, z rana diabelski news...:)
Pozostaje mi tylko czekać na Q4 2006 i zbierać już gotowiznę na dodatek...:)

Jak ja to wytłumaczę mojej squaw?...:)))))

Co prawda liczyłem jednak na Tyranidów, ale Nekroni... Mniam!!!

We''ll be back!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy będę mgł grać w tą gierkę w multiplayer po necie, mając połączenie modemowe, bo chciałem zamówić Złotą Edycję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:31, Bambusek napisał:

Ciekawei, jak oni zrobią tych Necronów. Ta rasa jest dosyć biedna w bitewniaku - mają mało
modeli.


Może i mało, ale sam Nightbringer to już małe wyzwanie. Zauważ też, iż: Nekroni nastawieni są bardziej na jakość, większość z nich wciąż "śpi", są wielokrotnego użytku:].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! A więc jednak Necroni! Tak też myślałem. Ciekawe tylko czy będą oni tak samo silni jak w WA, czy może twórcy nieco ich osłabią, jak to miało miejsce w WA ze SM... Pożyjemy, zobaczymy. Ach.. Dark Crusade =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tau i Nekroni ! Super ! CDP miało oko pisząc pierwszy news o dodatku, bo zamieścili zdjęcie Tau, a wtedy jeszcze nic nie było wiadomo jakie będą rasy. Prawdą jest że za dużo jednostek Nekroni nie będą mieć i troche powolne. Ciekawe kto będzie głównym bossem tak jak w np. Awatar, Krwiopijca czy Baneblade.. można C''TAN (patrz obrazki). Ciekawe jak to bedzie z monolitami, czy to będzie główna baza i czy będzie można nimi jeździć po całej mapie ? Fajnie że to już drugi dodatek (!!!), a nie druga część gry ! Niewarto by chyba bylo zakładać nowego tematu dla dodatku, lepiej chyba temu zmienić nazwe np. Warhammer 40.000 Dawn Of War - Winter Assault - Dark Crusade. Po nazwie dodatku już wiem że będzie ciekawie..mrocznie (zło...) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 13:23, Puszkin napisał:

Pamiętam że kiedyś parę osób się zastanawiało kim jest Imperator :] a na cytadeli znalazłem
kilka fajnych artykułów o nim i jego życiu:

http://www.cytadela.pl/article.php?sel=513
http://www.cytadela.pl/article.php?sel=515
http://www.cytadela.pl/article.php?sel=519

i wydaje mi się że to tylko część z nich jakie się jeszcze ukażą :]



Pomocna moze tez byc ta strona, calkiem przyjemna zreszta:

http://bendus.republika.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nekroni, nekroni, nekroni... ja chce Ordo Hereticus, albo lepiej Mallaus (a najlepiej by bylo gdyby obie armie naraz :]) !

No coz, chciec nie znaczy miec... ale i tak jest niezle :] Z niecierpliwoscia czekam na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:34, BlackTemplar napisał:

Nekroni, nekroni, nekroni... ja chce Ordo Hereticus, albo lepiej Mallaus (a najlepiej by bylo
gdyby obie armie naraz :]) !

No coz, chciec nie znaczy miec... ale i tak jest niezle :] Z niecierpliwoscia czekam na dodatek.


Hmm Ordo Malleus-jest chyba taki mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:48, Astmatyk napisał:

> Nekroni, nekroni, nekroni... ja chce Ordo Hereticus, albo lepiej Mallaus (a najlepiej
by bylo
> gdyby obie armie naraz :]) !
>
> No coz, chciec nie znaczy miec... ale i tak jest niezle :] Z niecierpliwoscia czekam na
dodatek.
>

Hmm Ordo Malleus-jest chyba taki mod


Jest i to calkiem niezly, ale i tak wolalbym by bylo to w dodatku, wieksza szansa, ze reszta graczy mialaby ta armie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:34, BlackTemplar napisał:

Nekroni, nekroni, nekroni... ja chce Ordo Hereticus, albo lepiej Mallaus (a najlepiej by bylo
gdyby obie armie naraz :]) !

No coz, chciec nie znaczy miec... ale i tak jest niezle :] Z niecierpliwoscia czekam na dodatek.

Według mnie za mało się różnią od Space Marines, więc za bardzo nie ma sensu dawać ich do gry. Lepiej postawić na zróżnicowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spytam tutaj o grę Dawn of War ( bez dodatku ) . Czy kampania jest tylko dla SPACE MARINES ? Czy jest więcej ras w kampanii którymi możemy kierować ? Czy w grze są wogóle inne rasy którymi możemy kierować ? Czy jesteśmy skazani na space marine ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z szczerym smutkiem musze poinformować że można prowadzić tylko Space Marines w kampani, pozostałe rasy są w Skirmishach i Multiplayerze. Dla osłody dodam że w niektórych misjach oddziałom Space Marines towarzyszą oddziały Gwardii Imperialnej wraz z czołgami Leman Russ :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 21:47, Hubi Koshi napisał:

[...] Dla osłody dodam że w niektórych misjach oddziałom Space Marines towarzyszą oddziały Gwardii Imperialnej wraz z czołgami Leman Russ :-]


Pod tym względem ciekawiej jest w Winter Assault - mamy dwie kampanie, w których można grać wszystkimi dostępnymi rasami. Mam nadzieję, że ta tendencja utrzyma się w Dark Crusade... Swoją drogą, fajnie byłoby, gdyby komuś udało się stworzyć mod na kształt Battle for Macragge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować