Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Największe babole na jakie gracze natrafili w grach.

87 postów w tym temacie

Blood Omen 2 - pierwsza gra ktora mnie naprawde wnerwila. potrafila wysypac sie 8 razy w ciagu godziny (a savy oczywiscie konsolowe). do tej pory nie wiem jakim cudem ja przeszedlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 2 - Noc Kruka, jest w niej taki babol uniemożliwiający przejście gry na który sporo osób się łapie, a tak poza tym to ostatnio w NK co pięć minut wywala mnie na pulpit... reinstal się szykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 16:45, scooby01 napisał:

Blood Omen 2 - pierwsza gra ktora mnie naprawde wnerwila. potrafila wysypac sie 8 razy w ciagu godziny (a savy oczywiscie
konsolowe). do tej pory nie wiem jakim cudem ja przeszedlem.

też graem ale sie nie sypała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam taką gierkę Traitors Gate. Jej polskim dystrybutorem była CODA (firma horror). Na skutek błędu popełnionego w czasie tłumaczenia, uaktywniło się zabezpieczenie antypirackie i nie dało się wyjść z pierwszej lokacji gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grałem w gothic''a I z eXtra Klasyki w pewnej misji miałem zabić jakiegos goryla. Takie zwierzątko było tylko jedno na mapie, więc szukałem i szukałem... aż w końcu po 3 dniach chodzenia po mapie dałem sobie spokój, poźniej dowiedziałem się z forum CDP ( starego :D ) że nietylko ja miałem taki problem i jedyną deską ratunku na nieprzechodznie gry od początku było wpisanie kodu na goryla... po jednym cheacie wszystko wróciło do normy i już niewpisywałem więcej kodów w gothicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic. Raz kiedy skoczyłem i odbiłem się od korzenia wyleciałem w góre na pareset metrów. Pare razy mi sie tak stało. W Gothicu 2 tez się tak da zrobic. I nic zycia sie nie traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Knight Online:

Łaziłem sobie po startowym mieście ''ludziów'' (nazwy już nie pamiętam ;)) i wpadłem do fosy... Jakimś cudem udało mi się ugrzęznąć między pionową ścianą a wodą :>.
I tak oto skończyła się moja przygoda z tą grą ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 20:23, MiPek napisał:

Knight Online:

Łaziłem sobie po startowym mieście ''ludziów'' (nazwy już nie pamiętam ;)) i wpadłem do fosy... Jakimś cudem
udało mi się ugrzęznąć między pionową ścianą a wodą :>.
I tak oto skończyła się moja przygoda z tą grą ;) .

Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 20:24, Ponury rzniwiaż napisał:

Przykro mi


Dlaczego :) ?! Miło wspominam czas spędzony z tą grą. Właściwie to był mój pierwszy kontakt z MMORPG... A potem to już WoW ;) ...

Nie żywię urazy do tej fosy :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe... mnie wkurza saper :> Nie ma do niego kodów ( ostatni kod jaki uzyłem do gry, byl to show me the money, rok 2002, starcraft :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 20:48, WorldWar3PL napisał:

hehe... mnie wkurza saper :> Nie ma do niego kodów ( ostatni kod jaki uzyłem do gry, byl to show me the money, rok 2002,
starcraft :P )

Saper i pasjans ach te gry z microsoftu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki babol uniemorzliwia przejście ? Tak pytam bo nie natrafiłem.
Musisz odpalać Gothica z dysku lub z pasku startu, jak odpalałem z autostartu też mnie na pulpit wywalało. (Nie gwarantuję że pomoże, ale mi pomogło.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio gralem w Tomb Raider: Angel of Darkness - dramat jesli chodzi o ilosc robali :|

w jednej z plansz (Aquatic research lab) doszlo do tego, ze po spadnieciu z jednego pomostu nad woda, zsunalem sie ze skosnej sciany prosto do... nastepnej planszy - zamiast wyladowac jak powinienem na pomoscie ponizej.

pozatym w planszy Von Croy''s apartament - czy jakos tak - nie moglem zabic kolesia, ktory sie na mnie czail, bo lara nie wiedziec czemu nie miala ochoty w niego celowac. nie moglem go nawet skopac.
kamera wylatujaca za sciany to normalaka, podobnie jak przezroczyste drzwi i sciany.
niewiem czy brak mozliwosci sterowania lara podczas sprintu to efekt zamierzony :|

przechodzenie przez sciany - doszlo trzykrotnie do tego, ze gdy pokazala sie ikonka "reki" mowiaca o mozliwosci podniesienia przedmiotu, a ja nacisnalem "action" (czyli podnies), lara potrafila przejsc przez kilka scian by podniesc cos co lezalo na drugim koncu planszy. dwokrotnie skonczylo sie to uwiezieniem w pomieszczeniu, ktorego drzwi mozna otworzyc tylko od zewnatrz.

Gothic I i II sa na drugim miejscu mojej listy. dopoki nie zagralem we wspomnianego tomb raidera myslalem ze to sa najbardziej dziurawe gry wszechczasow. jedynki koniec koncow nie przeszedlem, bo jak zlazlem do jakskini w obozie orkow i okazalo sie ze nie mam jakiegos przedmiotu, to juz nie moglem z tamatad wyjsc, bo byly zamkniete kraty. wejsc ponownie tez sie nie dalo. zenada. notoryczna niemoznosc uzycia broni doprowadzala mnie do szalu. a do wypadania poza plansze sie przyzwyczailem na tyle ze potrafilem co 5 minut robic save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 09:33, Budo napisał:


Eee, no wiecie, morek jest najlepszym rpg w jaki grałęm, ale zdarza się że wypadniesz przez podłogę w czeluści piekielne
(czyli pod mapę). Poza tym wywala do windy.


Jak często u ciebie się to zdarza? U mnie ostatnio tylko wpada w podłoge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:13, Yamamoto napisał:

> > > Eee, no wiecie, morek jest najlepszym rpg w jaki grałęm, ale zdarza się że wypadniesz przez podłogę w czeluści
piekielne
> (czyli pod mapę). Poza tym wywala do windy.

Jak często u ciebie się to zdarza? U mnie ostatnio tylko wpada
w podłoge :-)


Wywala do windy często, średnio parę razy dziennie jak gram długo. A spadam pod podłogę tylko jak zrobię coś głupiego, np. będę się pchał w jakieś zakamarki i ugrzęzne między lokacją a krańcem tekstury i wtedy na przykład jak podskoczę to spadam. Najczęściej się to zdarza w Vivek, czasem zwykły podskok wystarczy. Aha w Vivek jak jestem na piętrze to mogę spoko spaść na sam dół i się nie zabiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak daaawno temu mialem pirackiego BG2 to na Cmentarzu po walce z wampirami pojawial sie jakis gosciu a jak z nim zagadalem to sie klonowal. Po chwili bylo go tyle, ze nie dalo sie przejsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:23, =PtaQ napisał:

Ja jak daaawno temu mialem pirackiego BG2 to na Cmentarzu po walce z wampirami pojawial sie jakis gosciu a jak z nim zagadalem
to sie klonowal. Po chwili bylo go tyle, ze nie dalo sie przejsc :P

Ja to samo mam tylko że z oryginalna grą! Jak jestem w mieście (tym pierwszym) to na każdej mapie pojawia mi się dżinn z lochów irenicusa i ze mną gada. W dodatku tego dżinna jest aż pięciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:27, Yasiu89 napisał:

Ja to samo mam tylko że z oryginalna
grą! Jak jestem w mieście (tym pierwszym) to na każdej mapie pojawia mi się dżinn z lochów irenicusa i ze mną gada. W dodatku
tego dżinna jest aż pięciu!


Na Promenadzie??
Nigdy nie mialem tego problemu, a gralem kila razy od poczatku :P (nieoczekiwane formaty itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować