Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 13:45, Outlander-pro napisał:

Pytanie: pojawiła sie nowa koszulka HoMM 5 tylko nie ma o niej żadnych informacji. To jest
ta sama co poprzednio, jakaś nowa ?

Właśnie to ciekawe. Jaki ma rozmiar ?

20070615134627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w dobrym temacie zadaje pytanie, ale mam nadzieję, że tak bo pytania związane są z sklepem gram.pl
1. czy koszty przesyłki można pokryc wirtualnymi pieniędzmi ?
2. jak kupie pare gier ( np. 3 ) na raz to zapłace za 3 przesyłki czy za jedną ?
3. czy można sprawdzic czy jakaś gra jest w jakiejś promocji, lub czy będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 10:07, Sebo7 napisał:

1. czy koszty przesyłki można pokryc wirtualnymi pieniędzmi ?
2. jak kupie pare gier ( np. 3 ) na raz to zapłace za 3 przesyłki czy za jedną ?
3. czy można sprawdzic czy jakaś gra jest w jakiejś promocji, lub czy będzie ?


1. Jeśli suma zakupionych produktów przekroczy jakiś tam limit, albo jeśli któryś z produktów jest oznaczony jako przesyłany za darmo
2. Tylko raz
3. Czy będzie raczej nie, a czy jest... wystarczy zobaczyć na stronę główną gram.pl i stronę sklepu, oraz na cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 10:07, Sebo7 napisał:

nie wiem czy w dobrym temacie zadaje pytanie, ale mam nadzieję, że tak bo pytania związane
są z sklepem gram.pl
1. czy koszty przesyłki można pokryc wirtualnymi pieniędzmi ?
2. jak kupie pare gier ( np. 3 ) na raz to zapłace za 3 przesyłki czy za jedną ?
3. czy można sprawdzic czy jakaś gra jest w jakiejś promocji, lub czy będzie ?

Przy zakupie Edycji Kolekcjonerskiej przesyłka gratis(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o koszulki HoM&M V. Wchodzę na tą, która jest dostępna(nazwa: "Koszulka HoM&M 5" - nakład drugiej wyczerpany), i nie ma wizerunku ;/ można wiedzieć kiedy będzie? I czy będzie jakaś charakterystyka towaru? Bo na razie nie ma tam praktycznie nic ( http://www.gram.pl/sk1_8g3kHe4_Koszulka_HOM_M_5.html). Z chęcią kupiłbym ten podkoszulek, ale nie chcę brać w ciemno... proszę o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem ciekaw jak wygląda koszulka i jaki jest jej rozmiar, ale zaryzykowałem. W końcu to tylko 7,90zł za przesyłkę (wybrałem pocztę bo mi się nie spieszy). Będzie to prezencik dla siostry - jest fanką Heroes. Mam nadzieję tylko, że będzie się jej podobać i będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czwartek złożyłem zamówienie na parę gierek i koszulkę za WPLNy i do tej pory nie dostałem maila powiadamiającego mnie o tym że zamówienie zostało wysłane, czy to znaczy że znów jakieś produkty są niedostępne i zostanę o tym łaskawie poinformowany 5 dni po złożeniu zamówienia, tak jak ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie problem mam: dziś patrzęa mi wszystko z koszyka znikneło ! A miałem tam np koszulkę HoMM i GW i chciałem złożyć zamówienei a tu ZONK - nie ma. a nakład wyczerpany , więc znowu do koszyka włożć się nie da ;((((( O co chodzi ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi Ktoś napisac co mam zrobic, żeby te gry, który chce kupic ( 3 ) były w jednej paczce ( żebym płacił tylko raz za przesyłkę ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 08:54, Sebo7 napisał:

mógłby mi Ktoś napisac co mam zrobic, żeby te gry, który chce kupic ( 3 ) były w jednej paczce
( żebym płacił tylko raz za przesyłkę ) ?


Poprostu jak dodasz do koszyka w sklepie gram.pl kilka gier, to jest to traktowane jak jedno zamówienie i przesyłeją Ci to w jednej paczce. Tak mi się wydaje, przynajmniej tak by robił każdy normalny sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baal Namib i Serikalir --> Dobrze wam się wydaje. Ja raz zamawiałem 3 gry, i po prostu wrzuciłem do koszyka i przyszły w jednej paczce. Przecież to by było bez sensu, gdybym musiał płacić za dwie przesyłki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 09:23, PRINCE JANEK napisał:

Czy gry z wakacyjnej wyprzedaży CDP dostane też w sklepie?


W jakim sklepie? W spożywczym na rogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 09:49, Markus89 napisał:

> Czy gry z wakacyjnej wyprzedaży CDP dostane też w sklepie?

W jakim sklepie? W spożywczym na rogu?


W spożywczym nie,ale może w monopolowym za rogiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 10:01, xefs napisał:

> > Czy gry z wakacyjnej wyprzedaży CDP dostane też w sklepie?
>
> W jakim sklepie? W spożywczym na rogu?

W spożywczym nie,ale może w monopolowym za rogiem:-)

Nie no dobra ale jak można wiedziec do kiedy trwa ta promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 11:42, lukasz11111 napisał:

Co jest z tą promocją -50% GW kosztowało 60 zł, a po obniżeniu ceny o połowe kosztuje tyle
samo. Dlaczego tak jest.


Bo wcześniej też już trwała jakaś promocja. Wakacyjna wyprzedaż to jakaś mistyfikacja jeśli chodzi o niektóre tytuły. Albo są w takiej cenie jak kiedyś, albo jeszcze droższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować